Wiadomości › Inwestycje

Wielka demolka w budynku dawnego Tesco [zdjęcia]

5 sierpnia 2020, 15:39
Na początku sierpnia ruszyła przebudowana budynku dawnego Tesco przy ul. Słowiańskiej, gdzie docelowo powstanie market budowlany Leroy Merlin. Wykonawca zajął się na początku burzeniem ścian działowych oraz demontażem podwieszanego sufitu.

Hala CEZiB rośnie w oczach [zdjęcia]

5 sierpnia 2020, 12:20
Trwają intensywne prace przy budowie Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu przy ul. Warszawskiej w Gorzowie. Wykonawca zajmuje się wznoszeniem konstrukcji stalowej pod dach hali sportowej oraz renowacją elewacji budynku poszpitalnego.

Na Spichrzowej odkryto średniowieczne mury [zdjęcia]

4 sierpnia 2020, 16:44
Podczas prac przy przebudowie ul. Spichrzowej natrafiono na kamienne mury. Na plac budowy weszli archeolodzy, którzy przyznają wprost, że są to średniowieczne mury obronne dawnego miasta.

Zobacz, jak wygląda rozkopana Chrobrego i Mieszka I [zdjęcia]

2 sierpnia 2020, 19:23
Prace przy przebudowie ul. Chrobrego i Mieszka I idą pełną parą. W sobotę wykonawca dodatkowo zamknął skrzyżowanie z ul. Borowskiego. Sprawdziliśmy, jak wygląda postęp prac na remontowanych odcinkach.

Trwa rewitalizacja parku Kopernika [zdjęcia]

2 sierpnia 2020, 11:28
Sprawdziliśmy, jak po miesiącu wyglądają prace przy rewitalizacji parku Kopernika w Gorzowie. Wykonawca zajmuje się obecnie modernizacją głównej alejki, która prowadzi od kościoła ewangelickiego przez fontannę do Al. Ruchu Młodzieży Niezależnej. Przygotował również miejsca na nowe ławki.

Nowe skrzydło podstawówki na Górczynie prawie gotowe [zdjęcia]

27 lipca 2020, 10:04
Rozbudowa Szkoły Podstawowej nr 20 na osiedlu Górczyn w Gorzowie powoli zbliża się do końca. Jak informuje wykonawca, w budynku trwają prace związane z montażem wykładzin winylowych czy roboty związane z instalacjami.

Przetarg na budowę hali w końcu ogłoszony!

25 lipca 2020, 12:36
Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne Słowianka w końcu ogłosiło przetarg na budowę hali widowiskowo-sportowej. Chętne firmy mogą składać swoje oferty do 22 września 2020 roku. Hala powinna zostać wybudowana w ciągu dwóch lat od dnia podpisania umowy.

Zlikwidują tymczasowe rondo na Myśliborskiej

23 lipca 2020, 20:22
W przyszłym tygodniu wykonawca przebudowy ul. Myśliborskiej planuje rozpoczęcie kolejnego etapu prac, który będzie obejmował skrzyżowanie z ul. Dobrą i Mironicką. Zlikwidowane zostanie tymczasowe rondo i rozpocznie się budowa docelowego ronda.

Sikorskiego niemal cała gotowa

23 lipca 2020, 16:33
W nocy z piątku na sobotę wykonawca przebudowy ul. Sikorskiego udostępni dla ruchu jeden z ostatnich odcinków remontowanej drogi. Kierowcy będą mogli już jeździć na odcinku od ul. Garbary do Kosynierów Gdyńskich. Cały czas trwają prace na ostatnim etapie w rejonie ronda przy Rolniku.

Fragment Sikorskiego zostanie otwarty dla ruchu

16 lipca 2020, 11:51
W nocy z piątku na sobotę wykonawca przebudowy ul. Sikorskiego wprowadzi docelową organizację ruchu na odcinku od ul. Pocztowej do Garbary. Odcinek ten zostanie dopuszczony do ruchu kołowego w obu kierunkach.


Fotoreportaże


x