Wiadomości › Inwestycje

Część Kostrzyńskiej zostanie otwarta dla kierowców

17 listopada 2019, 17:41
W poniedziałek 18 listopada nastąpi zmiana organizacji ruchu przy ul. Kostrzyńskiej. Wykonawca planuje dopuszczenie ruch dwukierunkowego na odcinku pomiędzy Al. 11 Listopada, a ul. Dobrą.

Zmiany na skrzyżowaniu Kostrzyńska - Dobra

13 listopada 2019, 10:12
W środę 13 listopada nastąpiły zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Kostrzyńskiej, Dobrej i Warzywnej. Wykonawca wyłączył sygnalizację świetlną, która do tej pory kierowała ruchem na skrzyżowaniu.

Kazimierza Wielkiego prawie gotowa

7 listopada 2019, 12:06
Prace przy ul. Kazimierza Wielkiego są już niemal na finiszu. Obecnie układana jest warstwa asfaltu od ul. Kukuczki do skrzyżowania ulic Kazimierza Wielkiego i Czarnieckiego.

Śląska nie będzie gotowa do końca roku?

6 listopada 2019, 11:12
Wykonawca przebudowy ul. Śląskiej w Gorzowie natrafia na kolejne problemy pod ziemią. Firma Infrakom sygnalizuje, że prace mogą nie zakończyć się w tym roku, a dopiero na początku stycznia 2020 roku.

Coraz bliżej modernizacji stadionu lekkoatletycznego

4 listopada 2019, 14:40
Władze Gorzowa poinformowały, że miasto jest na ostatniej prostej do pozyskania dofinansowania na modernizację stadionu lekkoatletycznego przy ul. Krasińskiego. Ministerstwo Sportu i Turystyki zaopiniowało pozytywnie inwestycję, przez co Gorzów może otrzymać aż 5,5 mln zł dofinansowania.

Co z remontem Schodów Donikąd?

30 października 2019, 11:25
W tym roku minęło 17 lat od zamknięcia zniszczonych Schodów Donikąd i niestety wciąż nie wiadomo, kiedy zostaną wyremontowane. Władze Gorzowa zdają sobie sprawę z potrzeby remontu, jednak nie ma żadnych konkretnych terminów co do rozpoczęcia jakichkolwiek prac.

Pętla autobusowa na Śląskiej gotowa

29 października 2019, 09:25
Przebudowa ul. Śląskiej w Gorzowie trwa w najlepsze. Wykonawca prowadzi obecnie prace na kilku odcinkach, natomiast gotowa jest już pętla autobusowa. Prace mają potrwać do połowy grudnia 2019 roku.

Centrum edukacji kosztem linii tramwajowej na Górczyn?

28 października 2019, 15:49
Prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki zdecydował dołożyć brakujące pieniądze do rozstrzygnięcia przetargu na budowę Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu przy ul. Warszawskiej. Środki na ten cel będą pochodzić z budżetu miasta. Nie wykluczone, że miasto będzie musiało zrezygnować w najbliższym czasie z niektórych inwestycji jak np. z budowy linii tramwajowej na Górczyn.

Park Siemiradzkiego po prostu pięknieje! [zdjęcia]

24 października 2019, 13:47
Odnowione punkty widokowe i ścieżki, nowe oświetlenie, toaleta oraz plac zabaw i siłownia – to wszystko jest realizowane w ramach rewitalizacji parku Siemiradzkiego, która ma zakończyć się za miesiąc. Jednak już teraz widać ogromne zmiany w parku, które cieszą oczy gorzowian.

Kostrzyńska zostanie oddana kierowcom w dwóch częściach [zdjęcia]

23 października 2019, 17:09
Wykonawca przebudowy ul. Kostrzyńskiej czeka na akceptację wniosku o wydłużenie terminu zakończenia inwestycji. Firma Budimex S.A. chce, aby nowy termin zakończenia prac przesunięto na 31 lipca 2020. To nie oznacza jednak, że część ul. Kostrzyńskiej nie zostanie udostępniona kierowcom wcześniej.


Fotoreportaże


x