Wiadomości › Policyjne

Dramat w centrum Gorzowa. Na chodniku zmarł mężczyzna

30 listopada 2021, 18:39
We wtorkowe popołudnie doszło do dramatycznego zdarzenia niedaleko przystanku tramwajowego przy ul. Sikorskiego w Gorzowie. Mężczyzna, który szedł chodnikiem w pewnym momencie zasłabł. Niestety pomimo podjętej reanimacji przez świadków zdarzenia oraz załogę pogotowia, mężczyzna zmarł.

Zderzenie czterech aut pod Gorzowem [zdjęcia]

30 listopada 2021, 17:17
We wtorkowe popołudnie przy ul. Gorzowskiej w Jeninie doszło do zderzenia czterech pojazdów osobowych. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja i pogotowie. Jedna osoba została zabrana do szpitala.

Czytelnicy rozpoznali złodziei z Rossmanna. Niedługo złodziejska para usłyszy zarzuty

26 listopada 2021, 21:05
Mężczyzna wraz z kobietą kradli w drogeriach Rossmann w Gorzowie kosmetyki warte kilkaset złotych. Chociaż do zdarzeń doszło w minione wakacje, to przez ostatnie kilka miesięcy nie udało się ustalić danych sprawców kradzieży. Dlatego też policja poprosiła o pomoc. Czytelnicy portalu gorzowianin.com błyskawicznie rozpoznali parę złodziei i przekazali dane. Policja natomiast poinformowała, że dane zostały potwierdzone i kwestią czasu pozostaje przedstawienie im zarzutów.

Podczas naprawy auta zapaliły się opary benzyny. Mężczyzna ma poparzoną twarz

26 listopada 2021, 17:32
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w miejscowości Ściechów niedaleko Gorzowa. Mężczyzna naprawiał auto, w którym podczas prac naprawczych był otwarty wlew do zbiornika z paliwem. Doszło do zapalenia się oparów benzyny. W wyniku pożaru mężczyzna doznał poparzeń twarzy, został zabrany do szpitala.

Kradli kosmetyki w Rossmannie. Kto rozpoznaje złodziei? [zdjęcia]

25 listopada 2021, 11:46
Mężczyzna wraz z kobietą kradli w drogeriach Rossmann w Gorzowie kosmetyki warte kilkaset złotych. Chociaż do zdarzeń doszło w minione wakacje, to dopiero teraz prokurator zdecydował się na upublicznienie wizerunków złodziei. Policja wspólnie z prokuraturą apeluje o pomoc w rozpoznaniu kobiety i mężczyzny, którzy są odpowiedzialni za liczne kradzieże.

Ognisko, race, straż pożarna i policja. Co się dzieje przed zakładem karnym? [zdjęcia]

23 listopada 2021, 10:27
We wtorek od samego rana czytelnicy dopytywali się, co się dzieje przy zakładzie karnym przy ul. Podmiejskiej w Gorzowie, ponieważ na miejscu była straż pożarna, policja oraz osoby z racami oraz płonęło ognisko. Jak się okazało, były to wspólne ćwiczenia służb.

Policjant zostawił służbową broń w toalecie. Postępowanie zostało umorzone

17 listopada 2021, 15:47
Policjant gorzowskiej drogówki zostawił służbową broń w toalecie na stacji paliw przy Al. 11 Listopada w Gorzowie. Kiedy wrócił na miejsce, pistoletu już nie było, bo zabrał go inny mężczyzna. Na szczęście udało się odzyskać broń wraz z magazynkiem. Wobec policjanta wszczęto postępowanie pod kątem niedopełnienia obowiązków. Jak się właśnie okazało, Prokuratura Rejonowa w Gorzowie umorzyła właśnie postępowanie w tej sprawie z uwagi na znikomą szkodliwość społeczną czyny. Natomiast mężczyźnie, który zabrał broń grozi do 8 lat więzienia.

Kierowca volkswagena potrącił kobietę na pasach

16 listopada 2021, 08:59
W poniedziałkowy wieczór przy ul. Podmiejskiej w rejonie stacji paliw Orlen doszło do poważnego potrącenia. Kierujący samochodem marki volkswagen potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych 58-letnią kobietę. Potrącona piesza doznała złamań, została zabrana do szpitala.

Obywatelskie zatrzymanie podpalacza śmietników

14 listopada 2021, 09:44
W sobotę 13 listopada doszło do serii podpaleń śmietników w Gorzowie. W ciągu kilkudziesięciu minut zostały podpalone śmietniki przy ul. Kosynierów Gdyńskich, Matejki i Mościckiego. Tych pożarów mogłoby być więcej, ale doszło do obywatelskiego zatrzymania podpalacza, który uciekał przed policją.

W centrum medycznym doszło do napadu. Zamaskowany mężczyzna ukradł pieniądze

13 listopada 2021, 11:45
W piątkowy wieczór w Centrum Medycznym Nowa 5 doszło do napadu. Do placówki wszedł zamaskowany mężczyzna z przedmiotem przypominającym broń i ukradł gotówkę. Następnie wybiegł z budynku. Policjanci proszą o pomoc osoby, które rozpoznają tego mężczyznę.


Fotoreportaże