Advertisement

Wiadomości › Interwencje

Dzikie wysypiska „rosną” jak grzyby po deszczu

12 czerwca 2020, 15:49
Mieszkańcy coraz bardziej zaśmiecają Gorzów. Tak można stwierdzić po ilości dzikich wysypisk, które powstają w różnych częściach miasta. Fatalna sytuacja jest m.in. przy ul. Fabrycznej, gdzie tuż obok siebie powstają nowe, dzikie wysypiska śmieci. Wyrzucane jest tam dosłownie wszystko.

Dzikie wysypisko śmieci na Fabrycznej [zdjęcia]

11 czerwca 2020, 13:00
Mieszkanka Gorzowa zwróciła uwagę na dzikie wysypisko śmieci, które powstało przy ul. Fabrycznej w pobliżu toru motocrossowego. Odpady zamiast na wysypisko, zostały wyrzucone w krzakach nad rzeką Wartą.

Zaparkowali na ścieżce rowerowej. Zostaną ukarani [zdjęcia]

10 czerwca 2020, 17:10
Od dłuższego czasu kierowcy parkują przy ul. Sikorskiego na ścieżce rowerowej. W środę 10 czerwca na miejsce przyjechała straż miejska, która wystawiła wezwania. To oznacza, że kierowcy, którzy zostawili swoje auta na ścieżce rowerowej muszą liczyć się mandatami.

Najczęstsze błędy przy wypożyczaniu hulajnóg [zdjęcia]

6 czerwca 2020, 13:25
Wraz ze wzrostem popularności elektrycznych hulajnóg w Gorzowie, pojawiło się wiele pytań użytkowników jednośladów. Niektóre osoby mają problemy z obsługą urządzeń oraz twierdzą, że naliczane są dodatkowe koszty. Dlatego też firma blinkee.city postanowiła wyjaśnić wszystkie wątpliwości związane z wypożyczaniem elektrycznych hulajnóg.

Autobusy będą mogły w końcu korzystać z przystanku przy Arsenale

3 czerwca 2020, 12:00
Zatoczka autobusowa koło Arsenału przy ul. Chrobrego jest gotowa od kilku miesięcy, jednak zamiast służyć autobusom, zamieniła się w parking. To denerwowało kierowców MZK, którzy dopytywali się, kiedy w końcu będą mogli w bezpieczny sposób wysadzać pasażerów. Okazuje się, że dzięki medialnemu zainteresowaniu, zatoczka wraz z przystankiem zostanie uruchomiona od czwartku 4 czerwca.

Kiełbasy z gwoździami tym razem na os. Staszica

31 maja 2020, 15:20
Przed weekendem na os. Staszica w Gorzowie nieznany sprawca rozrzucił kiełbasy nafaszerowane gwoździami. Właściciele czworonogów są oburzeni zachowaniem człowieka, który celowo chce zaszkodzić psom.

Co z zatoczką autobusową przy Arsenale?

28 maja 2020, 13:46
Kierowcy Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie denerwują się, że nie mogą korzystać z zatoczki autobusowej koło Arsenału. Ta zamiast służyć autobusom, które wożą mieszkańców, zamieniła się obecnie w parking.

Wandale znów w akcji

16 maja 2020, 19:54
Mieszkaniec Gorzowa zwraca uwagę na zniszczony budynek socjalny na pętli tramwajowej na Wieprzycach, który został niedawno wybudowany. Niestety wszystkie szyby zostały pobazgrane przez wandala. Jak się okazało, pomalowane zostały również szyby pobliskiego sklepu.

Zniszczona wiata rowerowa na deptaku

11 maja 2020, 12:45
Mieszkaniec Gorzowa zwraca uwagę na zniszczoną wiatę rowerową przy ul. Sikorskiego, która została pobazgrana przez wandala. Wiata w nienaruszonym stanie wytrzymała zaledwie miesiąc.

Hałda śmieci wyrzucona w rezerwacie [zdjęcia]

10 maja 2020, 14:27
Podczas niedzielnego spaceru w rezerwacie Gorzowskie Murawy nasz czytelnik natknął się na dzikie wysypisko śmieci, które powstało przy ul. Brukselskiej. Wśród odpadów znajdowały się faktury z danymi, więc pan Dawid postanowił wezwać na miejsce policję.


Fotoreportaże


x