Tylko u nas

Katapulta i Avengers. Dwa wesołe miasteczka zawitały do Gorzowa

16 maja 2022, 21:48
Dwa różne wesołe miasteczka zawitały do Gorzowa. Pierwsze, bardziej znane mieszkańcom Gorzowa - przy ulicy Górczyńskiej. Drugie tuż przy rzece Warcie od strony Wału Okrężnego. Zobaczcie, co oferują oba miasteczka i jakie są ceny?

Lody z okienka w Gorzowie. Czy jest drogo? Sprawdzamy ceny

2 maja 2022, 13:10
Lody z okienka w Gorzowie nigdy nie przestały być popularne. Czy to włoskie, czy świderki, czy bijące ostatnio rekordy popularności tzw. lody naturalne/rzemieślnicze. Coraz wyższe temperatury sprawiają, że chętnie odwiedzamy znane gorzowskie okienka z lodami. Jednak wyjście na lody z całą rodziną, może okazać się sporym wydatkiem.

Przysmaki z okienka w Gorzowie. Zobaczcie ceny kultowych dań

21 kwietnia 2022, 21:01
3,50 za bułkę z pieczarkami na przystanku przy Zakładach Energetycznych? 4 złote za hot-doga „ze ściany”? Nic z tych rzeczy. Jeżeli dawno nie jedliście gorzowskich przysmaków na wynos, te ceny wręcz zwalą Was z nóg.

Przysmaki z Food trucków już 19 i 20 marca w Gorzowie

18 lutego 2022, 09:47
Wiosna tuż, tuż! Wraz z nadejściem tej pory roku, do Gorzowa zawitają po raz kolejny food trucki. Burgery, frytki, pad thai, a może meksykańskie quesadille? Będzie w czym wybierać!

Podróż do Gorzowa pociągiem to jak gra w rosyjską ruletkę

2 lutego 2022, 16:23
Wielokrotnie opisywaliśmy różne historie, jakie miały miejsca na kolei w Gorzowie. Ale chyba nigdy nie doszło do takiej kumulacji wydarzeń, związanych z awariami lokomotyw, jak w ostatnim czasie. Cierpi wciąż pasażer, który musi czekać, lub przesiadać się na komunikację zastępczą.

Wychodek pod dworcem w Gorzowie zostanie z nami jeszcze długo

1 grudnia 2021, 17:31
Gorzów Wielkopolski, jedna ze stolic województwa lubuskiego. W centralnym punkcie pomiędzy Berlinem, Szczecinem, Poznaniem a Zieloną Górą. I na stacji kolejowej nie ma toalety. Był kontener, do którego podłączony był prąd, można więc sądzić, że z kranu popłynie ciepła woda, a w zimniejszych miesiącach może i trafi się jakiś grzejnik. Był. Zupełnie niedawno zniknął i przy głównej stacji Gorzowa pojawiły się… toi-toie.

Obywatelskie zatrzymanie podpalacza śmietników

14 listopada 2021, 09:44
W sobotę 13 listopada doszło do serii podpaleń śmietników w Gorzowie. W ciągu kilkudziesięciu minut zostały podpalone śmietniki przy ul. Kosynierów Gdyńskich, Matejki i Mościckiego. Tych pożarów mogłoby być więcej, ale doszło do obywatelskiego zatrzymania podpalacza, który uciekał przed policją.

Trwają poszukiwania sprawcy śmiertelnego wypadku

10 października 2021, 21:05
Cała gorzowska policja postawiona jest na równe nogi. Wszyscy szukają mężczyzny, który kierował sportowym chevroletem i z impetem wjechał na przejście dla pieszych, gdzie śmiertelnie potrącił 4-letniego chłopca. Dotarliśmy do zdjęć zrobionych tuż po wypadku. Prawdopodobnego sprawcę zdarzenia nagrała też kamera w jednego z kierowców, który wyjeżdżał z bramy przy ulicy Krzywoustego. 

Mega doznania na mega karuzeli. "Sokowirówka" na gorzowskiej Wartowni [film i zdjęcia]

12 września 2021, 18:12
Co prawda rozpędza się dość długo, ale jak już osiągnie swoją maksymalną prędkość, to naprawdę robi wrażenie. Przedstawiamy Wam kolejną ekstremalną karuzelę, która zawitała do Gorzowa.

Kuchenne Rewolucje w Agacie. Wiemy, kiedy ukaże się program

3 września 2021, 10:59
Magda Gessler zakończyła Kuchenne Rewolucje w barze Agata przy alei Konstytucji 3 maja w Gorzowie. Na swoich profilach społecznościowych zachwalała jedzenie i ekipę w barze mlecznym w Gorzowie, który to został przez nią okrzyknięty “najlepszym barem mlecznym w Polsce”.


Fotoreportaże