Wypadki

Gorzów. Zderzenie motocyklisty z citroenem [zdjęcia]

28 marca 2023, 17:40
Kolejne zdarzenie z udziałem kierującego jednośladem w Gorzowie. Przy ul. Staszica w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem motocyklisty i kierującego citroenem. Młody mężczyzna kierujący motocyklem został ranny.

Wypadek na Kostrzyńskiej. Skuterem wjechał w tył mercedesa [zdjęcia]

28 marca 2023, 09:09
Wypadek na ulicy Kostrzyńskiej. Kierujący skuterem wjechał w tył samochodu osobowego marki mercedes. Na czas udzielania pomocy poszkodowanemu mężczyźnie ze skutera, droga w miejscu wypadku była zablokowana.

Zderzenie ciężarówki i dwóch busów na S3. Ciężarówka spadła ze skarpy [zdjęcia]

27 marca 2023, 09:28
W poniedziałek 27 marca na drodze ekspresowej S3 koło Gorzowa doszło do dramatycznego wypadku. Na pasie w kierunku Szczecina na wysokości Deszczna doszło do zderzenia pojazdu ciężarowego i dwóch busów. Następnie pojazd ciężarowy przebił bariery i spadł ze skarpy na drogę serwisową. Ranna została jedna osoba.

Dachowanie audi pod Gorzowem [zdjęcia]

16 marca 2023, 21:19
W czwartkowy wieczór na drodze krajowej nr 22 w miejscowości Krasowiec koło Gorzowa doszło do dachowania samochodu osobowego marki audi. Auto zatrzymało się na dachu w przydrożnym rowie. Mężczyzna kierujący audi był pod wpływem alkoholu.

W kamperze zginął ojciec z córką. Co z zarzutami dla amerykańskiego żołnierza?

14 marca 2023, 09:07
Wydział do spraw Wojskowych Prokuratury Okręgowej w Poznaniu prowadzi śledztwo w sprawie śmiertelnego wypadku na drodze ekspresowej S3 koło Skwierzyny. W tył ciężarówki sił zbrojnych USA, która wystawała na prawy pas ruchu, uderzył kamper. W wyniku wypadku zginął 44-letni mężczyzna i jego 10-letnia córka. Śledczy czekają na opinię z dziedziny rekonstrukcji wypadków drogowych.

Kierująca fordem zjechała na przeciwległy pas i doprowadziła do wypadku. Była pijana [zdjęcia]

11 marca 2023, 19:20
W sobotę przy ul. Słowiańskiej w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem pijanej kobiety kierującej fordem. Kobieta zjechała na przeciwległy pas i zderzyła się z prawidłowo jadącym mercedesem. Miała w swoim organizmie 1,3 promila alkoholu.

Zderzenie mitsubishi i dwóch busów na DK22 [zdjęcia]

10 marca 2023, 08:31
W piątkowy poranek na drodze krajowej nr 22 koło Gorzowa doszło do wypadku. Przy wyjeździe z Różanek w kierunku Zdroiska doszło do zderzenia trzech pojazdów – mitsubishi i dwóch busów. Dwie osoby zostały poszkodowane, trafiły do szpitala.

Gorzów: S3 zablokowana. Trwa wyciąganie ciężarówki z rowu [zdjęcia]

9 marca 2023, 15:47
Trwa akacja wyciągania ciężarówki, która spadła ze skarpy na węźle S3 Gorzów Zachód. Na czas prowadzonej akcji, droga ekspresowa w kierunku Myśliborza jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Gorzów: Dramatyczny wypadek na S3. Ciężarówka spadła ze skarpy [zdjęcia]

8 marca 2023, 19:36
W środowy wieczór na węźle S3 Gorzów Zachód doszło do dramatycznego wypadku. Ciężarówka przebiła bariery i spadła ze skarpy, w wyniku czego przewróciła się na bok. Mężczyzna kierujący ciężarówką został ranny, trafił do szpitala.

Tragedia koło Gorzowa. Zginął mężczyzna przygnieciony busem

6 marca 2023, 19:50
W poniedziałek na drodze krajowej nr 22 na wysokości miejscowości Kiełpin doszło do tragicznego wypadku. Kierujący busem zjechał do rowu, gdzie dachował. W trakcie dachowania mężczyzna wypadł z auta i znalazł się pod pojazdem. Niestety pomimo reanimacji, lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.


Fotoreportaże