Wiadomości

Gorzów: Na Starym Rynku trwa przebojowa zima w mieście [zdjęcia]

21 stycznia 2022, 18:00
W piątkowe popołudnie na Starym Rynku w Gorzowa ruszyła „Przebojowa Zima w mieście z Radiem Zet”. Na najmłodszych przez cały weekend czeka m.in. lodowisko oraz górka do snowtubingu.

Przetarg na oświetlenie stadionu żużlowego został unieważniony!

21 stycznia 2022, 16:00
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorzowie unieważnił właśnie trzeci przetarg na modernizację oświetlenia murawy na stadionie żużlowym im. Edwarda Jancarza. Chociaż do przetargu zgłosiło się 5 firm, to niestety jedyna oferta, która mieściła się w budżecie nie spełnia wymogów formalnych.

TEDi i Kaes otworzą się w N-Parku

21 stycznia 2022, 15:27
W czwartek 27 lutego w N-Parku otworzy się pierwszy w Gorzowie sklep TEDi. Natomiast pod koniec lutego zaplanowano otwarcie sklepu Kaes. Są to ostatni dwaj najemcy nowego parku handlowego, który powstał przy ul. Chemicznej w Gorzowie.

Trwają przygotowania do przebojowej zimy w Gorzowie [zdjęcia]

21 stycznia 2022, 12:51
W piątkowy poranek na Starym Rynku w Gorzowie trwają przygotowania do „Przebojowej Zimy w mieście z Radiem Zet”. Będzie sztuczne lodowisko czy też górka do snowtubingu. Start o godz. 15.

Szarża kierowcy renault będzie miała finał w sądzie [film]

21 stycznia 2022, 11:40
Policjanci z Gorzowa zatrzymali kierującego busem marki renault, który popełnił szereg wykroczeń. Mężczyzna pędził przez Lubno mając 107 km/h, a do tego ominął lewą stroną oznakowaną wysepkę z wyodrębnionym przejściem dla pieszych. 65-latek stracił prawo jazdy, a jego sprawa będzie miała finał w sądzie.

Wypadek na rondzie Kasprzaka. Ciężarówka uderzył w pługo-piaskarkę

21 stycznia 2022, 11:02
Na rondzie Kasprzaka doszło do wypadku z udziałem ciężarówki marki MAN i pługo-piaskarki. Kierujący pojazdem ciężarowym nie ustąpił pierwszeństwa znajdującej się na rondzie pługo-piaskarce i doprowadził do zderzenia.

Mieszkańcy mają dosyć dziurawej drogi i błota. Prace potrwają jeszcze kilka miesięcy

21 stycznia 2022, 09:54
Do końca grudnia 2021 roku miała zakończyć się budowa kanalizacji deszczowej przy Żwirowej i sąsiednich ulicach. Jednak nie mamy dobrych wiadomości dla mieszkańców, którzy mają już dosyć dziurawej drogi i błota. Inwestycja będzie miała aż pięć miesięcy poślizgu i według wniosku wykonawcy zakończy się w maju 2022 roku.

Zderzenie czterech aut w Wawrowie [zdjęcia]

21 stycznia 2022, 09:28
W piątkowy poranek w Wawrowie pod Gorzowem doszło do wypadku z udziałem czterech pojazdów. Jeden z kierowców potrzebował pomocy medycznej.

Autobus nie mógł podjechać pod górkę. Pasażerowie musieli iść pieszo [film]

20 stycznia 2022, 17:04
Do niecodziennej sytuacji doszło przy Al. ks. Andrzejewskiego w Gorzowie. Z powodu padającego śniegu i śliskiej nawierzchni, autobus linii 104 nie mógł podjechać pod górkę. Kierowca podjął decyzję o wysadzeniu pasażerów i próbie podjechania na pusto.

Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy. Uderzył w dwa auta i latarnię

20 stycznia 2022, 16:13
W czwartkowe popołudnie na os. Górczyn w Gorzowie doszło do obywatelskiego zatrzymania pijanego kierowcy forda. Mężczyzna wcześniej uderzył w dwa inne auta oraz w latarnię. 41-latek miał w swoim organizmie 2,4 promila alkoholu.


Fotoreportaże