Śmieci wysypują się z koszy [zdjęcia]

25 kwietnia 2018, 10:53, red
fot. czytelniczka Regina
Mieszkanka wieżowca przy ul. Matejki w Gorzowie zwraca uwagę na przepełnione kosze na śmieci, które nie są regularnie opróżniane. Gorzowianka liczy na zainteresowanie sprawą ze strony miasta.

Do redakcji portalu gorzowianin.com z prośbą o interwencję zwróciła się czytelniczka Regina, która mieszka w wieżowcu przy ul. Matejki 62. Mieszkanka osiedla Staszica zwraca uwagę na brud i leżące wszędzie śmieci koło placu zabaw dla dzieci

- Bulwersuje mnie widok śmietników, które są przepełnione i strasznie od nich śmierdzi. Wśród śmieci, które leżą wokół koszy są również psie odchody. Widok jest po prostu okropny – mówi pani Regina.

Czytelniczka podkreśla, że opróżnianie pojemników należy do miasta, jednak jest to zaniedbywane. Gorzowianka chciałaby, aby odpowiednie służby opróżniały śmietniki chociaż raz w tygodniu, ponieważ nie można spokojnie wysiedzieć na ławce obok.

O wyjaśnienie sprawy i to czy za opróżnianie pojemników odpowiada rzeczywiście miasto zwróciliśmy się do gorzowskiego magistratu. Czekamy na odpowiedź.

Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Ciebie denerwuje? A może widziałeś wypadek lub zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Daj nam znać na kontakt@gorzowianin.com lub pod nr telefonu 45 00 66 400

Fotoreportaż


1/4 Zaśmiecony plac zabaw na Matejki

1/4 Zaśmiecony plac zabaw na Matejki

2/4 Zaśmiecony plac zabaw na Matejki

2/4 Zaśmiecony plac zabaw na Matejki

3/4 Zaśmiecony plac zabaw na Matejki

3/4 Zaśmiecony plac zabaw na Matejki

4/4 Zaśmiecony plac zabaw na Matejki

4/4 Zaśmiecony plac zabaw na Matejki

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości