Wiadomości › Felietony

Przedwyborcze lanie wody

9 września 2019, 19:43
Rzadko w przedwyborczych deklaracjach jest więcej niż jedno ziarno prawdy. Polityczne wygi wiedzą, że wyborcy mają pamięć krótką, a dziennikarze nie zawsze mają odwagę zapytać.

Problemy Gorzowa okiem studenta

8 września 2019, 21:46
Młody mieszkaniec Gorzowa, który na co dzień studiuje w Poznaniu postanowił opisać swoje spostrzeżenia na temat swojego rodzinnego miasta w felietonie. Niestety po wakacjach spędzonych w Gorzowie, stwierdził że przestał to miasto kochać i stał się do niego uprzedzony.

Zanim wyborczy kurz uniesie się do góry

25 sierpnia 2019, 18:25
Domalowywanie czarnej gęby politykom to moja specjalność, a przed wyborami staje się to pyszne szczególnie. Nawiasem mówiąc, takie jest zbójeckie prawo felietonisty, który nikomu kłaniać się nie musi.

Czy poseł stoi dziś tam, gdzie kiedyś ZOMO?

16 sierpnia 2019, 19:49
Jest coś interesującego w fakcie, że o moralność i obronę przed deprawacją małoletnich, zaapelował człowiek, który sam deprawował. Dokładnie cztery lata temu i w dodatku pod gorzowską Katedrą.

Dulska zawyła. Felieton o Nikim, ale w bardzo ważnej sprawie.

26 lipca 2019, 20:29
Dulska zawyła, ale z nutą fałszu. Zdjęła z głowy moherowy beret i postanowiła przebić nią ścianę do gabinetu prezydenta miasta albo i dalej, nawet do klozetu. Może i tam ukryli się geje, lesbijki i inni tacy tam.

Ukraińcy kontra prawdziwi gorzowianie

13 lipca 2019, 14:25
Wszyscy oceniający Ukraińców po kilku występkach zwykłych zbirów, jakich nie brakuje także wśród gorzowian, są radykalnie rozwiedzeni z rozumem. Czym innym jest potępienie bandyckich napadów, a czym innym wzywanie do antyukraińskiego „dżihadu” nad Wartą.

Kto Wróblowi chciał podciąć skrzydła?

22 czerwca 2019, 22:08
Bez fałszywej skruchy wyznam, że w kwestii dyrektora Filharmonii Gorzowskiej przesadziłem. Brawurowa teza, jakoby nie chciał on występu filharmoników na Dniach Gorzowa, okazała się funta kłaków warta.

Radni o stanie miasta. Tisze jediesz dalsze budiesz...

10 czerwca 2019, 21:22
Niemal bez echa odbił się nad Wartą report o stanie miasta. Dokument najważniejszy i dlatego dyskusję nad nim chciałem obserwować na Radzie Miasta osobiście. Zdziwiłem się bardzo, bo w punkcie o nazwie „debata”, głosu nie zabrał dosłownie nikt.

Bagietka z zakalcem: Nieświęci i święci ze „Stali Gorzów”

19 maja 2019, 21:13
Niewiadomych wciąż jest bez liku, ale pewne jest jedno, że Matka Boża z tęczą nie była jedyną sprofanowaną ikoną świętego. Jak niesie wieść, aureoli próbowano pozbawić także eksprezesa „Stali Gorzów”.

Duch Jeżowa nad Gorzowem

26 kwietnia 2019, 18:09
W Wielkanoc w Gorzowie doszło do tragedii. Mieszkaniec miasta zadźgany nożem zmarł po kilku dniach w szpitalu na skutek obrażeń. Informacje na temat zdarzenia przekazywały i wciąż przekazują lokalne media. Nie inaczej było na łamach portalu internetowego gorzowianin.com.


Fotoreportaże


x