Interwencje

Ogromna topola ścięta. Blokuje drogę i przejazd kolejowy [zdjęcia]

21 marca 2023, 09:36
Od poniedziałkowego popołudnia zablokowany jest przejazdu ulicą Mazowiecką w Gorzowie. Wszystko przez ściętą, ogromną topolę, która rosła tuż przy torach kolejowych. O wycince poinformowali nas czytelnicy, którzy podróżują pociągami na trasie z Gorzowa do Zielonej Góry.

Gorzów: Mieszkańcy protestują przeciwko budowie PSZOK-u

28 lutego 2023, 09:27
Przy ul. Rolnej w Gorzowie ma zostać wybudowany Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów. Jednak mieszkańcy Chróścika sprzeciwiają się budowie PSZOK-u w pobliżu swoich domów i zebrali blisko 100 podpisów pod pismem protestacyjnym, które trafiło do prezydenta Gorzowa oraz Związku Celowego Gmin MG-6.

Czytelnik: Tak wygląda plac zabaw nad Kłodawką. Mózgu brak... [zdjęcia]

17 lutego 2023, 10:14
Plac zabaw nad Kłodawką w Gorzowie w piątkowy poranek 17 lutego wyglądał fatalnie. Wszystko przez to, że ktoś obrzucił cały plac zabaw papierem toaletowym. Zdaniem czytelnika Rafała, plac zabaw już od jakiegoś czasu jest niszczony i stał się miejscem spotkań lokalnych pijaczków oraz młodzieży, która urządza sobie tam imprezy.

Kolejny pies odebrany właścicielom. Żył w skandalicznych warunkach [zdjęcia]

16 lutego 2023, 10:45
To nie pierwszy tego typu przypadek. Kilkanaście dni temu informowaliśmy naszych czytelników o akcji stowarzyszenia Azyl w podgorzowskim Wawrowie. Tam z kojca został zabrany pies, który żył we własnych odchodach. Podobna sytuacja miała miejsce w Witnicy.

Mieszkańcy Gorzowa wytykają fuszerki na Sikorskiego [zdjęcia]

14 lutego 2023, 09:27
Przebudowa ul. Sikorskiego w Gorzowie to inwestycja, która miała nie tylko 12 miesięcy poślizgu, ale również budziła sporo kontrowersji wśród mieszkańców. W ostatnim czasie grupa gorzowian postanowiła przeprowadzić społeczny odbiór wyremontowanej ulicy. Efekt? Cała lista fuszerek, które zdaniem mieszkańców Gorzowa można poprawić.

Czytelnik: To jest parodia. Śmietniki stoją na miejscu dla niepełnosprawnych

9 lutego 2023, 11:03
Do nietypowej sytuacji doszło na os. Europejskim w Gorzowie. Na miejscu do parkowania dla osób niepełnosprawnych przy ul. Londyńskiej zostały ustawione pojemniki na odpady. Mieszkaniec os. Europejskiego podkreśla, że jest to parodia i zastanawia się, kto jest za to odpowiedzialny.

Podwójne oznakowanie na Kosynierów Gdyńskich. „Asystent pasa ruchu tego nie ogarnie”

7 lutego 2023, 11:09
Kierowcy jeżdżący ul. Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie skarżą się na podwójne oznakowanie na drodze. Po czarnej farbie, którą zostały zamalowane stare pasy nie ma już śladu, co stwarza niebezpieczeństwo na drodze, ponieważ wielu kierowców nie wie które linie obowiązują. Co na to władze Gorzowa?

Tafla lodu spadła z naczepy ciężarówki na BMW. Pan Daniel prosi o pomoc [zdjęcia]

6 lutego 2023, 09:52
Do niebezpiecznej sytuacji, która mogła skończyć się tragicznie doszło w niedzielę 5 lutego na drodze krajowej nr 22 tuż przed Gorzowem. Tafla lodu spadła z naczepy ciężarówki na jadące BMW. Rozbita została przednia szyba oraz zniszczona maska. Pan Daniel, kierowca BMW prosi o pomoc osoby, które jechały DK22 i mają w swoich autach wideorejestratory.

Dziurawa Żwirowa. „Wykonawca robi co może” [zdjęcia]

6 lutego 2023, 08:57
Mieszkańcy ul. Żwirowej w Gorzowie skarżą na prace przy budowie kanalizacji deszczowej, które spowodowały, że droga jest dziurawa i jadąc autem osobowym trzeba uważać na zawieszenie. Wykonawca tłumaczy, że robi co może, a prac nie ułatwia pogoda. Jednak postara się, aby nawierzchnia została doprowadzona do stanu umożliwiającego przejazd osobówek. Natomiast nowy asfalt pojawi się najwcześniej w maju.

Dziurawa Żwirowa. Mieszkańcy skarżą się na stan drogi [zdjęcia]

3 lutego 2023, 09:37
Mieszkańcy ul. Żwirowej w Gorzowie skarżą się na dziurawą drogę za którą są odpowiedzialni pracownicy, którzy zajmują się budową kanalizacji deszczowej. Obecnie prace są prowadzone na wysokości cmentarza, a na jezdni pojawiły się poprzeczne przecięcia, w których utworzyły się dziury.


Fotoreportaże