Wiadomości › Wypadki

Zasnął za kierownicą ciężarówki. Poważny wypadek na węźle Gorzów Zachód

6 grudnia 2021, 06:08
Groźny wypadek na węźle Gorzów - Zachód. Kierowca wielotonowej ciężarówki zasnął za kółkiem i uderzył w barierki energochłonne. Zniszczenia są duże - z zestawu wyłamała się kabina. Ranny kierowca trafił do gorzowskiego szpitala

Zderzenie czterech aut pod Gorzowem [zdjęcia]

30 listopada 2021, 17:17
We wtorkowe popołudnie przy ul. Gorzowskiej w Jeninie doszło do zderzenia czterech pojazdów osobowych. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja i pogotowie. Jedna osoba została zabrana do szpitala.

Kierowca volkswagena potrącił kobietę na pasach

16 listopada 2021, 08:59
W poniedziałkowy wieczór przy ul. Podmiejskiej w rejonie stacji paliw Orlen doszło do poważnego potrącenia. Kierujący samochodem marki volkswagen potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych 58-letnią kobietę. Potrącona piesza doznała złamań, została zabrana do szpitala.

Kierujący skodą wjechał do wykopu w centrum Gorzowa [film i zdjęcia]

9 listopada 2021, 18:46
We wtorkowy wieczór doszło do nietypowego zdarzenia przy ul. Jagiełły w Gorzowie. Kierujący samochodem marki skoda Octavia jadąc w kierunku ul. Wybickiego wjechał wprost do wykopu. Na szczęście kierowcy nic się nie stało.

Bus firmy kurierskiej przewrócił się tuż obok przystanku! [film i zdjęcia]

8 listopada 2021, 14:29
W poniedziałkowe popołudnie doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia przy ul. Pomorskiej w Gorzowie. Bus firmy kurierskiej zjechał na chodnik, a następnie przewrócił się na bok tuż obok przystanku autobusowego. Wypadek miał miejsce na pasie prowadzącym w kierunku ronda Solidarności.

Pijany kierowca volkswagena wbił się autem w budynek [film i zdjęcia]

7 listopada 2021, 12:09
W sobotni wieczór doszło wypadku w Santoku koło Gorzowa. Kierujący samochodem osobowym marki volkswagen wbił się w budynek. W wyniku zdarzenia ranny został kierowca oraz pasażer. Jak się okazało, 27-letni kierowca był pijany. Miał w swoim organizmie 1,2 promila alkoholu.

Kierowca volkswagena wbił się w budynek [zdjęcia]

6 listopada 2021, 21:05
W sobotni wieczór doszło do poważnego wypadku w Santoku koło Gorzowa. Kierujący samochodem osobowym marki volkswagen wbił się w budynek. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Wypadek pod Gorzowem. Kierowca busa uderzył w drzewo [zdjęcia]

30 października 2021, 16:08
W sobotnie popołudnie na trasie pomiędzy Wawrowem, a Janczewem doszło do wypadku. Kierujący busem uderzył w drzewo, siła uderzenia była tak duża, że z auta wypadł silnik. Na miejscu jest straż pożarna, policja i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

Pijany kierowca volkswagena „skasował” dwie latarnie

30 października 2021, 10:56
W sobotni poranek doszło do kolejnego wypadku z udziałem pijanego kierowcy w Gorzowie. 38-latek kierujący volkswagenem uderzył w dwie latarnie przy Al. 11 Listopada. Mężczyzna został zabrany do szpitala, zostanie mu pobrana krew do badań na obecność alkoholu oraz środków odurzających.

Pijana kobieta jechała pod prąd Słowiańską. Roztrzaskała mercedesa o latarnię [zdjęcia]

29 października 2021, 22:09
W piątkowy wieczór doszło do niebezpiecznego wypadku przy ul. Słowiańskiej. Pijana kobieta kierująca mercedesem jechała pod prąd ul. Słowiańską. W pewnym momencie chciała przejechać na właściwy pas, ale uderzyła w latarnię. Siła uderzenia była ogromna, tak że przód mercedesa został całkowicie roztrzaskany, natomiast latarnia złamana. Jak się okazało, kobieta miała w organizmie 2 promile alkoholu.


Fotoreportaże