Usuwanie wgniecień po gradobiciach

Wiadomości › Policyjne

Wypadek na rondzie Sybiraków [zdjęcia]

15 lipca 2019, 19:49
Do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – forda i toyoty doszło na rondzie Sybiraków w Gorzowie. Toyotą podróżowała kobieta w ciąży, która została zabrana do gorzowskiego szpitala.

Autobus MZK potrącił pieszego

13 lipca 2019, 10:26
W sobotni poranek przy ul. Matejki na przejściu dla pieszych doszło do potrącenia mężczyzny przez autobus Miejskiego Zakładu Komunikacji. Ranny mężczyzna został zabrany przez pogotowie do szpitala.

Pijany rowerzysta potrącony przez autobus [zdjęcia]

11 lipca 2019, 23:40
Tragiczny wieczór na drogach powiatu gorzowskiego. Po śmiertelnym wypadku z udziałem motocyklisty w Kostrzynie nad Odrą, doszło do kolejnego poważnego zdarzenia. Tym razem na drodze z Gorzowa do Różanek. Został tam potrącony pijany rowerzysta.

Kierowca peugeota uderzył w BMW [zdjęcia]

11 lipca 2019, 20:58
Do poważnie wyglądającego wypadku doszło w czwartkowy wieczór na rondzie Gdańskim w Gorzowie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe – peugeot i BMW. Do zdarzenia doszło z winy kierującego peugeotem, który nie ustąpił pierwszeństwa.

Okradł market budowlany w Gorzowie

10 lipca 2019, 10:03
Policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca Gorzowa, który na początku lipca ukradł elektronarzędzia o wartości 1,5 tys. zł z jednego z marketów budowlanych na terenie miasta. Okazało się, że mężczyzna jest także odpowiedzialny za inne przestępstwa.

Włamał się do mieszkania i ukradł biżuterię

9 lipca 2019, 14:11
We wtorkowe przedpołudnie w jednym z mieszkań w bloku przy ul. Sułkowskiego w Gorzowie doszło do włamania. Złodziej ukradł biżuterię. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza.

Włamywali się do domów pod Gorzowem

8 lipca 2019, 10:50
Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy chwilę wcześniej włamali się do domku jednorodzinnego w Chwalęcicach koło Gorzowa. Okazało się, że mężczyźni są odpowiedzialni za wcześniejsze działania. Zostali zatrzymani i usłyszeli łącznie 10 zarzutów związanych z kradzieżami z włamaniem.

Policyjna akcja na os. Europejskim [zdjęcia]

7 lipca 2019, 22:08
W niedzielny wieczór pod jeden z bloków przy ul. Wiedeńskiej w Gorzowie podjechały cztery policyjne radiowozy. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce byli ubrani w kamizelki kuloodporne.

Czy żona namówiła męża do wyskoczenia z okna?

4 lipca 2019, 09:50
We wtorkowy wieczór z okna na 3 piętrze przy ul. Kościuszki w Gorzowie wypadł 60-letni mężczyzna. Niestety zmarł w szpitalu w wyniku odniesionych obrażeń. Prokurator prowadzi śledztwo pod kątem namawiania i pomocy do samobójstwa. Według prokuratura, to żona miała namawiać mężczyznę do wyskoczenia z okna.

Zadał śmiertelny cios. Żali się na areszt

3 lipca 2019, 15:09
22-letniemu mieszkańcowi Nowej Soli grozi do 25 lat więzienia lub nawet dożywocie za to, że pobił ze skutkiem śmiertelnym 31-letniego mieszkańca Gorzowa. Mężczyzna nie przyznaje się do winy i złożył właśnie zażalenie na przedłużony areszt.


Fotoreportaże


x