Wiadomości

Zatruwał życie okolicznym mieszkańcom - został ukarany

2 marca 2018, 12:56, mati
100 złotych mandatu za spalanie odpadów dostał jeden z właścicieli warsztatów samochodowych zlokalizowanych przy ulicy Marcinkowskiego. To efekt kontroli strażników miejskich po naszej interwencji. Sprawę zgłosił do nas jeden z czytelników.
- Tak jest codziennie – pisze w e-mailu do naszej redakcji nasz czytelnik Łukasz, załączając nagrany przez siebie film. - Nie wiem czym tam palą, ale aż dusi w płucach, nie mówiąc o tym, jaki osad zostaje na samochodach oknach w blokach – dodaje nasz czytelnik. Na nagraniu widać, jak z jednego budynku wydobywają się ogromne kłęby dymu.

Film jeszcze tego samego dnia wysłaliśmy do Straży Miejskiej w Gorzowie. Na interwencję nie trzeba było długo czekać. W ciągu 30 minut na terenie przy ulicy Marcinkowskiego zjawił się patrol. Strażnicy skontrolowali wszystkie warsztaty, w tym ten wskazany przez naszego czytelnika.

- Po zgłoszeniu przeprowadzone zostały we wskazanym miejscu 4 kontrole, w jednym przypadku nałożono mandat karny w wysokości 100 zł za spalanie odpadów – poinformował nas Andrzej Jasiński, komendant gorzowskiej Straży Miejskiej.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości