Wiadomości

Makabryczne odkrycie na os. Staszica [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

19 marca 2018, 20:08, red
fot. czytelniczka
Podczas niedzielnego spaceru z psem, jeden z mieszkańców Gorzowa dokonał makabrycznego odkrycia na osiedlu Staszica. W okolicy Alei Konstytucji 3 Maja znalazł głowę samca sarny, która wyglądała jakby została odcięta przez człowieka, a nie odgryziona przez inne zwierzę.

Do redakcji portalu gorzowianin.com zgłosiła się czytelniczka Joanna, która poinformowała o makabrycznym odkryciu jakiego dokonał jej mąż na tzw. górkach gazowych w okolicach Alei Konstytucji 3 Maja i ul. Sportowej, gdzie spacerują z psem. Jak przyznaje czytelniczka często widywali tam stada saren.

Tradycyjnie, w niedzielne popołudnie 18 marca. pani Joanna wybrała się wraz z mężem i psem na spacer. Niestety podczas tej wędrówki po górkach, mąż naszej czytelniczki dokonał makabrycznego odkrycia.

- Mój mąż znalazł głowę samca sarny, która wyglądała tak jakby obciął ją człowiek, a nie rozszarpało inne zwierzę. Zresztą w pobliżu nie było reszty ciała zabitego kozła. Widok był po prostu straszny, wręcz makabryczny. Zastanawiamy się, jakim chorym zwyrodnialcem trzeba być, aby coś takiego zrobić? - opowiada pani Joanna.

Sprawa została przekazana do gorzowskiej policji. Z prośbą o pomoc zwróciliśmy się również do OTOZ Animals Gorzów i otrzymaliśmy taką odpowiedź: "Niestety nie zajmiemy się tym. Takie sprawy należy zgłosić na policję.  Policja ma odpowiednie narzędzia, by się tym zająć.  My jesteśmy tylko społecznikami i jesteśmy w wielu sprawach ograniczeni"

Dziennikarzu! Jeżeli wykorzystujesz w swoich doniesieniach informacje, które przeczytałeś na naszym portalu – podaj proszę źródło. Szanuj naszą pracę!
Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/5 Samiec sarny bez głowy [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

1/5 Samiec sarny bez głowy [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

2/5 Samiec sarny bez głowy [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

2/5 Samiec sarny bez głowy [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

3/5 Samiec sarny bez głowy [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

3/5 Samiec sarny bez głowy [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

4/5 Samiec sarny bez głowy [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

4/5 Samiec sarny bez głowy [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

5/5 Samiec sarny bez głowy [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

5/5 Samiec sarny bez głowy [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości