Wiadomości

Pomóżmy poszkodowanej rodzinie. Strażacy z Krasowca zorganizowali zbiórkę

3 października 2022, 10:51
Kilka dni temu w jednym z domów jednorodzinnych w Prądocinie doszło do dość groźnego pożaru, w wyniku którego całkowitemu zniszczeniu uległo jedno z pomieszczeń mieszkalnych. Pozostałe ściany uległy osmoleniu i dom wymaga remontu. Strażacy z OSP Krasowiec apelują o pomoc poszkodowanej rodzinie.

Pięć zastępów straży pożarnej - z Ulimia, Krasowca, Deszczna i Gorzowa uczestniczyło w akcji gaszenia pożaru, jaki wybuchł w godzinach popołudniowych w Prądocinie koło Gorzowa Wielkopolskiego. W wyniku pożaru, który wybuchł wewnątrz budynku, spaleniu uległ cały salon - wraz z wyposażeniem. Pożar na szczęście nie rozprzestrzenił się na cały dom, ponieważ ogień poprzecinał paski od rolet, które same się opuściły i odcięły dopływ powietrza do pomieszczenia. To sprawiło, że pożar samoistnie został przytłumiony. Straty są jednak ogromne. 

- Spłonęło całe wyposażenie salonu, popękane są szyby, osmolone są wszystkie ściany - wylicza Bartłomiej Mądry, rzecznik prasowy KM PSP w Gorzowie Wielkopolskim.

Tuż po tym zdarzeniu, strażacy z OSP Krasowiec, którzy także uczestniczyli w akcji gaszenia ognia, zorganizowali zbiórkę dla pogorzelców. - Kochani Mieszkańcy, Przyjaciele Gminy Deszczno informujemy, że Ochotnicza Straż Pożarna w Krasowcu udostępniła konto bankowe, na które można już dokonywać wpłat finansowych. Liczymy na  Wasze bezinteresowne wsparcie i pomoc poszkodowanej rodzinie.  Pomóżmy i tym razem - piszą pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Deszcznie

Wpłaty można dokonywać na konto OSP Krasowiec:

46 1940 1076 3134 8713 0002 0000  z dopiskiem „POGORZELCY PRĄDOCIN”

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości