Wiadomości › Policyjne

Pięciu mężczyzn usiłowało zabić 30-latka

18 listopada 2019, 12:28
Pięciu mężczyzn usłyszało zarzut usiłowania zabójstw 30-letniego mieszkańca Gorzowa. Wszystko działo się w miniony weekend w bloku przy ul. Mikołajczyka, gdzie grupa mężczyzn rozwaliła drzwi mieszkania za pomocą siekiery i postrzeliły 30-latka. Kolejne trzy osoby usłyszały zarzuty zacierania śladów.

Rozwalili drzwi mieszkania i brutalnie pobili 30-latka

16 listopada 2019, 11:01
Weszli siłowo do mieszkania i brutalnie pobili 30-letniego mężczyznę. Policja szuka grupy osób odpowiedzialnej za to zdarzenie. Wszystko działo się w piątkowy wieczór w jednym z mieszkań na os. Górczyn.

Kierowca audi zniszczył pole uprawne [zdjęcia]

12 listopada 2019, 16:19
Policjanci dotarli do właściciela samochodu marki audi, który zniszczył pole uprawne przy ul. Srebrnej w Gorzowie. Funkcjonariusze czekają natomiast na zgłoszenie się właściciela pola, aby móc wyciągnąć konsekwencje wobec osoby, która kierowała pojazdem.

Ukradł sejf z pieniędzmi z firmy, w której pracował

8 listopada 2019, 11:30
Gorzowscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który włamał się do firmy w której pracował, skąd ukradł sejf z pieniędzmi. 26-latek usłyszał zarzut kradzieży oraz posiadania narkotyków. Policjanci zabezpieczyli sejf i odzyskali pieniądze.

Gwałciciel z Zawarcia usłyszał zarzuty

7 listopada 2019, 14:52
W czwartek prokurator przedstawił zarzuty 25-letniemu mężczyźnie, który we wtorkowy wieczór przy ul. Fabrycznej próbował gwałcić 30-letnią kobietę. Prokurator zawnioskował również o tymczasowy areszt dla mężczyzny.

Zwłoki mężczyzny w Warcie [zdjęcia]

6 listopada 2019, 16:11
W środowe popołudnie na brzegu rzeki Warty mieszkanka Gorzowa zauważyła zwłoki w zaroślach. Z rzeki zostało wyciągnięte ciało mężczyzny. Służby będą ustalały tożsamość mężczyzny, natomiast ciało zostanie zabezpieczone do sekcji zwłok.

Kto widział śmiertelny wypadek pod Gorzowem? [film]

6 listopada 2019, 14:15
Policjanci z Gorzowa prowadzą śledztwo w sprawie śmiertelnego wypadku do którego doszło na początku listopada na os. Bermudy w Wawrowie. Funkcjonariusze proszą o kontakt osoby, które były świadkami tego tragicznego zdarzenia.

Kierowca audi z kilogramem amfetaminy w aucie

6 listopada 2019, 10:21
Policjanci ruchu drogowego z grupy Speed zatrzymali przy ul. Kasprzaka w Gorzowie kierowcę audi, który przekroczył dozwoloną prędkość oraz nieprawidłowo wyprzedzał. Okazało się, że 35-latek miał w aucie ponad kilogram amfetaminy oraz sporą ilość gotówki. Został zatrzymany i słyszał zarzuty.

Gorzów: Mieszkańcy powstrzymali gwałciciela [film]

5 listopada 2019, 21:05
Przy ul. Fabrycznej na gorzowskim Zawarciu doszło do obywatelskiego zatrzymania mężczyzny, który usiłował zgwałcić kobietę. To wszystko dzięki szybkiej reakcji grupy osób, która usłyszała krzyki kobiety i pobiegła obezwładnić mężczyznę.

Gorzów: Kto rozpoznaje podpalacza? [film]

5 listopada 2019, 12:03
W miniony weekend nieznany mężczyzna podpalił śmietniki przy ul. Walczaka w Gorzowie. Całe zdarzenie nagrała kamera monitoringu zamontowana na ścianie kamienicy. Mieszkańcy liczą, że uda zatrzymać się podpalacza. Sprawą zajmuje się policja.


Fotoreportaże


x