Wiadomości › Wypadki

Potrącenie na pasach przy rondzie turbinowym

21 lutego 2020, 16:29
W piątkowe popołudnie doszło do potrącenia kobiety przechodzącej przez pasy na rondzie turbinowym. Piesza została potrącona przez kierującą fordem. Poszkodowana kobieta została zabrana do szpitala.

Czołówka autobusu i hyundaia. Nie żyje kobieta

20 lutego 2020, 17:45
W czwartkowe popołudnie na wyjeździe ze Strzelec Krajeńskich w stronę Zwierzyna doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku czołowego zderzenia samochodu osobowego marki hyundai i autobusu zginęła 34-letnia kobieta kierująca osobówką.

Ciężarówka zderzyła się ze śmieciarką [zdjęcia]

19 lutego 2020, 17:33
W środowe popołudnie przy ul. Żwirowej w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego marki DAF ze śmieciarką. W wyniku zderzenia ranny został mężczyzna kierujący śmieciarką.

Dwie kolizje na Walczaka

15 lutego 2020, 11:18
W sobotnie przedpołudnie przy ul. Walczaka w Gorzowie doszło do dwóch zdarzeń drogowych. Na wysokości ul. Dowgielewiczowej oraz na wyjeździe w stronę Różanek. Na szczęście w obu przypadkach nikomu nic się nie stało.

Zderzenie mercedesa i suzuki na S3

8 lutego 2020, 19:49
W sobotni wieczór na trasie S3 pomiędzy węzłami Gorzów Zachód, a Gorzów Południe tuż za mostem nad Wartą doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – mercedesa i suzuki. Pas w kierunku Zielonej Góry jest zablokowany.

Kierowca chevroleta uderzył w drzewo

4 lutego 2020, 10:58
We wtorkowy poranek w miejscowości Chłopiny doszło do wypadku. Kierowca chevroleta z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w drzewo. Mężczyzna był uwalniany z pojazdu przez strażaków. Ranny 21-latek został zabrany do szpitala.

BMW uderzyło w toyotę na rondzie [zdjęcia]

2 lutego 2020, 18:10
W niedzielę na rondzie Górczyńskim w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – BMW i toyoty. Według ustaleń policjantów, kierujący BMW wymusił pierwszeństwo i uderzył w znajdującą się na rondzie toyotę. Do szpitala zostało zabrane dziecko.

Kierująca volvo uderzyła w skodę [zdjęcia]

29 stycznia 2020, 17:54
Na skrzyżowaniu ul. Dąbrowskiego i 30 Stycznia w Gorzowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – volvo i skody. Kobieta kierująca volvo wymusiła pierwszeństwo przejazdu i doprowadziła do zderzenia ze skodą. Poszkodowany kierowca skody został zabrany do szpitala.

Zderzyła się z busem i „ścięła” przystanek autobusowy [zdjęcia]

28 stycznia 2020, 17:25
We wtorkowe popołudnie doszło do niebezpiecznego wypadku z udziałem kierującej samochodem marki audi. Kobieta najpierw wymusiła pierwszeństwo i uderzyła w dostawczego fiata, a następnie z impetem wjechała w przystanek autobusowy, który został zniszczony.

Potrącenie pieszego na rondzie Wyszyńskiego

21 stycznia 2020, 08:18
We wtorkowy poranek doszło do potrącenia mężczyzny na przejściu dla pieszych na rondzie Wyszyńskiego. Kierujący samochodem marki kia zjeżdżał z ronda i prawdopodobnie nie zauważył pieszego, który wchodził na pasy.


Fotoreportaże