Wiadomości › Interwencje

Podrzucanie śmieci po „gorzowsku” [film]

29 września 2018, 18:19
Podjechali busem i zaczęli wyrzucać z bagażnika odpady do osiedlowego śmietnika. Takie zachowanie starszego małżeństwa nagrał jeden z mieszkańców Gorzowa. Wszystko działo się na początku tygodnia na osiedlu Dolinki.

Co ze schronem na Kwadracie?

19 września 2018, 13:33
Odkryty podczas przebudowy Placu Nieznanego Żołnierza schron miał być atrakcją turystyczną Gorzowa. Według zapowiedzi urzędników obiekt miał zostać udostępniony mieszkańcom i turystom jeszcze w tym roku. Czy tak się stanie, tego wciąż nie wiadomo.

Bałagan na podwórku? Winni sami mieszkańcy

19 września 2018, 12:18
Podwórko przy ul. Krzywoustego w Gorzowie przez kilka tygodni wyglądało jak dzikie wysypisko śmieci. Pomimo tego, że odpady zostały usunięte w ubiegłym tygodniu, to wokół wiaty śmietnikowej gromadzone są nowe gabaryty. A podrzucają je sami mieszkańcy pobliskich kamienic.

Dzikie wysypisko śmieci na podwórku [zdjęcia]

13 września 2018, 14:03
Na jednym z podwórek przy ul. Krzywoustego w Gorzowie powstało dzikie wysypisko śmieci, które tworzyło się tam od kilku tygodni. Dzięki interwencji portalu gorzowianin.com śmieci zostały usunięte.

Robił zdjęcia dzieciom. Został zatrzymany

11 września 2018, 14:36
We wtorkowe popołudnie policjanci z Gorzowa zatrzymali 41-letniego mężczyznę, którego obawiali się mieszkańcy osiedla Manhattan i Górczyn. Wszystko przez to, że mężczyzna robił zdjęcia dzieciom z ukrycia. 41-latek usłyszał zarzut nękania oraz został objęty policyjnym dozorem.

Wiadukt pomalowany, kierowcy zostali z problemem [zdjęcia]

10 września 2018, 22:24
Co prawda malowanie wiaduktu kolejowego nad ul. Chrobrego zostało zakończone, ale jego skutki odczuwają kierowcy samochodów. Wszystko przez to, że auta przejeżdżające pod wiaduktem w trakcie malowania natryskowego, zostały pobrudzone farbą. Kierowcy chcą odszkodowania za zniszczony lakier.

Kopali przejeżdżające auta w Gorzowie. Teraz szuka ich policja [film]

10 września 2018, 14:09
W piątkowy wieczór dwóch pijanych mężczyzn biegało pomiędzy samochodami w rejonie ronda Kosynierów Gdyńskich i ul. Łokietka. Mężczyźni rzucali się na przejeżdżające auta, a niektóre z nich kopali. Po medialnym nagłośnieniu sprawy, ustaleniem tożsamości mężczyzn zajęła się policja. Funkcjonariusze czekają również na zgłaszanie się świadków.

Las stał się śmietnikiem [zdjęcia]

5 września 2018, 14:16
Jeden z czytelników portalu gorzowianin.com zwraca uwagę na dzikie wysypisko śmieci w lesie pomiędzy Brzozowcem, a Glinikiem. Niestety gruzu na skraju lasu przybywa z każdym dniem.

Farba z wiaduktu pobrudziła samochody [zdjęcia]

5 września 2018, 10:48
Jeden z mieszkańców Gorzowa zwraca uwagę na źle zabezpieczone prace przy malowaniu natryskowym wiaduktu nad ul. Chrobrego. Samochód należący do jego rodziny został pokryty kropkami szarej farby, którą był malowany wiadukt.

Skatował kołkiem psa, teraz stanie przed sądem [film]

3 września 2018, 12:21
We wrześniu w Sądzie Rejonowym w Międzyrzeczu rozpocznie się proces przeciwko 63-letniemu Bronisławowi M., który jesienią ubiegłego roku skatował do nieprzytomności suczkę husky. Mężczyzna odpowie za znęcanie się ze zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem. Grozi mu do 5 lat więzienia


Fotoreportaże


x