Wiadomości › Policyjne

Potrącenie na Wyszyńskiego. 77-latka doznała złamań [zdjęcia]

27 maja 2020, 14:00
W środowe popołudnie na przejściu dla pieszych przy ul. Wyszyńskiego w Gorzowie doszło do potrącenia pieszej przez kierującą osobowym nissanem. Do szpitala zostały zabrane dwie osoby, zarówno potrącona kobieta, jak i kierująca nissanem.

Szajka z Gorzowa oszukiwała na "BLIK-a"

26 maja 2020, 08:00
Siedmiu zatrzymanych przestępców, ponad 200 pokrzywdzonych. Przejmując konta na portalu społecznościowym, oszuści wyłudzali pieniądze od znajomych za pomocą BLIK-a. Policja w Gorzowie rozbiła zorganizowaną grupę przestępczą, która działała na terenie całej Polski od stycznia 2019 roku.

Pijana kierująca wjechała nissanem do rowu

25 maja 2020, 12:37
Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia doszło w poniedziałkowe przedpołudnie przy ul. Wróblewskiego w Gorzowie. Kobieta kierująca nissanem wpadła do rowu. Okazało się, że była pijana. W swoim organizmie miała ponad 1 promil alkoholu.

Ktoś podpalił lawetę pomocy drogowej [zdjęcia]

24 maja 2020, 14:44
W niedzielę nad ranem przy ul. Bohaterów Westerplatte na os. Piaski w Gorzowie doszło do podpalenia samochodu pomocy drogowej Fix-Car. Pojazd doszczętnie spłonął, uszkodzony został również zaparkowany w pobliżu ford i brama garażowa. To nieprzypadkowe zdarzenie, ponieważ wcześniej nieznany sprawca w tej samej lawecie przebijał opony.

Zderzenie rowerzysty i volkswagena

24 maja 2020, 12:36
W niedzielne przedpołudnie na rondzie św. Jerzego na gorzowskim Zawarciu doszło do zderzenia rowerzysty z samochodem osobowym marki volkswagen. Na miejscu jest policja.

Spłonął nissan na Grottgera. Zobacz podpalaczy w akcji [film]

18 maja 2020, 17:41
W nocy z niedzieli na poniedziałek doszło do pożaru samochodu osobowego marki nissan przy ul. Grottgera w Gorzowie. Okazało się, że ogień został podłożony przez dwóch nieznanych sprawców. Właściciele auta wyznaczyli nagrodę za pomoc w zatrzymaniu lub wskazaniu podpalaczy.

Wypadek z udziałem czterech aut na zjeździe z S3 [zdjęcia]

15 maja 2020, 15:47
W piątkowe popołudnie przy ul. Kasprzaka na zjeździe z trasy S3 doszło do wypadku z udziałem czterech samochodów osobowych- peugeota, citroena, volkswagena i audi. Dwie osoby zostały ranne, na miejscu jest straż pożarna, pogotowie i policja.

Ta jazda kierowców mogła skończyć się tragicznie [film]

14 maja 2020, 09:55
Na skrzynkę "stop agresji drogowej" lubuskiej policji trafiają zapisy z kamer samochodowych kierowców poruszających się po drogach Gorzowa, okolicznych miejscowości i całego województwa lubuskiego. Niektóre sceny mrożą krew w żyłach i pokazują brak zdrowego rozsądku u wielu kierowców.

11 piratów drogowych bez prawa jazdy

13 maja 2020, 13:17
11 kierowców straciło prawo jazdy tylko w jeden dzień. W miniony wtorek, policjanci z gorzowskiej drogówki wzięli na celownik kierowców, przekraczających prędkość. Nieoznakowany radiowóz krążył po drogach naszego powiatu.

Nagi mężczyzna ponownie biega po cmentarzu

13 maja 2020, 09:31
We wtorkowy wieczór nagi mężczyzna zaczepił kobietę przy bramie cmentarza przy ul. Żwirowej. To nie pierwsze tego typu zdarzenie w Gorzowie. Na miejsce został wysłany policyjny patrol.


Fotoreportaże


x