Wiadomości › Inwestycje

Kto wybuduje parking przy przychodni?

22 maja 2020, 19:04
Miasto ogłosiło właśnie przetarg na budowę parkingu przy Gorzowskiej Lecznicy Specjalistycznej przy ul. Piłsudskiego. Dzięki nowej inwestycji, przybędą aż 23 miejsca postojowe. Firmy mogą zgłaszać się do 5 czerwca.

Myśliborską po nowej jezdni

22 maja 2020, 13:16
We wtorkowe popołudnie 26 maja wykonawca przebudowy ul. Myśliborskiej przeniesie ruch na nowy fragment drogi od ronda Europejskiego do ronda przy ul. Berlińskiej. Kierowcy muszą liczyć się również ze zmianą organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania z ul. Mironicką i Dobrą.

Jak przebiega budowa Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu? [zdjęcia]

22 maja 2020, 09:17
Trwają intensywne prace przy budowie Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu przy ul. Warszawskiej w Gorzowie. Efekty widać gołym okiem, bo już pojawiły się fundamenty nowych budynków oraz filary nowej hali sportowej. Jednak wykonawca napotkał również na pewne problemy.

Betonowe donice na deptaku już z drzewkami [zdjęcia]

19 maja 2020, 14:03
Od początku tygodnia trwa sadzenie zieleni w donicach na deptaku przy Sikorskiego. Na początku w dużych betonowych donicach zostały posadzone klony. Natomiast w najbliższych dniach pojawią się kwiaty, krzewy i trawy ozdobne.

Rondo na Sikorskiego już z asfaltem [zdjęcia]

18 maja 2020, 10:00
Trwają prace przy przebudowie ul. Sikorskiego, w tym przy budowie nowego ronda w centrum miasta. Wykonawca wylał już asfalt na rondzie przy Rolniku, natomiast w środę 20 maja zajmie się budową wjazdu i zjazdu na rondo od strony Al. Konstytucji 3 Maja. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Po torowisku na Chrobrego nie ma już prawie śladu [zdjęcia]

17 maja 2020, 20:06
Wykonawca przebudowy ul. Chrobrego i Mieszka I w Gorzowie idzie pełną parą, jeżeli chodzi o pierwsze prace. Przez tydzień zostały zerwane płyty betonowe z torowiska i deptaka przy Chrobrego oraz zdemontowane szyny tramwajowe. Po weekendzie demontaż torowiska rozpocznie się przy ul. Mieszka I.

Trzy firmy chcą zająć się parkiem Róż. Czy będą na to pieniądze?

15 maja 2020, 13:35
Władze Gorzowa szukały firmy, która zajmie się zagospodarowaniem parku Róż. Chociaż do przetargu zgłosiły się trzy firmy, to wszystkie oferty przewyższają budżet. Najtańsza oferta jest wyższa o 1 mln 20 tys. zł, a najdroższa o 4 mln 211 tys. zł.

Eurovia zrywa asfalt ze Spichrzowej [zdjęcia]

13 maja 2020, 12:36
Wykonawca przebudowy ul. Spichrzowej w Gorzowie w środę 13 maja rozpoczął pierwsze prace. Na początek firma Eurovia zajęła się frezowaniem asfaltu na odcinku od ul. Chrobrego do ul. Zaułek.

Na Sikorskiego pojawi się zieleń w donicach

12 maja 2020, 13:14
Na deptak przy ul. Sikorskiego zostały przywiezione duże, betonowe donice. Jak się okazuje, zostanie w nich posadzona zieleń. Będą to nie tylko kwiaty czy krzewy, ale również drzewa. Deptak ma być gotowy na początku lipca.

Wielka demolka na Chrobrego [zdjęcia]

12 maja 2020, 11:34
Sprawdziliśmy, jak przebiegają prace przy przebudowie ul. Chrobrego i Mieszka I. Obecnie wykonawca skupia się na demontażu płyt betonowych na deptaku przy ul. Chrobrego za pomocą ciężkiego sprzętu. Z kolei przy ul. Mieszka I został sfrezowany asfalt.


Fotoreportaże


x