Wiadomości › Policyjne

Pędził 157 km/h przez Gorzów. Kierowca volvo był pijany

27 października 2020, 11:23
Policjanci z grupy Speed zatrzymali kierującego volvo, który w niedzielny wieczór pędził ul. Słowiańską 157 km/h. Okazało się, że 44-letni kierowca jest pijany. Mężczyzna miał w swoim organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali kierowcy prawo jazdy oraz nałożyli na niego mandat karny w wysokości 1 tys. zł. Ponadto mężczyzna za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

60-latek wyszedł na grzyby i nie wrócił do domu. Trwają poszukiwania

25 października 2020, 20:29
W niedzielne popołudnie rozpoczęły się poszukiwania 60-letniego mężczyzny, który wyszedł rano na grzyby do lasu w okolicach podgorzowskich Chwalęcic i nie wrócił do domu. Grzybiarza szukało kilkudziesięciu policjantów oraz strażaków. Niestety poszukiwania nie przyniosły skutku i zostały przerwane na noc. W poniedziałkowy poranek zostaną wznowione.

Pijany i bez uprawnień uciekał oplem przed policją [film i zdjęcia]

18 października 2020, 11:11
Policjanci z Gorzowa próbowali zatrzymać kierowcę opla do kontroli. Jednak mężczyzna zaczął uciekać i swoją podróż zakończył na drzewie pomiędzy blokami przy ul. Jagiełły. Mężczyzna próbował kontynuować ucieczkę pieszo, po tym jak rozbił auto, ale szybko został zatrzymany przez policjantów. Okazało się, że 26-latek nie posiada uprawień do kierowania, a do tego był pod wpływem alkoholu.

Potrącenie rowerzysty na Walczaka

17 października 2020, 13:54
W sobotnie popołudnie na przejeździe rowerowym przy ul. Walczaka przy rondzie Ofiar Katynia doszło do potrącenia rowerzysty. Na miejsce została wezwana policja i pogotowie.

Policjanci z Gorzowa zakażeni koronawirusem

14 października 2020, 20:03
Pozytywny wynik na koronawirusa ma aż 15 funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. W związku z tym 25 osób trafiło na kwarantannę, a pomieszczenia i radiowozy zostały zdezynfekowane.

Służby sprawdzają maseczki i wystawiają mandaty [zdjęcia]

14 października 2020, 11:50
Policjanci od soboty sprawdzają czy mieszkańcy Gorzowa stosują się do obostrzeń i w miejscach publicznych noszą maseczki. Funkcjonariusze są wspierani przez żandarmerię wojskową i straż miejską. Osoby, które lekceważą obowiązujące obostrzenia muszą liczyć się z mandatem lub wnioskiem o ukaranie do sądu.

Bez maseczek na giełdzie. Posypały się mandaty

11 października 2020, 14:09
Gorzowscy policjanci sprawdzają jak mieszkańcy przestrzegają wprowadzonych nowych obostrzeń w związku z trwającą epidemią. To przede wszystkim nakaz zakrywania ust i nosa w przestrzeni publicznej. Funkcjonariusze są w miejscach, gdzie gromadzi się wiele osób. Na gorzowskiej giełdzie, wspólnie ze służbami sanitarnymi wielokrotnie przypominali o obowiązujących przepisach.

Kierująca oplem uderzyła w drzewo [zdjęcia]

10 października 2020, 10:07
W piątkowy wieczór w miejscowości Lubczyno niedaleko Gorzowa doszło do wypadku. Kobieta kierująca oplem straciła panowanie nad kierownicą i uderzyła w drzewo. Poszkodowana kobieta oraz dziecko, które z nią podróżowało trafiło pod opiekę pogotowia.

Uderzyli skodą w drzewo. Kierowca z pasażerem uciekł pieszo w pole [zdjęcia]

2 października 2020, 11:00
W czwartkowy wieczór w miejscowości Lubczyno doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego. Kierujący skodą uderzył w drzewo, a następnie razem z pasażerem uciekł z miejsca zdarzenia pieszo. Ranny pasażer został odnaleziony w polu około 400 metrów od auta, a kierowca został zatrzymany przez policję kawałek dalej.

Dachowanie skody na drodze do Gorzowa

1 października 2020, 09:33
Na drodze z Santocka do Gorzowa doszło do dachowania auta marki skoda fabia. Kobieta kierująca pojazdem próbowała uniknąć zderzenia z innym autem, przez co straciła panowanie nad kierownicą i auto dachowało. Poszkodowana kobieta została zabrana do szpitala.


Fotoreportaże


x