Wiadomości

Zatruwał życie okolicznym mieszkańcom - został ukarany

2 marca 2018, 12:56, mati
100 złotych mandatu za spalanie odpadów dostał jeden z właścicieli warsztatów samochodowych zlokalizowanych przy ulicy Marcinkowskiego. To efekt kontroli strażników miejskich po naszej interwencji. Sprawę zgłosił do nas jeden z czytelników.
- Tak jest codziennie – pisze w e-mailu do naszej redakcji nasz czytelnik Łukasz, załączając nagrany przez siebie film. - Nie wiem czym tam palą, ale aż dusi w płucach, nie mówiąc o tym, jaki osad zostaje na samochodach oknach w blokach – dodaje nasz czytelnik. Na nagraniu widać, jak z jednego budynku wydobywają się ogromne kłęby dymu.

Film jeszcze tego samego dnia wysłaliśmy do Straży Miejskiej w Gorzowie. Na interwencję nie trzeba było długo czekać. W ciągu 30 minut na terenie przy ulicy Marcinkowskiego zjawił się patrol. Strażnicy skontrolowali wszystkie warsztaty, w tym ten wskazany przez naszego czytelnika.

- Po zgłoszeniu przeprowadzone zostały we wskazanym miejscu 4 kontrole, w jednym przypadku nałożono mandat karny w wysokości 100 zł za spalanie odpadów – poinformował nas Andrzej Jasiński, komendant gorzowskiej Straży Miejskiej.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości