• Dziś -2°/-6°
  • Jutro -1°/-4°
  • Pojutrze -1°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 64 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.
Wiadomości

Mieszkańcy ostrzegają: Rozebrany mężczyzna chodzi po klatkach i łapie za klamki

2 lutego 2023, 14:20, mk
Roznegliżowany mężczyzna chodzi po klatce schodowej i łapie za klamki przypadkowych mieszkań. Tak dzieje się od kilku dni. Mężczyznę zabrało pogotowie, ale po pewnym czasie znów się pojawił. Mieszkańcy osiedla przestrzegają się na facebookowej grupie.

- Na Staszica 2A po klatce schodowej chodził mężczyzna, szarpiąc za klamki przypadkowych mieszkań, był całkowicie roznegliżowany. Niestety taka sama sytuacja z udziałem tego samego mężczyzny miała miejsce dnia poprzedniego, gdzie również jak dzisiaj przyjechał radiowóz i faceta zabrało pogotowie, jednak jak widać, został wypuszczony. Niestety z niewiadomych przyczyn, panu nie mogą nic "zrobić" więc duże prawdopodobieństwo, że sytuacja będzie się powtarzać - ostrzega jeden z mieszkańców os. Staszica na facebookowej grupie.

Inni mieszkańcy osiedla podkreślają, że to nie pierwszy raz kiedy dochodzi do takiej sytuacji. - Od dwóch dni przychodzi. Jak znowu go wypuszczą, to możliwe, że ponownie się pojawi, bo zapamiętał adres. I gada jak obłąkany, że dostał od kogoś klucze i dobija się do drzwi próbując je otworzyć - opowiada pani Karolina. - Na co policja czeka, aż coś się stanie? Czy dorośli, a już nie wspomnę o dzieciach muszą oglądać pajaca? Dramat dosłownie - pisze Sebastian. 

Według relacji mieszkańców roznegliżowany mężczyzna, który pojawia się w klatach na osiedlu Staszica, ma około 40 lat. Jest łysy i otyły.

Zwróciliśmy się z prośbą o komentarz w tej sprawie do Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. - Policjanci interweniowali przy ul. Staszica w środę 1 lutego. Zostali poproszeni przez pogotowie o pomoc. Mężczyzna z uwagi na stan zdrowia został zabrany do szpitala - mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości