Wiadomości › Straż pożarna

Wiatr łamie drzewa i gałęzie. Są przerwy w dostawie prądu [zdjęcia]

17 stycznia 2022, 10:18
Od samego rana w Gorzowie i okolicach mocno wieje. Wiatr łamie drzewa i gałęzie. Strażacy wyjeżdżają już do pierwszych zdarzeń. Natomiast Enea Gorzów informuje o awariach i przerwach w dostawie prądu.

Pożar w kamienicy przy Walczaka w Gorzowie

14 stycznia 2022, 09:20
Cztery zastępy PSP brały udział w akcji gaszenia pożaru mieszkania przy ulicy Walczaka w Gorzowie. Zgłoszenie o pożarze służby ratunkowe otrzymały około 8:45.

Alarm bombowy w szpitalu w Gorzowie

8 stycznia 2022, 23:00
W sobotni wieczór służby otrzymały zgłoszenie o podejrzeniu podłożenia ładunku wybuchowego w szpitalu w Gorzowie. Na miejsce została wysłana straż pożarna i policja.

Strażacy postawieni na nogi. Doszło do… awarii sieci ciepłowniczej

8 stycznia 2022, 13:47
W sobotę straż pożarna z Gorzowa otrzymała zgłoszenie o pożarze w kamienicy przy ul. Teatralnej. Okazało się, że nie było żadnego pożaru, a doszło do awarii sieci ciepłowniczej i z kratek wentylacyjnych wydobywała się para wodna, a nie dym.

Pożar w centrum Gorzowa. Z okna mieszkania wyskoczyła 12-latka [zdjęcia]

7 stycznia 2022, 14:00
W piątkowe popołudnie przy ul. Sikorskiego w centrum Gorzowa doszło do pożaru mieszkania znajdujące się na parterze bloku. Z płonącego mieszkania przez okno uciekła 12-letnia dziewczynka.

Sylwester: Płonęły śmietniki. Wszystko przez fajerwerki

1 stycznia 2022, 10:56
W sylwestrową noc strażacy z Gorzowa mieli pełne ręce roboty. Doszło do kilku pożarów śmietników, które zapaliły się od fajerwerków. Natomiast w Kłodawie zapaliły się tuje.

Pożar altanki. W środku znaleziono zwłoki [zdjęcia]

29 grudnia 2021, 12:24
Do tragicznego zdarzenia doszło w środę przy ul. Wyszyńskiego w Gorzowie. Po ugaszeniu pożaru altanki, w środku znaleziono zwęglone zwłoki mężczyzny. Jest to prawdopodobnie osoba bezdomna, która mieszkała w altance.

Do zbiornika szamba wpadł cielak. Na pomoc ruszyli strażacy

27 grudnia 2021, 12:32
W poniedziałkowe przedpołudnie strażacy zostali wezwani do niecodziennego zdarzenia. W miejscowości Ludzisławice do zbiornika wpadł cielak. Trwa akcja ratunkowa zwierzęcia.

Gorzów: 15-latka zatruła się czadem

25 grudnia 2021, 12:11
W wigilijne popołudnie w mieszkaniu przy ul. Zamenhofa w Gorzowie doszło do zatrucia tlenkiem węgla. Do szpitala została zabrana 14-latka, która wcześniej straciła przytomność. Wszystko przez nieszczelną termę gazową.

Gorzów: Wyrwane z korzeniami drzewo spadło na samochody

23 grudnia 2021, 23:57
Późnym wieczorem gorzowscy strażacy zostali wezwani do zdarzenia przy ulicy Dzieci Wrzesińskich. Na samochody spadło tam sporych rozmiarów drzewo.


Fotoreportaże