Wiadomości › Tylko u nas

Oblali Henryka denaturatem i podpalili. Mężczyzna zmarł w szpitalu

23 kwietnia 2021, 20:14
46-letni Tomasz Sz. i 32-letni Krzysztof Ł. są oskarżeni o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem 64-letniego Henryka. Mężczyźni oblali swoją ofiarę denaturatem, a następnie podpalili. Henryk zmarł w szpitalu w wyniku poniesionych obrażeń. W Sądzie Okręgowym w Gorzowie trwa właśnie proces w tej sprawie. Oprawcom grozi od 12 do 25 lat więzienia lub dożywocie.

"Gorzowianin" niebawem pojawi się na torach

15 października 2020, 13:37
Nowe Spalinowe Zespoły Trakcyjne, to światełko w tunelu na dość nieciekawej mapie kolejowej naszego regionu. Pojazdy produkowane przez nowosądecki Newag mają pojawić się na naszych torach do końca listopada tego roku. Będą nosić nazwy: Gorzowianin i Papusza.

Gorzów: SOR dla karetek zamknięty z powodu koronawirusa

12 października 2020, 21:32
W poniedziałkowy wieczór została zamknięta hala wjazdowa dla karetek w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Gorzowie. Wszystko z powodu kornawirusa, Karetki z pacjentami są odsyłane do innych szpitali.

Co widział kierowca MZK, kiedy doszło do potrącenia? [film]

25 sierpnia 2020, 18:17
Miejski Zakład Komunikacji wysłał do Urzędu Miasta pismo z wnioskiem o przesunięcie przejścia dla pieszych na którym ostatnio doszło do potrącenia mężczyzny przez kierowcę autobusu MZK. Na nagraniu z kamery monitoringu znajdującej się z przodu autobusu widać, że kierowca mógł zauważyć pieszego dopiero w ostatniej chwili.

Apel prezydenta Wójcickiego do mieszkańców Gorzowa [film]

25 marca 2020, 18:46
Od środy 25 marca obowiązują kolejne obostrzenia w związku z pandemią koronawirusa. Dlatego też prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki postanowił zaapelować do mieszkańców, aby zostali w domach i przede wszystkim nie okłamywali medyków, tak jak miało to miejsce w Zielonej Górze.

Gorzów jest już w wielu wymiarach

16 stycznia 2020, 23:25
Pamiętacie, jak nad Gorzowem przez kilka godzin krążył samolot? Było to dokładnie 26 kwietnia ubiegłego roku. Niewielki samolot zrobił kilkanaście pętli nad naszym miastem. Teraz w sieci możemy oglądać efekty pracy firmy, która wykonywała trójwymiarowe zdjęcia.

Dyskont Action w Galerii Manhattan

9 września 2019, 20:47
Co prawda Ikea to nie będzie, ale mieszkańcy Gorzowa, a w szczególności osiedla Manhattan zyskają nowy, całkiem ciekawy sklep. Natomiast zawiedzeni będą ci, którzy liczyli, że w Galerii Manhattan pojawi się Biedronka.

Wielki dźwig i prace na wieży katedry [film i zdjęcia]

16 lipca 2019, 12:33
Rozpoczęły się prace przygotowawcze do zawieszenia kopuły i latarni na wieży katedry. Za pomocą dużego dźwigu wciągane są belki na wieżę. Są to drewniane elementy konstrukcji hełmu, które będą montowane już na górze.

Nowy kompleks handlowy powstanie przy Pomorskiej

23 maja 2019, 12:54
Jeszcze w tym roku ma rozpocząć się budowa nowego parku handlowego w Gorzowie. Kompleks zlokalizowany na 6500 metrów kwadratowych wybudowany zostanie przy ulicy Pomorskiej, równolegle do ulicy Chemicznej.

Rozmowa z matką zgwałconej 9-latki [film]

22 maja 2019, 10:03
Mateusz K. brutalnie zgwałcił 9-letnią dziewczynkę, a następnie związał, zakneblował i zamknął w wersalce. Okazało się, że mężczyzna przebywał w zakładzie psychiatrycznym. Głos w sprawie zabrała matka dziewczynki, która opowiada o tym co naprawdę wydarzyło w niedzielę na gorzowskim Zawarciu i o tym, że nie zgadza się z odebraniem jej dzieci.


Fotoreportaże


x