Wiadomości

Oszuści znów w akcji

29 sierpnia 2018, 11:19, red
fot. archiwum
Z prośba o publikację, a zaraz ostrzeżenie innych osób zwrócił się do nas jeden z czytelników, którego 93-letnia babcia została okradziona. Wszystko to działo się w Tarnowie w gminie Lubiszyn.

Nasz czytelnik Wojciech napisał e-maila na adres kontakt@gorzowianin.com, z prośbą o interwencje. Jego 93-letnia babcia padła ofiarą oszusta, który miał sprzedawać rzekomo zamówione wcześniej książki telefoniczne.

- Młody mężczyzna wszedł do domu mojej babci i powiedział, że jej córka zamówiła książkę, za którą trzeba zapłacić 70zł. Była to książka telefoniczna. Babcia dała banknot 100zł powiedział, że rozmieni i ślad po nim zaginął. Zwracam się z prośbą o nagłośnienie sprawy możliwe, że uda się uratować kolejne ofiary tej żałosnej postaci. Do kradzieży doszło w miejscowości Tarnów gmina Lubiszyn ok. 20 km na zachód od Gorzowa – pisze w liście do naszej redakcji czytelnik Wojciech.

To nie pierwsza tego typu kradzież. Starsze osoby bardzo często są oszukiwane. Złodzieje nie mają żadnych skrupułów. Niczego nieświadomi starsi ludzie, zanim się zorientują, tracą swoje pieniądze. Sprawa została zgłoszona na policję.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości