Usuwanie wgniecień po gradobiciach

Wiadomości › Inwestycje

Co z budową parkingu przy stacji Gorzów Wielkopolski Wschodni?

19 lipca 2019, 11:06
Od dwóch lat podróżni mogą korzystać ze stacji kolejowej Gorzów Wielkopolski Wschodni. Miasto zapowiadało, że wybuduje w pobliżu stacji parking z prawdziwego zdarzenia, tak aby można było zostawić swoje auto w komfortowych warunkach. Póki co, kierowcy wciąż korzystają z dzikiego parkingu.

Co ze żłobkiem i przedszkolem na os. Europejskim?

9 lipca 2019, 11:00
Władze Gorzowa nie rezygnują z budowy żłobka i przedszkola na os. Europejskim. W planach jest budowa jednej placówki, w której będzie mieściło się przedszkole z oddziałem żłobkowym. Zanim miasto ruszy z inwestycją, musi zająć się aktualizacją dokumentów, które zostały przygotowane dwa lata temu.

W końcu doczekamy się remontu stadionu lekkoatletycznego?

8 lipca 2019, 11:26
Władze Gorzowa otrzymają 5 mln zł dofinansowania z ministerstwa sportu na modernizację stadionu lekkoatletycznego przy ul. Krasińskiego. To oznacza, że magistrat będzie musiał poszukać pieniędzy na inwestycję, która łącznie może kosztować blisko 13 mln zł.

Co słychać na remontowanej ul. Kostrzyńskiej? [zdjęcia]

5 lipca 2019, 12:10
Wykonawca przebudowy ul. Kostrzyńskiej prowadzi obecnie prace na kilku etapach. Niedawno rozpoczął również budowę nowego wiaduktu kolejowego na Zatorze. Cała inwestycja ma zakończyć się w grudniu, ale ul. Kostrzyńska będzie przejezdna wcześniej.

Dzieci czekają na rozbudowę szkoły

4 lipca 2019, 10:35
Do pięciu razy sztuka? Władze Gorzowa ogłosiły właśnie kolejny przetarg na rozbudowę Szkoły Podstawowej nr 20 przy ul. Szarych Szeregów. Rodzice oraz władze placówki liczą, że w końcu uda się rozbudować przepełnioną szkołę. W nowym skrzydle ma być miejsce dla 300 dzieci.

Co ze stacją paliw na os. Staszica?

2 lipca 2019, 19:50
Żadna inwestycja w ostatnim czasie w Gorzowie nie wzbudziła tyle emocji, co budowa stacji paliw przy ul. Fredry na os. Staszica. Pomimo protestów grupy mieszkańców, budowa nie została przerwana. Kiedy możemy spodziewać się otwarcia stacji paliw?

Rewitalizacja parku Kopernika? Jeszcze nie teraz

2 lipca 2019, 14:39
Władze Gorzowa zamierzają unieważnić przetarg na rewitalizację parku Kopernika. Wszystko przez to, że oferty które złożyły dwie firmy, przewyższają budżet o 932 tys. zł oraz o 1 mln 48 tys. zł. Ponadto miasto planuje zmniejszyć zakres inwestycji jeżeli chodzi o pielęgnację zieleni.

Będzie nowy przetarg na rozbudowę szkoły na Górczynie

29 czerwca 2019, 10:33
Urzędnicy unieważnili przetarg na rozbudowę Szkoły Podstawowej nr 20, chociaż udało się znaleźć brakujące 3,2 mln zł. Powodem unieważnienia postępowania były błędy w wycenach. Teraz władze Gorzowa planują ogłosić nowy przetarg już po weekendzie. Chcą jeszcze w lipcu wybrać wykonawcę robót.

Przetarg na rozbudowę podstawówki unieważniony

28 czerwca 2019, 21:30
Gorzowscy radni postanowili dołożyć brakujące 3,2 mln zł do rozbudowy Szkoły Podstawowej nr 20, tak aby miasto mogło rozstrzygnąć przetarg. Chociaż pieniądze się znalazły, to urzędnicy unieważnili przetarg.

Kolejny etap przebudowy Szczecińskiej

27 czerwca 2019, 12:18
W poniedziałek 1 lipca rozpocznie się kolejny etap prac przebudowy ul. Szczecińskiej. Wykonawca przeniesie się na północy pas ruchu i udostępni dla kierowców pas południowy, gdzie dotychczas były prowadzone roboty. Ruch cały czas będzie odbywał się wahadłowo.


Fotoreportaże


x