Usuwanie wgniecień po gradobiciach

Wiadomości › Wypadki

Wypadek na rondzie Sybiraków [zdjęcia]

15 lipca 2019, 19:49
Do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – forda i toyoty doszło na rondzie Sybiraków w Gorzowie. Toyotą podróżowała kobieta w ciąży, która została zabrana do gorzowskiego szpitala.

Autobus MZK potrącił pieszego

13 lipca 2019, 10:26
W sobotni poranek przy ul. Matejki na przejściu dla pieszych doszło do potrącenia mężczyzny przez autobus Miejskiego Zakładu Komunikacji. Ranny mężczyzna został zabrany przez pogotowie do szpitala.

Pijany rowerzysta potrącony przez autobus [zdjęcia]

11 lipca 2019, 23:40
Tragiczny wieczór na drogach powiatu gorzowskiego. Po śmiertelnym wypadku z udziałem motocyklisty w Kostrzynie nad Odrą, doszło do kolejnego poważnego zdarzenia. Tym razem na drodze z Gorzowa do Różanek. Został tam potrącony pijany rowerzysta.

Tragiczne zderzenie dwóch motocyklistów

11 lipca 2019, 22:46
Do śmiertelnego wypadku doszło w czwartkowy wieczór przy ul. Północnej w Kostrzynie nad Odrą. Zderzyło się tam dwóch motocyklistów. Niestety jeden z nich zginął na miejscu, drugi został przewieziony do szpitala.

Kierowca peugeota uderzył w BMW [zdjęcia]

11 lipca 2019, 20:58
Do poważnie wyglądającego wypadku doszło w czwartkowy wieczór na rondzie Gdańskim w Gorzowie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe – peugeot i BMW. Do zdarzenia doszło z winy kierującego peugeotem, który nie ustąpił pierwszeństwa.

Kierujący renault wjechał na „czerwonym” [zdjęcia]

20 czerwca 2019, 20:20
W czwartkowy wieczór na rondzie Santockim w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – renault i toyoty. Kierujący renault zignorował czerwone światło i uderzył w prawidłowo jadącą toyotę. Na miejsce została wezwana policja i pogotowie.

Zderzenie autobusu z dwoma samochodami [zdjęcia]

17 czerwca 2019, 10:09
W poniedziałek przy ul. Walczaka w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem autobusu Miejskiego Zakładu Komunikacji oraz dwóch samochodów osobowych marki dacia i toyota. Do zdarzenia doszło na wysokości numeru 12. Na miejscu jest policja, pogotowie i straż pożarna.

Wypadek trzech samochodów na Walczaka

14 czerwca 2019, 12:47
W piątkowe południe przy ul. Walczaka w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych marki ford, kia i nissan. Wszystko przez kierowcę auta marki kia, który wymusił pierwszeństwo przejazdu.

Czołowe zderzenie aut na Olimpijskiej

12 czerwca 2019, 17:29
Do czołowego zderzenia dwóch pojazdów doszło na ulicy Olimpijskiej, w okolicach wjazdu do sklepu motoryzacyjnego. Zderzyły się ze sobą osobowy hyundai z volkswagenem.

Potrącenie na Górczyńskiej [zdjęcia]

12 czerwca 2019, 09:44
Przy ul. Górczyńskiej w Gorzowie doszło do potrącenia 70-letniej kobiety przez kierującą samochodem osobowym marki ford. Na miejsce została wysłana karetka i policja. Piesza weszła na przejście dla pieszych prawdopodobnie na czerwonym świetle. Kobieta została zabrana do gorzowskiego szpitala.


Fotoreportaże


x