Inwestycje

Ruszają prace na Słowiańskiej. Fragment drogi zostanie zamknięty

28 marca 2023, 10:20
W środę 29 marca ruszają prace na starej jezdni ul. Słowiańskiej w Gorzowie. Na czas robót cały odcinek drogi jednokierunkowej zostanie zamknięty. To pierwszy etap prac w ramach przebudowy ul. Kosynierów Gdyńskich.

Wykonawca rozbudowy DK22 w Gorzowie schodzi z placu budowy! [zdjęcia]

24 marca 2023, 09:04
Prace przy rozbudowie drogi krajowej nr 22 w Gorzowie zostały wstrzymane. Wykonawca inwestycji nie doszedł do porozumienia z miastem w sprawie dopłaty do kontraktu. Dlatego też czwartek 23 marca to był ostatni dzień, kiedy były prowadzone prace w tym miejscu.

Czytelnicy: Co się buduje obok ronda Kasprzaka? [zdjęcia]

22 marca 2023, 11:04
Od początku marca trwają intensywne prace na działce w rejonie ronda Kasprzaka, a dokładnie na działce przy skrzyżowaniu ul. Kasprzaka i Koniawskiej w Gorzowie. Czytelnicy dopytują się, co tam powstanie. Jak się okazuje, inwestor zamierza wybudować w tym miejscu stację paliw wraz ze sklepem i restauracją.

Gorzów: Tak będą podzielone prace na Kosynierów Gdyńskich i Słowiańskiej

21 marca 2023, 21:26
W najbliższych tygodniach na dobre ruszą prace przy przebudowie ul. Kosynierów Gdyńskich i budowie ronda na skrzyżowaniu ul. Słowiańskiej i Fredry. Na początek PWiK zajmie się przebudową sieci wodociągowej, natomiast firma Eurovia nową nawierzchnią na Słowiańskiej i budową ronda. Prace będą podzielone na etapy.

Co dalej z budową Areny Gorzów?

21 marca 2023, 13:40
Wykonawca budowy hali widowiskowo-sportowej w Gorzowie chce dopłaty do kontraktu. Dlatego też częściowo wstrzymał prace przy budowie Areny Gorzów. Trwają obecnie negocjacje pomiędzy Słowianką, a firmą Budimex S.A. Póki co, nie udało się dojść do porozumienia.

Koniec z wydeptanymi ścieżkami. Skwer zostanie zagospodarowany [zdjęcia]

20 marca 2023, 14:39
Wygląd skweru tuż obok zabytkowego Spichlerza na Zawarciu w Gorzowie pozostawia wiele do życzenia. Dlatego też miasto bierze się w końcu za jego zagospodarowanie. Wydeptane ścieżki zostaną zastąpione przez chodniki, do tego pojawią się ławki i nowa zieleń.

Więcej pieniędzy za budowę Areny Gorzów. Wykonawca zabiera głos

20 marca 2023, 12:00
Wykonawca budowy hali widowiskowo-sportowej w Gorzowie chce dopłaty do kontraktu. Dlatego też częściowo wstrzymał prace przy budowie Areny Gorzów. Firma Budimex S.A. tłumaczy skąd nowe roszczenia finansowe i podkreśla, że są otwarci na rozmowy.

Czas na Hawelańską. Nowy wykonawca został wybrany

17 marca 2023, 11:37
Spółka Gorzowskie Inwestycje Miejskie rozstrzygnęła właśnie przetarg na przebudowę deptaka przy ul. Hawelańskiej w Gorzowie wraz z ul. Hawelańską i Wełniany Rynek. Inwestycją w centrum Gorzowa zajmie się firma Steinbudex-JM Jerzy Majorek ze Świdnicy za kwotę ponad 6,3 mln złotych. Prace powinny zakończyć się do końca maja 2024 roku.

Wykonawca Areny Gorzów zszedł z placu budowy

17 marca 2023, 09:42
Prace przy budowie hali widowiskowo-sportowej w Gorzowie zostały wstrzymane. Wykonawca inwestycji chce dopłaty do kontraktu. W poniedziałek 20 marca odbędą się negocjacje w sprawie kontraktu. Prezes Słowianki ma nadzieję, że uda się dojść do porozumienia.

Tak ma wyglądać Gorzów Power Center. Jakie sklepy się tam znajdą? [film]

17 marca 2023, 08:46
Przy ul. Walczaka i Jedwabniczej w Gorzowie ma zostać wybudowane największy w regionie park handlowy Gorzów Power Center. Teren pod budowę został uporządkowany, a inwestor zamierza ruszyć z pracami już kwietniu. W Gorzów Power Center znajdzie się Decathlon, Biedronka, Hebe, Jysk czy Jula. Otwarcie zaplanowano w czerwcu 2024 roku.


Fotoreportaże