Wiadomości › Interwencje

Wandale znów w akcji

16 maja 2020, 19:54
Mieszkaniec Gorzowa zwraca uwagę na zniszczony budynek socjalny na pętli tramwajowej na Wieprzycach, który został niedawno wybudowany. Niestety wszystkie szyby zostały pobazgrane przez wandala. Jak się okazało, pomalowane zostały również szyby pobliskiego sklepu.

Zniszczona wiata rowerowa na deptaku

11 maja 2020, 12:45
Mieszkaniec Gorzowa zwraca uwagę na zniszczoną wiatę rowerową przy ul. Sikorskiego, która została pobazgrana przez wandala. Wiata w nienaruszonym stanie wytrzymała zaledwie miesiąc.

Hałda śmieci wyrzucona w rezerwacie [zdjęcia]

10 maja 2020, 14:27
Podczas niedzielnego spaceru w rezerwacie Gorzowskie Murawy nasz czytelnik natknął się na dzikie wysypisko śmieci, które powstało przy ul. Brukselskiej. Wśród odpadów znajdowały się faktury z danymi, więc pan Dawid postanowił wezwać na miejsce policję.

Zniszczone punkty widokowe w parku Siemiradzkiego [zdjęcia]

5 maja 2020, 14:23
Mieszkaniec Gorzowa zwraca uwagę na pobazgrany punkt widokowy przy Schodach Donikąd. Apeluje, aby wandal, który to zrobił zamalował napisy. Niestety to nie jedyne miejsce w parku, które zostało zniszczone.

Zamiast na wysypisko, śmieci trafiły do lasu [zdjęcia]

12 kwietnia 2020, 19:29
Mieszkanka osiedla Europejskiego zwróciła uwagę na wyrzucone śmieci w pobliżu rezerwatu Gorzowskie Murawy. Odpady zostały wyrzucone przez mieszkańca Gorzowa w pobliżu drogi, na skraju lasu.

Kiedy na bulwar wrócą lokale gastronomiczne?

8 marca 2020, 12:14
Na gorzowskie bulwary mają wrócić wszyscy przedsiębiorcy, którzy wynajmowali nisze jeszcze przed remontem estakady kolejowej. Przekazanie obiektów miało się odbyć na początku stycznia 2020 roku, jednak tak się nie stało. Jak się okazało, tylko jeden najemca podpisał do tej pory umowę z PKP PLK, a to oznacza, że na lokale na bulwarze możemy poczekać nawet do lata.

Bazaltowa i pobliskie ulice doczekają się utwardzenia

5 marca 2020, 08:32
Dobra wiadomość dla mieszkańców ul. Bazaltowej. Gruntowa droga w końcu doczeka się utwardzenia oraz kanalizacji deszczowej. To wszystko w ramach budowy kanalizacji deszczowej w ul. Żwirowej. Prace obejmą również ul. Świerkową, Owocową i Kiemliczów.

Mieszkańcy wieżowców będą płacić jeszcze więcej za śmieci?

3 marca 2020, 13:10
Mieszkańcy osiedla Staszica w Gorzowie, a zwłaszcza mieszkańcy wieżowców obawiają się, że od 1 kwietnia zapłacą dwukrotność stawki za wywóz odpadów. Wszystko przez to, że zsypy w wieżowcach nie zostały zamknięte, a niektóre osoby wrzucają tam co popadnie. Więc za niesegregowanie odpadów przez jednego sąsiada mogą odpowiadać wszyscy.

To nie księżyc, a droga w mieście

27 lutego 2020, 09:55
W Gorzowie jest wiele zniszczonych dróg, które niczym nie przypominają miejskich ulic. Wśród nich jest ul. Bazaltowa, której mieszkańcy walczą od lat o jej utwardzenie, jednak bezskutecznie. Droga jest w najgorszym stanie zimą, kiedy tworzą się na niej głębokie dziury.

Czytelnik: Ścieżki pieszo-rowerowe w Gorzowie są brudne

24 lutego 2020, 08:20
Na początku lutego do portalu gorzowianin.com zgłosił się czytelnik, który zwrócił uwagę na stan chodników i ścieżek rowerowych w Gorzowie. Zdaniem pana Marcina wiele ścieżek i chodników jest po prostu brudnych i zaniedbanych. Miasto odpowiada, że tylko 21 kilometrów ścieżek pieszo-rowerowych jest objętych priorytetowym sprzątaniem, natomiast pozostałe są porządkowane interwencyjnie.


Fotoreportaże


x