Wiadomości › Tylko u nas

Trwają poszukiwania sprawcy śmiertelnego wypadku

10 października 2021, 21:05
Cała gorzowska policja postawiona jest na równe nogi. Wszyscy szukają mężczyzny, który kierował sportowym chevroletem i z impetem wjechał na przejście dla pieszych, gdzie śmiertelnie potrącił 4-letniego chłopca. Dotarliśmy do zdjęć zrobionych tuż po wypadku. Prawdopodobnego sprawcę zdarzenia nagrała też kamera w jednego z kierowców, który wyjeżdżał z bramy przy ulicy Krzywoustego. 

Mega doznania na mega karuzeli. "Sokowirówka" na gorzowskiej Wartowni [film i zdjęcia]

12 września 2021, 18:12
Co prawda rozpędza się dość długo, ale jak już osiągnie swoją maksymalną prędkość, to naprawdę robi wrażenie. Przedstawiamy Wam kolejną ekstremalną karuzelę, która zawitała do Gorzowa.

Kuchenne Rewolucje w Agacie. Wiemy, kiedy ukaże się program

3 września 2021, 10:59
Magda Gessler zakończyła Kuchenne Rewolucje w barze Agata przy alei Konstytucji 3 maja w Gorzowie. Na swoich profilach społecznościowych zachwalała jedzenie i ekipę w barze mlecznym w Gorzowie, który to został przez nią okrzyknięty “najlepszym barem mlecznym w Polsce”.

Pięć par pociągów dalekobieżnych z Gorzowa. Zobacz nowości!

25 sierpnia 2021, 19:20
Potwierdzają się nasze pierwsze informacje o zwiększeniu ilości pociągów dalekobieżnych odjeżdżających z Gorzowa. Od grudnia 2021 roku pasażerowie z naszego miasta zyskają dodatkowe połączenie z południem Polski. Zniknie niestety poranny pociąg do Gdyni.

Agnieszka powie o której przyjedzie tramwaj lub autobus. Trwa test tablic [film]

18 sierpnia 2021, 23:29
Wykonawca systemu dynamicznej informacji pasażerskiej rozpoczął właśnie test tablic ledowych na przystankach komunikacji miejskiej w Gorzowie. Na początek testowane są dwie tablice – jedna na przystanku tramwajowym, druga na przystanku autobusowym. Cały system dynamicznej informacji pasażerskiej wraz z monitoringiem zostanie uruchomiony jesienią.

Hulajnogi w Gorzowie. Droga zabawka, czy dobra alternatywa?

18 czerwca 2021, 23:09
Sprawdziliśmy na własnej skórze, czy hasła reklamowe tych, którzy wynajmują nam hulajnogi, to „pic na wodę”, czy może szczera prawda? Krótka podróż do centrum miasta kosztowała nas więcej, niż jednorazowy, normalny bilet tramwajowy. Na hulajnogę nie musimy czekać, bo ona czeka na nas.

Zwolnienia w Tesco przy Górczyńskiej i likwidacja sklepu

1 czerwca 2021, 15:30
Wszystko wskazuje na to, że w miejsce Tesco przy Górczyńskiej w Gorzowie nie powstanie sklep Netto. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, duńska sieć nie jest zainteresowana przejęciem wielkich marketów – w tym tego w naszym mieście.

8-latek przyszedł do szkoły z nożem. Matka chłopca będzie miała ograniczoną władzę rodzicielską?

25 maja 2021, 19:20
Na początku maja w klasie integracyjnej w Szkole Podstawowej nr 13 w Gorzowie doszło do niebezpiecznej sytuacji. 8-letni chłopiec przyniósł na lekcje nóż. Jak podkreślają rodzice pozostałych dzieci, chłopiec od dłuższego czasu gnębi ich dzieci. Sprawą zajmuje się kuratorium oraz wydział rodzinny i nieletnich Sądu Rejonowego w Gorzowie. W sądzie toczy się postępowanie o ograniczenie władzy rodzicielskiej matce 8-latka.

Oblali Henryka denaturatem i podpalili. Mężczyzna zmarł w szpitalu

23 kwietnia 2021, 20:14
46-letni Tomasz Sz. i 32-letni Krzysztof Ł. są oskarżeni o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem 64-letniego Henryka. Mężczyźni oblali swoją ofiarę denaturatem, a następnie podpalili. Henryk zmarł w szpitalu w wyniku poniesionych obrażeń. W Sądzie Okręgowym w Gorzowie trwa właśnie proces w tej sprawie. Oprawcom grozi od 12 do 25 lat więzienia lub dożywocie.

"Gorzowianin" niebawem pojawi się na torach

15 października 2020, 13:37
Nowe Spalinowe Zespoły Trakcyjne, to światełko w tunelu na dość nieciekawej mapie kolejowej naszego regionu. Pojazdy produkowane przez nowosądecki Newag mają pojawić się na naszych torach do końca listopada tego roku. Będą nosić nazwy: Gorzowianin i Papusza.


Fotoreportaże