Wiadomości

Dzikie wysypisko na osiedlu Europejskim [zdjęcia]

20 sierpnia 2018, 11:13, red
czytelnik Artur
Jeden z mieszkańców Gorzowa zwraca uwagę na teren na osiedlu Europejskim, gdzie zostało utworzone dzikie wysypisko śmieci. Znaleźć tam można odpady budowlane czy nawet meble.

Dzikie wysypiska śmieci, to niestety zmora obecnych czasów. Wydawałoby się, że żyjąc w XXI wieku takie sytuacje nie powinny mieć w ogóle miejsca, a jednak… Również w Gorzowie w wielu miejscach, jak grzyby po deszczy "wyrastają" dzikie wysypiska śmieci.

Na jedno z takich miejsc natknął się nasz czytelnik. - Podczas ostatniego spaceru w okolicach rezerwatu Gorzowskie Murawy na osiedlu Europejskim natknąłem się na składowiska śmieci. Były to odpady komunalne i budowlane, które znajdowały się przy drodze, poza terenem budowy nowych bloków na osiedlu – napisał w wiadomości do portalu gorzowianin.com czytelnik Artur.

Rzeczywiście, w krzakach przy drodze są usypane sterty śmieci. Wśród odpadów znajdują się deski, elementy rur, gruz czy nawet meble. Nie wiadomo do kogo należy teren – czy jest to działka miejska czy też teren prywatny. Sprawa została zgłoszona do straży miejskiej i Urzędu Miasta Gorzowa z prośbą o interwencję.

Fotoreportaż


1/3 Śmieci na Gorzowskich Murawach

1/3 Śmieci na Gorzowskich Murawach

2/3 Śmieci na Gorzowskich Murawach

2/3 Śmieci na Gorzowskich Murawach

3/3 Śmieci na Gorzowskich Murawach

3/3 Śmieci na Gorzowskich Murawach

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości