Wiadomości › Straż pożarna

Kolejny pożar składowiska opon na Zawarciu

28 marca 2021, 23:29
W niedzielny wieczór doszło do pożaru składowiska opon przy ul. Fabrycznej koło schroniska dla zwierząt. To kolejny pożar w ciągu ostatnich dni w tym miejscu. W akcji gaśniczej uczestniczy sześć zastępów straży pożarnej.

Wypadek na „starej trójce”. Zderzenie seata i mercedesa [zdjęcia]

26 marca 2021, 18:01
W piątkowe popołudnie na tzw. „starej trójce” z Gorzowa na Myślibórz doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych seata i mercedesa. Do zdarzenia doszło przy wiadukcie na Marwice.

Pożar busa na parkingu Kauflandu

26 marca 2021, 15:09
W piątkowe popołudnie na parkingu hipermarketu Kaufland przy ul. Matejki w Gorzowie doszło do pożaru busa. Na miejsce została wysłana straż pożarna.

Pożar składowiska opon na Zawarciu [zdjęcia]

24 marca 2021, 21:20
W środowy wieczór doszło do pożaru składowiska opon przy ul. Fabrycznej koło schroniska dla zwierząt. Ogień było widać m.in. z os. Słonecznego i os. Staszica. Na miejsce zostało wysłanych kilka zastępów straży pożarnej.

Pożar archiwum Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego [film i zdjęcia]

24 marca 2021, 10:17
W środowy poranek doszło do pożaru w archiwum Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Fabrycznej w Gorzowie. Na miejscu jest kilka zastępów straży pożarnej i pogotowie gazowe. Trwa akcja gaśnicza.

Pożar w Ciecierzycach. Płonął namiot z sadzonkami pomidorów

21 marca 2021, 19:22
Groźny pożar w Ciecierzycach w gminie Deszczno. Z ogniem walczyły trzy zastępy straży. Spłonął namiot foliowy, pod którym znajdowały się sadzonki pomidorów.

Pijany mężczyzna wszedł na słup wysokiego napięcia. Interweniowała straż pożarna i policja

19 marca 2021, 10:15
W piątkowy poranek przy ul. Fieldorfa-Nila w Gorzowie doszło do nietypowego zdarzenia. Mężczyzna wszedł na słup wysokiego napięcia i chciał skoczyć. Na miejsce została wezwana straż pożarna i policja. Jak się okazało, 33-latek był pijany. Miał w swoim organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Gorzów: Kobieta podtruta tlenkiem węgla

17 marca 2021, 11:32
W środowe przedpołudnie jedna osoba podtruła się tlenkiem węgla w bloku przy ul. Nowej w Gorzowie. Wszystko prawdopodobnie przez nieszczelną termę gazową. Na miejsce została wysłana straż pożarna, pogotowie, policja i pogotowie gazowe.

Przedszkola otrzymują maile o „rozpylonym gazie”

16 marca 2021, 11:13
We wtorek 16 marca do przedszkola w Gorzowa oraz Łupowie dotarły maile z informacją, że w placówce został rozpylony gaz. Na miejsce została wysyłana straż pożarna i policja.

W mieszkaniu ulatniał się gaz. W środku znajdowało się nieprzytomne małżeństwo

15 marca 2021, 10:41
O mały włos, a doszłoby do tragedii. W piątek 12 marca policjanci wraz ze strażakami uratowali życie starszego małżeństwa. Jak się okazało, w mieszkaniu ulatniał się gaz, natomiast w środku znajdowała się nieprzytomna 73-latka i jej 80-letni mąż. Małżeństwo zostało wyniesione na zewnątrz przez policjantów i przekazane pogotowiu, natomiast mieszkaniem zajęli się strażacy.


Fotoreportaże