Wiadomości Policyjne

Pijany 62-latek potrącił mężczyzn malujących pasy. Prawo jazdy miał zabrane za... jazdę po pijaku

22 czerwca 2022, 11:28
We wtorek w podgorzowskim Boleminie doszło do potrącenia dwóch mężczyzn malujących pasy przez 62-letniego kierowcę volkswagena. Jak się okazało, 62-latek był pijany, a do tego miał zatrzymane prawo jazdy za... jazdę pod wpływem alkoholu. Natomiast stan potrąconych mężczyzn jest ciężki, przebywają w szpitalu w Gorzowie.

Malowali pasy. Zostali potrąceni przez pijanego kierowcę volkswagena

21 czerwca 2022, 20:06
We wtorek na drodze krajowej nr 22 w miejscowości Bolemin koło Gorzowa kierujący samochodem osobowym marki volkswagen potrącił dwóch pracowników służby drogowej, którzy zajmowali się malowaniem pasów na jezdni. Obaj mężczyźni zostali zabrani do szpitala. Okazało się, że kierowca volkswagena był pijany oraz miał zatrzymane prawo jazdy.

Biegał po dachu kamienicy. Usłyszał zarzuty za... posiadanie narkotyków [film]

20 czerwca 2022, 10:33
W miniony weekend służby zostały postawione na nogi, po tym, jak mężczyzna wszedł na dach kamienicy przy ul. Borowskiego w Gorzowie i nie chciał zejść. Jak się właśnie okazało, mężczyzna nie był pod wpływem alkoholu, ale środków odurzających, które zresztą miał przy sobie. Usłyszał zarzuty za posiadanie narkotyków.

Pijany kierowca volkswagena wjechał w śmietniki

20 czerwca 2022, 09:23
W sobotni wieczór przy ul. Wawrzyniaka na gorzowskim Zawarciu doszło do obywatelskiego zatrzymania pijanego kierowcy volkswagena. Okazało się, że 41-letni kierowca, który wjechał autem w śmietniki ma swoim organizmie 1,5 promila alkoholu.

Ogromny pożar lasu niedaleko Gorzowa. Pali się blisko 10 hektarów lasu

19 czerwca 2022, 16:36
W niedzielne popołudnie doszło do ogromnego pożaru lasu koło wsi Mosina niedaleko Gorzowa. Ogień objął nawet 10 hektarów lasu. Sytuacja jest dynamiczna i na miejsce cały czas są wysyłane kolejne zastępy straży pożarnej. Obecnie z ogniem walczy 25 zastępów straży pożarnej oraz dwa samoloty gaśnicze.

Czytelniczka: Ku przestrodze. Złodzieje włamali się do mieszkania przez uchylone okno

19 czerwca 2022, 14:49
Mieszkanka ul. Słonecznej w Gorzowie ostrzega przed złodziejami. Jej mieszkanie zostało okradzione po tym, jak złodzieje weszli przez uchylone okno. Dlatego też kobieta chce ostrzec innych gorzowian, aby podczas nieobecności w domu, zamykali okna.

Pijany mężczyzna biega po dachu kamienicy [film i zdjęcia]

18 czerwca 2022, 20:36
W sobotni wieczór służby otrzymały zgłoszenie o mężczyźnie, który wszedł na dach kamienicy przy ul. Borowskiego w Gorzowie. Jak się okazało, mężczyzna jest pod wpływem alkoholu i nie chce zejść z dachu budynku. Fragment ul. Borowskiego został zamknięty.

Czołówka volkswagena i audi. Kierowca golfa miał zakaz prowadzenia pojazdów

18 czerwca 2022, 16:53
W sobotnie popołudnie w miejscowości Staw doszło do czołówki volkswagena i audi. Jak się okazało, 24-letni kierowca volkswagena golfa miał orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów. W wyniku wypadku pięć osób zostało rannych i trafiły do szpitala.

Gorzów: Zadał ciosy nożem zabranym z knajpy. Mężczyzna odpowie za usiłowanie zabójstwa

17 czerwca 2022, 10:36
W miniony weekend przy ul. Mostowej w Gorzowie doszło do awantury pomiędzy dwoma mężczyznami, w trakcie której 32-latek zabrał nóż z lokalu gastronomicznego i zadał cios w okolice szyi 41-latkowi. Policjanci zatrzymali 32-latka. Mężczyzna będzie odpowiadał za usiłowanie zabójstwa. Został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Pożar lasu niedaleko Gorzowa

16 czerwca 2022, 14:05
W czwartkowe popołudnie doszło do pożaru lasu nad jeziorem Jeż w gminie Kłodawa koło Gorzowa. Na miejsce zostało wysłanych siedem zastępów straży pożarnej.


Fotoreportaże