Wiadomości

Prace przy budowie CEZiB idą pełną parą [zdjęcia]

17 stycznia 2020, 17:47
Zaledwie kilka dni temu rozpoczęły się prace związane z budową Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu, a efekty widać już gołym okiem. Wykonawca prowadzi obecnie przy ul. Warszawskiej intensywne rozbiórki oraz wycinkę drzew.

Kierujący mercedesem uderzył w słup

17 stycznia 2020, 15:44
Na skrzyżowaniu ul. Olimpijskiej i Ciołkowskiego w Gorzowie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem kierującego mercedesem. Mężczyzna prawdopodobnie zasłabł za kierownicą, a następnie uderzył w ogrodzenie i słup.

Miał znęcać się nad 2-letnią córką partnerki. Został uniewinniony

17 stycznia 2020, 12:02
Po trzech latach zapadł wyrok w sprawie Kamila K., który miał znęcać się nad 2-letnią Hanią. Prokurator wnioskował o 5 lat więzienia dla mężczyzny, natomiast sąd go uniewinnił.

Poćwiartowane ciało kobiety w szopie

17 stycznia 2020, 09:04
W Skwierzynie doszło do makabrycznego odkrycia. Na jednej z posesji znaleziono w szopie rozczłonkowane ciało kobiety. Do sprawy został zatrzymany konkubent kobiety.

Gorzów jest już w wielu wymiarach

16 stycznia 2020, 23:25
Pamiętacie, jak nad Gorzowem przez kilka godzin krążył samolot? Było to dokładnie 26 kwietnia ubiegłego roku. Niewielki samolot zrobił kilkanaście pętli nad naszym miastem. Teraz w sieci możemy oglądać efekty pracy firmy, która wykonywała trójwymiarowe zdjęcia.

Ziko Apteka zamiast Strywalda

16 stycznia 2020, 21:48
Apteki Strywald powoli znikają z gorzowskiego krajobrazu. W ostatnim kwartale 2019 roku doszło do sprzedaży sieci aptek w Gorzowie. Wówczas nikt nie chciał zdradzić, jakie apteki pojawią się w Gorzowie. Mówiono tylko o znanej sieci w Polsce.

Zapalił się bus, kierowca ma poparzoną twarz [zdjęcia]

16 stycznia 2020, 12:26
W czwartkowy poranek na „starej trójce” koło Trzebiszewa zapalił się bus marki ford. W wyniku pożaru, kierowca samochodu doznał poparzeń twarzy. Natomiast pojazd całkowicie spłonął.

Śledztwo w sprawie podpalenia parkingu umorzone

15 stycznia 2020, 15:13
Nie znaleziono winnych podpalenia parkingu pomocy drogowej przy ulicy Gwiaździstej w Gorzowie. Jak informuje rzecznik prasowy gorzowskiej prokuratury, postępowanie w tej sprawie zostało umorzone z powodu niewykrycia sprawców.

Co z budową hali widowiskowo-sportowej?

15 stycznia 2020, 12:21
Jest kolejny poślizg w ogłoszeniu przetargu na wybór wykonawcy budowy hali widowiskowo-sportowej w Gorzowie. Wszystko przez dokumentację projektową do której wciąż wprowadzane są poprawki. Według najnowszych zapowiedzi postępowanie przetargowe ma zostać ogłoszone najpóźniej do 30 kwietnia 2020 roku.

Ulica Kombatantów zostanie w końcu wyremontowana!

15 stycznia 2020, 11:23
Jeszcze w tym roku zostanie wyremontowana ul. Kombatantów w Gorzowie. W ciągu najbliższych miesięcy zostanie ogłoszony przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej. Natomiast w połowie roku ruszą prace przy przebudowie drogi.


Fotoreportaże


x