Wiadomości › Policyjne

Kierujący mercedesem uderzył w słup

17 stycznia 2020, 15:44
Na skrzyżowaniu ul. Olimpijskiej i Ciołkowskiego w Gorzowie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem kierującego mercedesem. Mężczyzna prawdopodobnie zasłabł za kierownicą, a następnie uderzył w ogrodzenie i słup.

Śledztwo w sprawie podpalenia parkingu umorzone

15 stycznia 2020, 15:13
Nie znaleziono winnych podpalenia parkingu pomocy drogowej przy ulicy Gwiaździstej w Gorzowie. Jak informuje rzecznik prasowy gorzowskiej prokuratury, postępowanie w tej sprawie zostało umorzone z powodu niewykrycia sprawców.

Gorzów: Matka miała 4 promile, dzieci były zaniedbane [film]

14 stycznia 2020, 13:23
Płacz dzieci i dźwięk tłuczonego szkła – policjanci podjęli decyzję o siłowym wejściu do mieszkania przy pomocy straży pożarnej. Okazało się, że w środku znajduje się kompletnie pijana i naga kobieta, natomiast jej dwójka dzieci była zaniedbana i wymagała przebrania. 29-latka, która miała w swoim organizmie 4 promile alkoholu odpowie za narażenie swoich dzieci na utratę zdrowia lub życia.

Brutalny atak na policjantów w Gorzowie

14 stycznia 2020, 11:01
W poniedziałkowe popołudnie przy ul. Krzywoustego w Gorzowie doszło do brutalnego ataku na policjantów podczas interwencji w jednej z kamienic. Agresywny mężczyzna rzucił się z pięściami i psem na policjanta, natomiast kobieta zaatakowała funkcjonariuszy rozbitym szkłem. Oboje byli pijani.

Kompletnie pijana matka opiekowała się dziećmi

13 stycznia 2020, 18:14
Policjanci z Gorzowa otrzymali sygnał, że w jednym z mieszkań przy ul. Pomorskiej nietrzeźwa kobieta może opiekować się dziećmi. Okazało się, że matka dwójki malutkich dzieci była kompletnie pijana. 29-latka miała w swoim organizmie 4 promile, a pod opieką 3-miesięczne i 2-letnie dziecko.

Gorzów: Odpalali petardy, zostali ranni

1 stycznia 2020, 10:47
W sylwestrową noc do szpitala w Gorzowie trafiły trzy osoby, które zostały ranne z powodu petard. Miały m.in. rany szarpane dłoni. Na szczęście nie było poszkodowanych dzieci. Z kolei na drogach Sylwester minął spokojnie, policjanci nie odnotowali żadnego wypadku, jednak zatrzymali pijanych kierowców.

Mężczyzna wszedł pod jadącą toyotę

30 grudnia 2019, 17:19
W poniedziałek przy ul. Marcinkowskiego kierujący toyotą potrącił mężczyznę, który przechodził przez jezdnię w miejscu gdzie nie ma pasów. Poszkodowany 66-latek został zabrany na badania do gorzowskiego szpitala. Natomiast policjanci ukarali go mandatem za wtargnięcie na jezdnię.

Włamywał się do kościołów. Został zatrzymany

30 grudnia 2019, 11:35
Policjanci zatrzymali 26-latka, który włamał się do kilku kościołów na terenie Gorzowa. Mężczyzna usłyszał łącznie cztery zarzuty. Straty szacuje się kilka tysięcy złotych.

Profanacja kościoła pod Gorzowem

26 grudnia 2019, 14:20
Do profanacji kościoła doszło w środowy wieczór 25 grudnia w Jeninie koło Gorzowa. Nieznany sprawca lub sprawcy rozwalili drzwi wejściowe, przez które dostali się do środka i zniszczyli wyposażenie kościoła, w tym krzyże. Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Gorzów: Zuchwała kradzież w kościelnej kaplicy

25 grudnia 2019, 21:23
W środowy wieczór ktoś włamał się do skarbonki znajdującej się w kaplicy parafii katedralnej przy ul. Wełniany Rynek i ukradł znajdujące się w środku pieniądze. Sprawą zajmuje się policja.


Fotoreportaże


x