Wiadomości

Załatają dziury na Bogusławskiego

26 lutego 2018, 11:26, ak
fot. czytelnik
Ulica Bogusławskiego na osiedlu Górczyn w Gorzowie jest w złym stanie technicznym. Dziurawa droga, która po opadach deszczu zamienia się w wielkie jezioro doczeka się w najbliższych miesiącach załatania. Niestety mieszkańcy mogą zapomnieć o asfalcie.

Na początku lutego z prośbą o interwencję zwrócił się do naszej redakcji gorzowianin.com czytelnik, który jest mieszkańcem ul. Bogusławskiego w Gorzowie. Czytelnik zwrócił uwagę na fatalny stan techniczny drogi.

- Nie do pomyślenia jest aby w obecnych czasach, w mieście wojewódzkim, w centrum dużego osiedla pozostawała ulica o nawierzchni gruntowej. Pomimo dotychczasowych licznych zabiegów łatania wybojów i ubytków, ulica dla "normalnego" pojazdu osobowego jest nie do pokonania. Problemy mają też pojazdy służb ratowniczych i utrzymaniowych, firm kurierskich i zaopatrzeniowych. Natomiast oddane dotychczas głosy w Budżecie Obywatelskim się nie sprawdziły i droga nie zostanie zrobiona - opowiada mieszkaniec ul. Bogusławskiego.

Zwróciliśmy się do Urzędu Miasta z pytaniem czy magistrat ma w planach jakikolwiek remont ulicy Bogusławskiego, a także czy mieszkańcy mogą liczyć na wylanie asfaltu na zniszczonym odcinku drogi. W poniedziałek 26 lutego otrzymaliśmy odpowiedź od urzędników.

- Jak tylko poprawią się warunki atmosferyczne, rozpoczną się prace utrzymaniowe dróg gruntowych. Natomiast najpóźniej w drugim kwartale ul. Bogusławskiego będzie profilowana i zagęszczana, tak aby poprawić jej stan techniczny. Niestety w planach i budżecie miasta nie zostało ujęte asfaltowanie tej drogi – komentuje Ewa Sadowska, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Gorzowa.
Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości