Pogoda dla Gorzowa

Pogoda dla Gorzowa. Czy to już koniec lata?

13 września 2023, 09:20
Poranek nie przywitał nas tym razem pięknym słońcem. W nocy nad Gorzowem przeszły burze, a do wczesnych godzin porannych niebo było całkowicie zachmurzone. Czy to oznacza, że wakacyjna pogoda odchodzi w zapomnienie? Niekoniecznie.

Uwaga na burze z gradem w Gorzowie. Jest ostrzeżenie IMGW

13 września 2023, 07:38
Na terenie Gorzowa i powiatu gorzowskiego prognozowane są burze, którym będzie towarzyszył ulewny deszcz i grad. Lokalnie może spaść nawet 35 litrów na 1 metr kwadratowy. Porywy wiatru mają dochodzić do 75 km/h.

Gorzów: Alert pogodowy. Ostrzeżenie przed ulewnym deszczem

26 sierpnia 2023, 14:26
Mieszkańcy całej zachodniej Polski mogą spodziewać się dziś burz oraz intensywnych opadów deszczu. Będzie też mocno wiało. Warto więc zabezpieczyć swoje mienie-chociażby te na balkonie.

Pogoda dla Gorzowa. Czeka nas upalny piątek i deszczowy weekend

25 sierpnia 2023, 09:14
Dla zachodniej i południowo-zachodniej Polski wydano kolejne ostrzeżenie. Tym razem meteorolodzy informują, że w wielu rejonach kraju, także w Gorzowie i okolicach spodziewane są dziś wysokie temperatury. Ostrzeżenie obowiązuje do godziny 19.

Nadciąga fala upałów. Jest ostrzeżenie dla Gorzowa

14 sierpnia 2023, 08:39
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie drugiego stopnia przed upałem, które obowiązuje od poniedziałku 14 sierpnia aż do czwartku 17 sierpnia na terenie Gorzowa i powiatu gorzowskiego. Według prognoz temperatura w cieniu wyniesie nawet 34 stopnie Celsjusza. Przed nami również tropikalne noce z temperaturą w granicach 20 stopni Celsjusza.

Patrzymy w prognozy! Przed nami upalna druga połowa sierpnia

8 sierpnia 2023, 08:30
Jeszcze nie wygląda to zbyt dobrze, ale za horyzontem czeka już piękna pogoda. Do końca tego tygodnia będziemy odczuwać jeszcze skutki ochłodzenia, ale później wróci do nas prawdziwe lato.

Uwaga na ulewny deszcz! Mieszkańcy Gorzowa dostają alerty RCB

6 sierpnia 2023, 10:54
W niedzielę oraz w poniedziałek w nocy na terenie Gorzowa i powiatu gorzowskiego ma intensywnie padać deszcz. Według prognoz IMGW może spaść nawet od 30 do 50 litrów na metr kwadratowy, a to oznacza, że ulice w Gorzowie mogą zostać zalane. Przed zagrożeniem ostrzega Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, a operatorzy wysyłają na telefony alerty.

Pogoda dla Gorzowa. Kiedy wrócą upały?

4 sierpnia 2023, 09:19
Jest chłodno, czasami nawet zimno. Po bardzo ciepłym lipcu początek sierpnia nie nastraja zbyt optymistycznie. Szczególnie wśród tych, którzy właśnie w tym miesiącu zaplanowali sobie urlop. Czy jest więc szansa na powrót upalnego lata?

Ulewny deszcz i burze w Gorzowie. Jest ostrzeżenie IMGW

1 sierpnia 2023, 07:42
We wtorek na terenie Gorzowa oraz powiatu gorzowskiego mogą wystąpić burze, którym będzie towarzyszył ulewny deszcz. Porywy wiatru mają dochodzić do 60 km/h.

Pogoda dla Gorzowa. Czeka nas deszczowy poniedziałek

30 lipca 2023, 17:57
Będzie ciepło, ale deszczowo. W poniedziałek, 31 lipca możemy spodziewać się opadów - szczególnie w drugiej części dnia. Dlatego warto wziąć ze sobą parasol.


Fotoreportaże