Straż pożarna

Ogromny pożar lasu niedaleko Gorzowa. Pali się blisko 10 hektarów lasu

19 czerwca 2022, 16:36
W niedzielne popołudnie doszło do ogromnego pożaru lasu koło wsi Mosina niedaleko Gorzowa. Ogień objął nawet 10 hektarów lasu. Sytuacja jest dynamiczna i na miejsce cały czas są wysyłane kolejne zastępy straży pożarnej. Obecnie z ogniem walczy 25 zastępów straży pożarnej oraz dwa samoloty gaśnicze.

Pożar lasu niedaleko Gorzowa

16 czerwca 2022, 14:05
W czwartkowe popołudnie doszło do pożaru lasu nad jeziorem Jeż w gminie Kłodawa koło Gorzowa. Na miejsce zostało wysłanych siedem zastępów straży pożarnej.

Pożar restauracji Azyl w Mironicach. Straty są ogromne [zdjęcia]

12 czerwca 2022, 10:43
Przez kilka godzin trwała akcja gaśnicza na terenie restauracji Azyl w Mironicach koło Gorzowa. Ogień pojawił się w kuchni i prawie doszczętnie strawił jej wnętrze. Dzięki szybkiej akcji straży pożarnej udało się uratować pozostałą część restauracji.

Płonie ferma drobiu pod Gorzowem [zdjęcia]

9 czerwca 2022, 13:22
W czwartkowe popołudnie doszło do pożaru fermy drobiu w Borku koło Gorzowa. Na miejsce zostało wysłanych łącznie 15 zastępów straży pożarnej.

Koparka przerwała przewód gazowy

26 maja 2022, 09:30
W czwartkowy poranek w Santocku koło Gorzowa doszło do przerwania przewodu gazowego podczas prac ziemnych. Na miejsce zostało wysłane pogotowie gazowe oraz dwa zastępy straży pożarnej.

Gorzów: wypadek na skrzyżowaniu Mickiewicza i Wyszyńskiego

25 maja 2022, 18:47
Groźne zdarzenie drogowe na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Wyszyńskiego. Około godziny 18:20 doszło do tam do zderzenia trzech samochodów osobowych. Jedna osoba została zabrana do gorzowskiego szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Gorzów: Pożar autobusu MZK [zdjęcia]

25 maja 2022, 08:10
W środę nad ranem doszło do pożaru autobusu MZK linii 125 przy ul. Kombatantów w Gorzowie. Zapaliła się komora silnika w pojeździe marki MAN. Ogień został szybko ugaszony, nikomu nic się nie stało.

Budynek płonął jak pochodnia. Ludzie uciekali przez okno [film]

7 maja 2022, 10:08
W sobotę w nocy w Baczynie koło Gorzowa doszło do pożaru stodoły, która była połączona z budynkiem mieszkalnym. Drewniana stodoła była cała objęta ogniem. Mieszkańcy uciekali z domu przez okno. W akcji gaśniczej brało udział 6 zastępów straży pożarnej.

Szop pracz na latarni. Na miejsce wezwano strażaków

4 maja 2022, 14:51
Nietypowa interwencja strażaków z Kostrzyna nad Odrą. W środowy poranek zostali wezwani do... szopa pracza, który utknął na samym szczycie przydrożnej latarni. Jak się okazało zwierzę weszło na górę, ale już nie mogło zejść z latarni, dlatego mieszkańcy postanowili wezwać strażaków.

Pożar lasu pod Gorzowem. W akcji samoloty gaśnicze

3 maja 2022, 15:37
We wtorkowe popołudnie doszło do pożaru lasu nad jeziorem Gołębim w Kłodawie koło Gorzowa. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej oraz samoloty gaśnicze. Spaleniu uległa ściółka w lesie. Sytuacja jest opanowana, trwa dogaszanie.


Fotoreportaże