Dziś kolejne ściganie na Jancarzu

14 sierpnia 2020, 13:49
Moje Bermudy Stal Gorzów idzie za ciosem i liczy na kolejną wygraną w PGE Ekstralidze. Gorzowianie mają szansę zgarnąć dziś pełną pulę, bo w pierwszej rundzie w Rybniku przegrali zaledwie dwoma punktami.

Oskar Paluch zwycięża w Częstochowie

13 sierpnia 2020, 20:49
W czwartek 13 sierpnia na stadionie w Częstochowie rozegrana została trzecia runda. Triumfował w niej Oskar Paluch, który tym samym umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej.

Siatkarska II liga rusza pod koniec września

13 sierpnia 2020, 16:03
Po pięciu latach przerwy do Gorzowa wraca ligowa siatkówka. Pierwsze starcie SKS Gorzów Wielkopolski już 26 września. Tydzień później siatkarzy z Gorzowa zagrają przed własną publicznością. W której hali?

Ruchowi w Gorzowie nie będzie już tak łatwo

13 sierpnia 2020, 13:15
Trzy bramki stracili Gorzowianie w starciu z tytanem – Ruchem Chorzów. Był to pierwszy mecz nowego trenera Warty – Mariusza Misiury, który obiecał, że w rewanżowym spotkaniu w Gorzowie, piłkarzom Ruchu już tak łatwo nie będzie.

Rusza sprzedaż biletów na Grand Prix w Gorzowie

13 sierpnia 2020, 12:38
Rusza przedsprzedaż biletów na dwie rundy Grand Prix w Gorzowie. Zawody odbędą się 11 i 12 września na Jancarzu. To będzie prawdziwe święto żużla w naszym mieście.

Znamy już pełny terminarz EBLK

13 sierpnia 2020, 11:39
Tym razem nie będzie przerwy świątecznej. Ekstraklasa kobiecej koszykówki rusza na początku października. Tak jak wcześniej informowaliśmy, pierwszy mecz rozegramy u siebie, z drużyną z Bydgoszczy.

Ruch Chorzów - Warta Gorzów 3:1

12 sierpnia 2020, 21:32
14-krotny mistrz Polski nie miał litości. Warta Gorzów przegrywa na wyjeździe z Ruchem Chorzów 3:1.

Stilon Gorzów sprzeciwia się wandalom

12 sierpnia 2020, 12:04
Klub piłkarski Stilon Gorzów postanowił zabrać głos w sprawie wandali, którzy niszczą elewacje budynków. Stilon sprzeciwia się aktom wandalizmu i podkreśla, że każdy napis na ścianie z nazwą klubu działa na ich szkodę. A wszystko to po wpisie radnej Marty Bejnar-Bejnarowicz, która chciałaby, aby z budżetu na sport szły pieniądze na naprawę zniszczeń po wandalach.

Szymon Woźniak mówi o niespodziance dla kibiców

12 sierpnia 2020, 11:00
Szymon Woźniak po serii fatalnych startów, w poniedziałkowy wieczór zachwycił publiczność zgromadzoną na Jancarzu. Zawodnik Moje Bermudy Stal Gorzów zdobył w meczu z Częstochową 10 punktów i bonus.