Wiadomości

Stal w sparingu pokonuje Unię Leszno. Doskonały Vaculik i dobry Jasiński

28 marca 2023, 18:46
Pierwsze koty za płoty. Gorzowska Stal wygrywa w Lesznie po bardzo zaciętym meczu 45:44. Podopiecznych trenera Chomskiego do zwycięstwa poprowadzili Martin Vaculik oraz Wiktor Jasiński.

Gorzów. Zderzenie motocyklisty z citroenem [zdjęcia]

28 marca 2023, 17:40
Kolejne zdarzenie z udziałem kierującego jednośladem w Gorzowie. Przy ul. Staszica w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem motocyklisty i kierującego citroenem. Młody mężczyzna kierujący motocyklem został ranny.

Seniorze, zgłoś się po pomoc. Rusza Złota Rączka dla Seniora w Gorzowie

28 marca 2023, 15:30
Od 1 kwietnia rusza kolejna edycja programu Złota Rączka dla Seniora w Gorzowie, który polega na zapewnieniu nieodpłatnej pomocy gorzowskim seniorom w drobnych, domowych naprawach. Prośbę o pomoc będzie można zgłaszać mailowo lub telefonicznie.

Wielkanocne zakupy w Gorzowie. Do której są czynne sklepy w Wielką Sobotę?

28 marca 2023, 14:00
W Wielką Sobotę 8 kwietnia sklepy na terenie Gorzowa będą czynne znacznie krócej, niż ma to miejsce w zwykły weekend. Sprawdziliśmy, do której godziny będą otwarte sklepy w Wielkanoc w Gorzowie.

Restauratorzy z Gorzowa szykują się do otwarcia ogródków gastronomicznych

28 marca 2023, 11:00
Czwarty rok z rzędu gorzowscy restauratorzy będą płacili symboliczną opłatę za zajęcie pasa drogowego pod utworzenie ogródka gastronomicznego. Tylko do tej pory miasto wydało 4 decyzje w tej sprawie. Miasto spodziewa się, że ta liczba w najbliższym czasie znacząco wzrośnie i znów będzie boom na ogródki gastronomiczne, tak jak miało to miejsce w latach ubiegłych.

Ruszają prace na Słowiańskiej. Fragment drogi zostanie zamknięty

28 marca 2023, 10:20
W środę 29 marca ruszają prace na starej jezdni ul. Słowiańskiej w Gorzowie. Na czas robót cały odcinek drogi jednokierunkowej zostanie zamknięty. To pierwszy etap prac w ramach przebudowy ul. Kosynierów Gdyńskich.

Wypadek na Kostrzyńskiej. Skuterem wjechał w tył mercedesa [zdjęcia]

28 marca 2023, 09:09
Wypadek na ulicy Kostrzyńskiej. Kierujący skuterem wjechał w tył samochodu osobowego marki mercedes. Na czas udzielania pomocy poszkodowanemu mężczyźnie ze skutera, droga w miejscu wypadku była zablokowana.

Jest decyzja. Tutaj powstanie odcinkowy pomiar prędkości

28 marca 2023, 07:51
Nie w Łupowie jak pierwotnie planowano, ale kilkanaście kilometrów dalej - w Białczu, pojawi się odcinkowy pomiar prędkości. Miejscowość ta, położona w powiecie gorzowskim była na liście rezerwowej i ostatecznie zdecydowano, że to właśnie tam kierowcy będą musieli mocno zwolnić.

Pijani wpadli do Kłodawki. Nie mogli wyjść o własnych siłach

27 marca 2023, 17:54
Do niecodziennej akcji ratunkowej zostali wysłani w poniedziałkowe popołudnie gorzowscy strażacy. Około 17:40 do służb ratunkowych dotarło zgłoszenie, że w Kłodawce, w samym centrum miasta topią się dwie osoby

Gorzów: Podpalili głowę bezdomnego. Sprawców szuka policja

27 marca 2023, 14:30
Dwóch młodych mężczyzn miało zaatakować i podpalić głowę bezdomnego 64-latka, który spał na ławce na Bulwarze Zachodnim w Gorzowie. Dzięki społecznikom do których zgłosił się ranny mężczyzna, o sprawie została powiadomiona policja, która szuka sprawców.


Fotoreportaże