Na drogach

Sprawdź, gdzie trzeba płacić za parkowanie [mapa]

24 stycznia 2022, 10:11
Urząd Miasta Gorzowa przygotował dla kierowców mapę miejsc płatnego parkowania. Mapa pokazuje, gdzie znajdują się aktywne parkomaty czy parkingi OSiR oraz tzw. „koperty” dla dostawców.

Na drogach będzie ślisko, a gęsta mgła będzie ograniczać widoczność

22 stycznia 2022, 18:20
IMGW ostrzega przed marznącymi opadami mżawki powodującej gołoledź na drogach na terenie Gorzowa i powiatu gorzowskiego. Ponadto zostało wydane ostrzeżenie przed gęstymi mgłami, które będą ograniczać widoczność.

Gorzów: Nasze drogie parkowanie

17 stycznia 2022, 07:50
Od poniedziałku 17 stycznia obowiązują nowe, wyższe opłaty za parkowanie na terenie Strefy Płatnego Parkowania w Gorzowie. Za 15 minut parkowania zapłacimy 1 zł, natomiast za godzinę 3,5 zł.

Spółdzielnia znalazła bat na niesfornych kierowców. Postawiła kilkadziesiąt znaków

13 stycznia 2022, 16:07
Zarządcy nieruchomości przy ulicach Edelmana, Sendlerowej i przyległych ulicach wytoczyli potężne działa kierowcom, którzy parkują tam, gdzie nie można. W ostatnich tygodniach w tym kompleksie budynków zamontowano kilkadziesiąt znaków zakazu zatrzymywania się i postoju.

Parkowanie w Gorzowie. Wysokie kary za przekroczenie czasu

11 stycznia 2022, 11:37
Od poniedziałku, 17 stycznia czekają nas podwyżki opłat za parkowanie. Do tej pory, najniższą opłatą było 50 groszy za 15 minut. Teraz za ten sam czas zapłacimy dwa razy więcej. To jednak nie koniec złych wieści. Jeżeli skończy nam się czas i nie przedłużymy parkowania, musimy liczyć się z karą.

Skoszone sygnalizatory i zniszczone barierki. Kto zapłaci za szkody?

7 stycznia 2022, 19:41
Wystarczyły dwa dni, aby zniszczyć dwa sygnalizatory na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego i Czereśniowej oraz barierki na rondzie św. Jerzego. Czytelnicy zastanawiają się, czy w tym przypadku kierowcy zapłacą za szkody, jakie wyrządzili.

Silne mgły w regionie utrzymają się do rana. Jest kolejny alert

29 grudnia 2021, 16:41
Po prawdziwym lodowisku dziś czas na bardzo silną mgłę. IMGW wydało kolejne ostrzeżenie. Widzialność w niektórych miejscach może być ograniczona nawet do 50 metrów.

Lodowisko na drogach pod Gorzowem. Autobusy MZK wpadły w poślizg

29 grudnia 2021, 12:01
Marznące opady mżawki spowodowały gołoledź na drogach i chodnikach na terenie Gorzowa i powiatu gorzowskiego. To spowodowało wiele niebezpiecznych sytuacji. W poślizg wpadły dwa autobusy MZK, które zatrzymały się na poboczu i nie mogły wyjechać.

Fatalne warunki na drogach. Kierowcy informują o prawdziwym lodowisku

28 grudnia 2021, 21:36
Delikatne opady deszczu i na drogach i chodnikach prawdziwe lodowisko. Na najbardziej uczęszczanych drogach typu S3, czy też na trasach w mieście, po których poruszają się autobusy komunikacji miejskiej, warunki są w miarę dobre, gorzej jest tam, gdzie nie dojechały wcześniej solarki.

Uwaga kierowcy. Na drogach będzie gołoledź

28 grudnia 2021, 15:42
IMGW ostrzega przed marznącymi opadami deszczu lub mżawki powodującej gołoledź na drogach na terenie Gorzowa i powiatu gorzowskiego. Ostrzeżenie pierwszego stopnia obowiązuje do środowego poranka 29 grudnia.


Fotoreportaże