Na drogach

Osiedle Bermudy: Kilometrowe korki przy wjeździe na DK22

22 września 2022, 09:58
Wszystko zaczęło się, gdy całkowicie zamknięta została ulica Zawackiej, wzdłuż drogi krajowej 22. Doskonale wiedzą o tym ci, którzy codziennie muszą stać w długi, blisko 2-kilometrowych korkach. Mowa tu o skrzyżowaniu DK22 z drogą na osiedle Bermudy i Wawrów.

Na Zawackiej studzienki już nie będą straszyć kierowców?

20 września 2022, 13:24
Ulica Bierzarina, a później Zawackiej, to można powiedzieć prawdziwa katastrofa budowlana. Tak było praktycznie od początku istnienia tej drogi, czyli od początku lat 2000. Ci, którzy jechali tą drogą, doskonale wiedzą, że jazda slalomem, to codzienność. Chodzi o studzienki kanalizacyjne, przy których asfalt, pod wpływem ogromnego ruchu dosłownie się zapadał.

Pieszy kontra hulajnoga. Tak to się właśnie kończy [film]

13 września 2022, 12:01
Wypadki z udziałem hulajnóg zdarzają się coraz częściej, bo i użytkowników tego rodzaju pojazdów jest coraz więcej. Mimo że w Gorzowie hulajnogi są już od dawna, to nie wszyscy wiedzą, jak bezpiecznie i zgodnie z przepisami możemy się nimi poruszać.

Zakorkowany wjazd do Gorzowa [zdjęcia]

9 września 2022, 16:27
Kierowcy, którzy w piątkowe popołudnie chcą wjechać do Gorzowa od strony gminy Deszczno muszą swoje odstać. Na drodze krajowej nr 22, od węzła Gorzów Południe utworzył blisko 4-kilometrowy korek sięgający aż do Prądocina. Korek jest również na Trasie Nadwarciańskiej oraz ul. Koniawskiej i Poznańskiej.

Duży ruch na Podmiejskiej. Kierowcy stoją w sporym korku

9 września 2022, 11:29
Zamknięta wciąż ulica Warszawska, a także ulica Łukasińskiego prowadząca do Walczaka i na dwupasmowej Podmiejskiej w dół tworzą się korki. Kierowcy jadący tą ulicą muszą uzbroić się w cierpliwość.

Ulica Warszawska wciąż zamknięta. Trwają prace porządkowe [film]

9 września 2022, 09:50
Po czwartkowym oberwaniu chmury wciąż zamknięta jest ul. Warszawska na wysokości osiedla Cegielnia Park. Obecnie trwają tam prace porządkowe. Droga powinna być przejezdna jeszcze w piątek.

1,5 metra wody na Warszawskiej. Samochody zalane wodą po sam dach. Zobacz film z drona

8 września 2022, 12:42
Ulica Warszawska w okolicach Cegielnia Park była dziś kompletnie nieprzejezdna. Kilka osób próbował rano wydostać się z ze swoich domów, ale utknęło na dobre na zalanej ulicy. Woda zakrywała dachy samochodów.

Ogromne szkody po oberwaniu chmury. W Wawrowie zapadła się droga [zdjęcia]

8 września 2022, 12:41
W czwartek nad Gorzowem i okolicznymi miejscowościami przeszła burza, której towarzyszyło oberwanie chmury. Ulewny deszcz sprawił, że zalane zostały ulice, piwnice i garaże. Rwąca woda podmyła tory kolejowe w Czechowie, a w Wawrowie zapadła się droga.

Wawrów pod wodą. Stawek zamienił się w jezioro

8 września 2022, 12:34
Wawrów dziś pływa. Całkowicie zalane centrum miejscowości, w której znajduje się sporej wielkości stawek.

Pod dworcem za darmo nie zaparkujesz. Strefa jest coraz większa

31 sierpnia 2022, 10:05
Od czwartku parkowanie przy przystanku kolejowym na Teatralnej nie będzie już darmowe. Niebawem też strefa parkingowa zostanie rozszerzona na ulicę Jancarza, a to oznacza, że dojeżdżając na dworzec pociągiem, będziemy musieli sporo płacić za parkowanie.


Fotoreportaże