Wiadomości › Interwencje

Autobusy będą mogły w końcu korzystać z przystanku przy Arsenale

3 czerwca 2020, 12:00
Zatoczka autobusowa koło Arsenału przy ul. Chrobrego jest gotowa od kilku miesięcy, jednak zamiast służyć autobusom, zamieniła się w parking. To denerwowało kierowców MZK, którzy dopytywali się, kiedy w końcu będą mogli w bezpieczny sposób wysadzać pasażerów. Okazuje się, że dzięki medialnemu zainteresowaniu, zatoczka wraz z przystankiem zostanie uruchomiona od czwartku 4 czerwca.

Kiełbasy z gwoździami tym razem na os. Staszica

31 maja 2020, 15:20
Przed weekendem na os. Staszica w Gorzowie nieznany sprawca rozrzucił kiełbasy nafaszerowane gwoździami. Właściciele czworonogów są oburzeni zachowaniem człowieka, który celowo chce zaszkodzić psom.

Co z zatoczką autobusową przy Arsenale?

28 maja 2020, 13:46
Kierowcy Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie denerwują się, że nie mogą korzystać z zatoczki autobusowej koło Arsenału. Ta zamiast służyć autobusom, które wożą mieszkańców, zamieniła się obecnie w parking.

Wandale znów w akcji

16 maja 2020, 19:54
Mieszkaniec Gorzowa zwraca uwagę na zniszczony budynek socjalny na pętli tramwajowej na Wieprzycach, który został niedawno wybudowany. Niestety wszystkie szyby zostały pobazgrane przez wandala. Jak się okazało, pomalowane zostały również szyby pobliskiego sklepu.

Zniszczona wiata rowerowa na deptaku

11 maja 2020, 12:45
Mieszkaniec Gorzowa zwraca uwagę na zniszczoną wiatę rowerową przy ul. Sikorskiego, która została pobazgrana przez wandala. Wiata w nienaruszonym stanie wytrzymała zaledwie miesiąc.

Hałda śmieci wyrzucona w rezerwacie [zdjęcia]

10 maja 2020, 14:27
Podczas niedzielnego spaceru w rezerwacie Gorzowskie Murawy nasz czytelnik natknął się na dzikie wysypisko śmieci, które powstało przy ul. Brukselskiej. Wśród odpadów znajdowały się faktury z danymi, więc pan Dawid postanowił wezwać na miejsce policję.

Zniszczone punkty widokowe w parku Siemiradzkiego [zdjęcia]

5 maja 2020, 14:23
Mieszkaniec Gorzowa zwraca uwagę na pobazgrany punkt widokowy przy Schodach Donikąd. Apeluje, aby wandal, który to zrobił zamalował napisy. Niestety to nie jedyne miejsce w parku, które zostało zniszczone.

Zamiast na wysypisko, śmieci trafiły do lasu [zdjęcia]

12 kwietnia 2020, 19:29
Mieszkanka osiedla Europejskiego zwróciła uwagę na wyrzucone śmieci w pobliżu rezerwatu Gorzowskie Murawy. Odpady zostały wyrzucone przez mieszkańca Gorzowa w pobliżu drogi, na skraju lasu.

Kiedy na bulwar wrócą lokale gastronomiczne?

8 marca 2020, 12:14
Na gorzowskie bulwary mają wrócić wszyscy przedsiębiorcy, którzy wynajmowali nisze jeszcze przed remontem estakady kolejowej. Przekazanie obiektów miało się odbyć na początku stycznia 2020 roku, jednak tak się nie stało. Jak się okazało, tylko jeden najemca podpisał do tej pory umowę z PKP PLK, a to oznacza, że na lokale na bulwarze możemy poczekać nawet do lata.

Bazaltowa i pobliskie ulice doczekają się utwardzenia

5 marca 2020, 08:32
Dobra wiadomość dla mieszkańców ul. Bazaltowej. Gruntowa droga w końcu doczeka się utwardzenia oraz kanalizacji deszczowej. To wszystko w ramach budowy kanalizacji deszczowej w ul. Żwirowej. Prace obejmą również ul. Świerkową, Owocową i Kiemliczów.


Fotoreportaże