Wiadomości

Pięciu mężczyzn usiłowało zabić 30-latka

18 listopada 2019, 12:28
Pięciu mężczyzn usłyszało zarzut usiłowania zabójstw 30-letniego mieszkańca Gorzowa. Wszystko działo się w miniony weekend w bloku przy ul. Mikołajczyka, gdzie grupa mężczyzn rozwaliła drzwi mieszkania za pomocą siekiery i postrzeliły 30-latka. Kolejne trzy osoby usłyszały zarzuty zacierania śladów.

Część Kostrzyńskiej zostanie otwarta dla kierowców

17 listopada 2019, 17:41
W poniedziałek 18 listopada nastąpi zmiana organizacji ruchu przy ul. Kostrzyńskiej. Wykonawca planuje dopuszczenie ruch dwukierunkowego na odcinku pomiędzy Al. 11 Listopada, a ul. Dobrą.

Dwa auta dachowały na S3 [zdjęcia]

17 listopada 2019, 16:39
Na trasie S3 z Gorzowa do Skwierzyny doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – mercedesa i hondy. W wyniku zderzenia oba pojazdy dachowały i zatrzymały się w rowie. Poszkodowane zostały cztery osoby, w tym 7-letnie dziecko.

Sylwester bez fajerwerków podzielił mieszkańców [film]

16 listopada 2019, 15:42
Po raz pierwszy Sylwester w Gorzowie będzie bez miejskiego pokazu sztucznych ogni. Rezygnacja władz miasta z pokazu fajerwerków podzieliła gorzowian. Ponad połowie czytelników portalu gorzowianin.com nie podoba się decyzja prezydenta.

Rozwalili drzwi mieszkania i brutalnie pobili 30-latka

16 listopada 2019, 11:01
Weszli siłowo do mieszkania i brutalnie pobili 30-letniego mężczyznę. Policja szuka grupy osób odpowiedzialnej za to zdarzenie. Wszystko działo się w piątkowy wieczór w jednym z mieszkań na os. Górczyn.

Jeszcze mniej miejsc do parkowania w centrum Gorzowa

15 listopada 2019, 16:17
Kierowcy, którzy będą chcieli zaparkować w rejonie ul. Wełniany Rynek i Hawelańskiej muszą uzbroić się w cierpliwość. Od piątku 15 listopada zostały zlikwidowane miejsca postojowe przy ul. Wełniany Rynek, wyznaczono jedynie miejsca dla dostaw. Wszystko w ramach testu projektu „Centrum Gorzowa od-nowa”.

Nie żyje 35-latek. Na imprezie był alkohol i narkotyki

14 listopada 2019, 15:03
W Drezdenku podczas imprezy w jednym z domów doszło do zgonu 35-letniego mężczyzny. Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci mężczyzny była niewydolność krążeniowo-oddechowa. Natomiast uczestnicy imprezy zeznali, że pili alkohol i brali narkotyki. Ponadto w mieszkaniu zabezpieczono środki odurzające.

Nowa jakość lokalnej telewizji

14 listopada 2019, 11:44
Od poniedziałku gorzowianie będą mogli oglądać zupełnie odmienioną telewizję lokalną. Teletop Gorzów, który niedawno obchodził 15 rocznicę istnienia, zmieni się nie do poznania. Jest nowe studio, nowi prowadzący i wyższa jakość nadawania.

Przez Gorzów przejdzie marsz Szlachetnej Paczki

13 listopada 2019, 20:12
Wolontariusze Szlachetnej Paczki przejdą w sobotę 16 listopada ulicami Gorzowa. Chcą w ten sposób pokazać, że akcja pomagania potrzebującym rodzinom ruszyła. Właśnie od soboty będzie można wybrać rodzinę z terenu Gorzowa lub całego województwa lubuskiego dla której przygotuje się świąteczną paczkę.

Mieszkańcom nie podobają się zmiany w centrum Gorzowa

13 listopada 2019, 18:43
Trzeci tydzień trwają testy przy ul. Wełniany Rynek i ul. Hawelańskiej w Gorzowie. Nie wszyscy są jednak zadowoleni z nowych rozwiązań i likwidacji miejsc postojowych. Jak się okazuje, w planach nie ma stworzenia nowych miejsc postojowych i niewykluczone, że opłaty za parkowanie w centrum zostaną podwyższone.


Fotoreportaże


x