Wiadomości › Nasze zdrowie

Szpital wznowił przyjęcia na neurologii, a zawiesił na ortopedii

24 listopada 2021, 09:06
W poniedziałek późnym popołudniem gorzowski szpital wznowił planowe przyjęcia pacjentów na oddziale neurologii. Niestety zakażenia COVID-19 zostały wykryte na ortopedii. Dlatego też zarząd Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie postanowił zawiesić przyjęcia na oddziale ortopedii, traumatologii i onkologii narządu ruchu.

Gorzów: Historyczna operacja z użyciem technologii 3D

16 listopada 2021, 10:32
Lecznica nie zwalnia tempa i do palety świadczonych już usług medycznych wprowadza kolejne. To system wizualizacji danych medycznych w postaci interaktywnych hologramów 3D.

Przyjęcia na oddział neurologii wstrzymane

10 listopada 2021, 09:16
Zarząd Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego podjął decyzję o wstrzymaniu przyjęć na oddział neurologii. Wszystko przez stwierdzoną obecność COVID-19 u kilku pacjentów i personelu. Przyjęcia zostały wstrzymane na siedem dni.

Sezon grypowy przed nami, warto się zaszczepić w Medi-Raj!

8 listopada 2021, 16:18
Sezon grypowy już się rozpędza. Szczyt zachorowań przed nami, warto więc pomyśleć wcześniej, aby zaszczepić się przeciwko tej chorobie.

Dzieci zrobią testy na COVID-19 w punkcie Drive Thru

8 listopada 2021, 16:08
Jak informuje Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki, od poniedziałku 8 listopada wymazy dla dzieci pod kątem wykrycia koronawirusa są wykonywane w punkcie Drive Thru.

Odwiedziny w szpitalu tylko w uzasadnionych przypadkach

5 listopada 2021, 14:24
Od dzisiaj szpital w Gorzowie wprowadza znaczne ograniczenia w odwiedzinach u pacjentów leżących na oddziałach. Odwiedziny będą możliwe w wyjątkowych przypadkach i za zgodą lekarza.

Coraz więcej osób zakażonych COVID-19 w szpitalu w Gorzowie

2 listopada 2021, 16:24
Przybywa pacjentów zakażonych koronawirusem w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie. We wtorek 2 listopada na oddziale zakaźnym było 36 pacjentów, z czego aż 25 to osoby niezaszczepione. Na intensywnej terapii przebywa łącznie 6 osób – wszystkie to osoby niezaszczepione, które najciężej przechodzą COVID-19.

Byłeś pacjentem szpitala w Gorzowie? Spodziewaj się telefonu z NFZ

28 października 2021, 09:35
Jeżeli ktoś w ostatnim czasie był pacjentem Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie, może spodziewać się telefonu od przedstawiciela Narodowego Funduszu Zdrowia i kilku pytań związanych z pobytem na oddziale. Powód? Poznanie opinii pacjentów na temat pobytu w szpitalu i wskazanie rzeczy, które należy poprawić.

Masz skierowanie na wymaz – zgłoś się do punktu Drive Thru przy szpitalu

25 października 2021, 11:20
Osoby, które mają skierowanie na wykonanie wymazu w kierunku COVID-19 powinny zgłaszać się do punktu pobierania wymazów typu Drive Thru zlokalizowanego przy ul. Dekerta 1 (wejście od ul. Czartoryskiego).

Darmowe szczepienia w Medi-Raj

14 października 2021, 10:51
Sezon grypowy przed nami, warto więc pomyśleć o szczepieniu. Tym przeciwko COVID-19, ale i tym corocznym - przeciwko najzwyklejszej grypie. Tym bardziej że dla wielu osób takie szczepienia są darmowe.


Fotoreportaże