Wiadomości Policyjne

Pożar śmietników i drzwi na klatce schodowej

27 września 2022, 10:55
We wtorek 27 września straż pożarna została wezwana do dwóch pożarów przy ul. Mieszka I. W odstępie 24 minut paliły się najpierw śmietniki, a następnie drzwi od mieszkania w kamienicy. Sprawą zajmuje się policja, która ustala czy doszło tutaj do celowego podpalenia.

Pobicie kijem bejsbolowym, którego nie było. Spraw trafi do sądu

27 września 2022, 09:57
Policja, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i straż pożarna zostały wezwane do nieprzytomnego mężczyzny, który miał zostać pobity kijem bejsbolowym. W rzeczywistości do takiej sytuacji w ogóle nie doszło. Dlatego sprawa 50-letniej kobiety, która zadzwoniła pod numer 112 trafi do sądu. Kobieta odpowie za bezpodstawne wezwanie służb, może też zostać obciążona kosztami akcji.

40-tonowa betoniarka na kołach. Zobacz film i zdjęcia z akcji podnoszenia pojazdu

26 września 2022, 22:13
Blisko 40 ton betonu - pojazd załadowany po brzegi. To było nie lada wyzwanie postawić na koła betoniarkę, która przewróciła się na bok w poniedziałkowe popołudnie na drodze przy pętli autobusowej Ustronie w Gorzowie Wielkopolskim.

Wypadek na os. Górczyn. Przewróciła się ciężarówka [zdjęcia]

26 września 2022, 16:55
W poniedziałek 26 września na os. Górczyn doszło do wypadku z udziałem pojazdu ciężarowego tzw. „betoniarki”. Ciężarówka na łuku drogi przewróciła się na bok. Na miejscu jest policja, straż pożarna i pogotowie.

Śmiertelny wypadek w Gorzowie. Motocyklista zderzył się z ciężarówką [zdjęcia]

23 września 2022, 18:31
W piątek 23 września przy ul. Kostrzyńskiej w Gorzowie doszło do zderzenia motocyklisty i ciężarówki. Na miejsce została wysłana policja, straż pożarna i pogotowie. Niestety pomimo trwającej kilkadziesiąt minut reanimacji, nie udało się uratować życia 39-letniego motocyklisty.

Senior z Gorzowa stracił 220 tys. zł!

23 września 2022, 10:42
83-letni mieszkaniec Gorzowa padł ofiarą oszustów i stracił oszczędności swojego życia. Senior uwierzył w historię przedstawioną przez fałszywego policjanta i stracił w ten sposób ponad 220 tys. zł.

Padli ofiarą nieuczciwych właścicieli sklepu meblowego. To było oszustwo na wielką skalę?

21 września 2022, 12:00
Na policję i prokuraturę zgłaszają się kolejne osoby, które zostały oszukane przez sklep meblowy z Gorzowa. Klienci zostali bez pieniędzy i towaru, natomiast kontrahenci nie dostali zapłaty za zamówione meble. Ofiarami są osoby i firmy z całej Polski. Postępowanie jest prowadzone pod kątem oszustwa i jak podkreśla prokuratura, sprawa jest rozwojowa.

Tak wygląda pieszy pościg. Wszystko nagrała policyjna kamera [film]

21 września 2022, 09:26
Policjanci z Gorzowa chcieli wylegitymować grupę mężczyzn na os. Staszica. W pewnym momencie, 22-latek zdecydował się na ucieczkę. Jeden z policjantów rzucił się w pościg za mężczyzną, którego po krótkim pościgu zatrzymał. Wszystko nagrała kamera znajdująca się na mundurze funkcjonariusza. Okazało się, że 22-latek uciekał, ponieważ jest poszukiwany i ma do odbycia karę 2 lat więzienia.

Jechał mazdą pod prąd na S3, bo... miał dosyć czekania w korku [film]

21 września 2022, 08:39
Kierowca mazdy jechał w piątek 9 września pod prąd drogą ekspresową S3 koło Gorzowa. Okazało się, że mężczyzna miał dość stania w korku po wypadku do którego doszło przed węzłem Gorzów Południe i postanowił zawrócić, a następnie pojechać pod prąd. Sprawa 24-latka trafi do sądu, grozi mu do 30 tys. zł grzywny.

Zderzył się z motocyklistą i uciekł z miejsca wypadku. Zatrzymali go świadkowie

20 września 2022, 12:51
We wtorek doszło do wypadku na DK22 w okolicach skrzyżowania na Lubniewice. Kierowca bez prawa jazdy uderzył w tył motocykla i uciekł z miejsca zdarzenia. Został zatrzymany przez innych uczestników ruchu. Teraz jest w rękach policji.


Fotoreportaże