Wiadomości › Straż pożarna

Dwie osoby poparzone na Manhattanie

11 listopada 2019, 10:01
W poniedziałkowy poranek w jednym z mieszkań przy ul. Plac Jana Pawła II doszło do nieszczęśliwego wypadku. Dwie osoby, w tym 7-letnie dziecko zostały poparzone podczas dolewania paliwa do biokominka.

Substancja ropopochodna na jeziorze w Kłodawie

7 listopada 2019, 12:29
Akcja strażaków w podgorzowskiej Kłodawie. Na miejscu jest specjalistyczny wóz ratownictwa chemicznego. Strażacy zbierają z powierzchni nieznaną – oleistą ciecz.

Pożar autobusu pod Gorzowem [zdjęcia]

5 listopada 2019, 14:46
We wtorkowe popołudnie na starej trójce na wysokości Ściechowa doszło do pożaru autobusu, który jechał po pracowników do Gorzowa. Ogień pojawił się w komorze silnika i strawił połowę pojazdu. W akcji brały udział cztery zastępy straży pożarnej.

Nocny pożar na wysypisku śmieci

30 października 2019, 09:04
Ponad 7 godzin trwała akcja strażaków na wysypisku śmieci przy ulicy Małszyńskiej w Gorzowie. Mimo że obszar objęty pożarem był niewielki, działania ratownicze były utrudnione.

Gorzów: Trzyosobowa rodzina podtruła się czadem

21 października 2019, 21:45
W poniedziałkowy wieczór trzy osoby, w tym 5-letnie dziecko z objawami podtrucia się czadem zostały zabrane do gorzowskiego szpitala. Wszystko przez wadliwą termę gazową, która znajdowała się w jednym z mieszkań przy ul. Strzeleckiej w Gorzowie.

Pożar volvo na rondzie Ofiar Katynia [zdjęcia]

12 października 2019, 12:27
Na rondzie Ofiar Katynia doszło do pożaru samochodu marki volvo. Ogień pojawił się w komorze silnika. Na szczęście szybka reakcja świadków zdarzenia i przyjazd straży pożarnej sprawił, że ogień nie objął całego pojazdu.

Skutki wichury w Gorzowie [zdjęcia]

30 września 2019, 16:55
Prognozy IMGW sprawdziły się, w poniedziałek nad województwem lubuskim i Gorzowem przeszły silne wichury. Wiatr osiągał średnią prędkość 45 km/h, a w porywach nawet 100 km/h. Lubuscy strażacy wyjeżdżali do blisko 200 interwencji.

Nocna akcja straży na Dolinkach

25 września 2019, 10:23
Do groźnego zdarzenia doszło we wtorkowy wieczór w jednym z bloków przy ulicy Teresy Marii Klimek. Przed północą na nogi zostały postawione wszystkie służby ratunkowego. W mieszkaniu doszło do gwałtownego zapalenia się nagromadzonego gazu.

Pożar na parkingu pomocy drogowej [film i zdjęcia]

19 września 2019, 04:03
W nocy z środy na czwartek doszło do pożaru samochodów na parkingu pomocy drogowej przy ul. Gwiaździstej w Gorzowie. Spaleniu uległo blisko 10 pojazdów. Na miejscu pracuje siedem zastępów straży pożarnej.

Całą noc walczyli z pożarem stodoły [zdjęcia]

2 września 2019, 16:07
Straż pożarna miała pracowitą noc z niedzieli na poniedziałek. Wszystko za sprawą pożaru stodoły i garażu w miejscowości Lubczyno. Na miejscu pracowało łącznie 7 zastępów straży pożarnej, a akcja strażaków trwała blisko 9 godzin.


Fotoreportaże


x