Wiadomości › Policyjne

Kierujący dacią potrącił 78-letniego rowerzystę

13 sierpnia 2020, 12:00
Poważnych obrażeń głowy doznał 78-letni rowerzysta, którzy został potrącony na przejeździe rowerowym przy skrzyżowaniu ul. Walczaka i Energetyków przez kierowcę dacii. Rowerzysta został zabrany do szpitala, natomiast kierowcy zostało zatrzymane prawo jazdy.

Motocyklista potrącił pieszego

9 sierpnia 2020, 10:41
W sobotni wieczór w centrum Gorzowa doszło do wypadku. Motocyklista potrącił przechodzącego przez pasy mężczyznę. Potrącony pieszy został zabrany do szpitala. Okazało się, że doznał poważnych obrażeń.

73-letni kierowca volkswagena potrącił kobietę na pasach

8 sierpnia 2020, 09:31
W sobotni poranek na przejściu dla pieszych przy ul. Piłsudskiego doszło do potrącenia pieszej przez kierującego volkswagenem. Ranna kobieta została zabrana do szpitala, natomiast policjanci zatrzymali 73-letniemu kierowcy prawo jazdy.

Gorzów: Złodzieje aut zatrzymani. Skradzione samochody odzyskane

7 sierpnia 2020, 11:20
Policjanci z wydziału kryminalnego gorzowskiej komendy zatrzymali czterech mężczyzn odpowiedzialnych za kradzieże samochodów na terenie Gorzowa i województwa wielkopolskiego. Celem złodziei były przede wszystkim samochody marki audi. Kryminalnym udało się odzyskać łącznie cztery skradzione auta.

Policyjny pościg za pijanym kierowcą hondy

7 sierpnia 2020, 10:30
W piątek nad ranem w podgorzowskich Chwalęcicach policjanci próbowali zatrzymać do kontroli kierującego hondą. Mężczyzna jednak zignorował sygnały funkcjonariuszy i zaczął uciekać. Policyjny pościg zakończył się przy ul. Żwirowej w Gorzowie. Okazało się, że kierowca był pod wpływem alkoholu.

Nagrzane auto działa jak piekarnik. Nie zostawiaj w nim dziecka

7 sierpnia 2020, 09:39
Wystarczy tylko chwila, aby doprowadzić do tragedii. Nigdy nie zostawiajmy dziecka samego w samochodzie, szczególnie w czasie upałów. Temperatura w rozgrzanym aucie sięga nawet 50- 60 stopni. Dlatego też policjanci apelują, że jeżeli zauważymy pozostawione w samochodzie dziecko lub zwierzę, powinniśmy natychmiast reagować i powiadomić służby ratunkowe.

Nocna bójka na os. Staszica

7 sierpnia 2020, 08:18
W czwartek w nocy przy ul. Reja w Gorzowie doszło bójki pomiędzy pijanymi mężczyznami. Na miejsce zostały wysłane dwie karetki pogotowia oraz kilka policyjnych patroli. Nikt nie został zatrzymany.

Oszuści idą o krok dalej. Oszukują "na wypadek śmiertelny"

6 sierpnia 2020, 13:38
Pomysłowość oszustów, którzy chcą wyłudzić pieniądze nie zna granic. Do tej pory oszukiwali przede wszystkim na „na wnuczka” czy „na policjanta”. Teraz pojawiło się kolejne oszustwo – „na wypadek śmiertelny”. W ten sposób próbowano wyłudzić gotówkę od 20 mieszkańców Gorzowa.

Policja szuka właścicieli rowerów, które mogły zostać skradzione

1 sierpnia 2020, 13:16
W sobotę po północy gorzowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który prowadził dwa rowery i nie potrafił wyjaśnić ich pochodzenia. Policjanci podejrzewają, że 27-latek ukradł jednoślady. Dlatego też szukają właścicieli rowerów. Ich szacowana wartość to około 5 tys. zł.

Pijany kierowca wjechał prosto w drzewo [zdjęcia]

30 lipca 2020, 21:02
Kolejny wypadek na drodze krajowej nr 22 pomiędzy Gorzowem, a Różankami. Pijany kierowca citroena stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo. Mężczyzna został zabrany do szpitala. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana.


Fotoreportaże


x