Wiadomości › Policyjne

Ustawka pseudokibiców w Gorzowie. Policjanci zatrzymali kolejne osoby

28 marca 2020, 11:13
W ubiegły weekend w rejonie ul. Warszawskiej i Parkowej doszło do ustawki i bójki grupy 30 pseudokibiców. Policjanci na gorącym uczynku zatrzymali 9 mężczyzn. Natomiast dzięki działaniom operacyjnym udało się zatrzymać kolejne 3 osoby.

Gorzów: Oblali denaturatem i podpalili 64-latka [film]

25 marca 2020, 08:51
Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w minioną sobotę oblali denaturatem i podpalili 64-letniego mężczyznę. Pokrzywdzony cudem przeżył, w stanie śpiączki farmakologicznej przebywa w specjalistycznym szpitalu. Mieszkańcy Gorzowa w wieku 31 i 46 lat usłyszeli zarzuty związane z usiłowaniem zabójstwa i spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani na trzy miesiące. Grozi im dożywocie.

Gorzów: Ustawka i bójka grupy 30 pseudokibiców [film]

22 marca 2020, 15:12
W sobotni wieczór przy ul. Warszawskiej w Gorzowie doszło do bójki grupy osób o czym portal gorzowianin.com informował. Okazało się, że była to ustawka grupy 30 pseudokibiców, ubranych w kaptury i kominiarki. Policjantom udało się zatrzymać na gorącym uczynku 9 mężczyzn, którzy usłyszeli już zarzuty.

Bójka i obława na Warszawskiej [zdjęcia]

21 marca 2020, 19:54
W sobotni wieczór w rejonie skrzyżowania ul. Warszawskiej i Parkowej doszło do bójki pomiędzy grupą kilkunastu osób. Policjanci zatrzymali 9 mężczyzn, którzy brali udział w bójce i będą wyjaśniali okoliczność oraz motywy tego zdarzenia.

Oferują dezynfekcję mieszkania, a później je okradają

19 marca 2020, 16:03
Oszuści idą o krok dalej wykorzystując obecną sytuację i pandemię koronawirusa. Były już cudowne herbatki, amulety czy sprzedaż szczepionek, teraz złodzieje przebierają się w kombinezony i oferują dezynfekcję mieszkań, a następnie plądrują i okradają tych, którzy ich wpuścili.

Potrącenie rowerzystki na przejeździe rowerowym

19 marca 2020, 10:57
W czwartkowy poranek 78-letni kierowca auta marki dacia, zignorował znak stop i potrącił rowerzystkę na oznakowanym przejeździe dla rowerów na skrzyżowaniu ul. Walczaka i Stilonowej. Potrącona kobieta została zabrana do szpitala.

Oszustwo na „koronawirusa” [zdjęcia]

16 marca 2020, 15:38
Komenda Główna Policji apeluje do wszystkich Polaków o nie wpadanie w panikę w związku z pandemią koronawirusa, a przede wszystkim o rozsądek, odpowiedzialność i nie powielanie kłamstw na temat wirusa. Oszuści próbują wykorzystać obecną sytuację i wyłudzić pieniądze np. wysyłając wiadomości o potrzebie zapłaty za szczepionkę przeciwko koronawirusowi.

Śmiertelny wypadek pod Gorzowem

13 marca 2020, 10:47
W piątkowy poranek w Santoku koło Gorzowa doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Mężczyzna kierujący hyundaiem zasłabł za kierownicą, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Mężczyzna zmarł na miejscu, natomiast jego córka została zabrana do szpitala.

Oszuści wykorzystują koronawirusa

12 marca 2020, 10:19
Policjanci przestrzegają przed oszustami, którzy wykorzystują pandemię koronawirusa i oferują do sprzedaży środki mające rzekomo cudowne właściwości i zwalczające wirusa. Oferują m.in. cudowne herbatki czy amulety.

Miał trzy promile, wszedł na rusztowanie katedry [zdjęcia]

12 marca 2020, 09:36
Policjanci zatrzymali 41-latka, który kompletnie pijany wszedł na sam szczyt rusztowania gorzowskiej katedry. Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań. Jak wytrzeźwieje, zostanie zwolniony do domu.


Fotoreportaże