• Dziś 11°/6°
  • Jutro 11°/7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Troje maluchów urodziło się w Nowy Rok w szpitalu w Gorzowie

2 stycznia 2024, 12:39, Anna Kluwak
fot. WSzW
W Nowy Rok w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie na świat przyszło troje dzieci. 1 stycznia 2024 na świat przyszedł chłopiec (nie ma jeszcze wybranego imienia), a także Róża i Sebastian. Maluchy, jak i ich mamy czują się dobrze i wkrótce wrócą do domów.

Dla trzech rodzin 1 stycznia 2024 roku był dniem wyjątkowym, bo spędzonym w sali porodowej Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie. Pierwszym maluszkiem urodzonym w nowym roku w gorzowskim szpitalu jest synek Inny i Oleha Kondratenko z Gościnowa.

Chłopczyk przyszedł na świat dokładnie 1 stycznia o 13.55. Maluszek (rodzice jeszcze nie wybrali mu imienia) ważył 3290 g i miał 55 cm wzrostu. Malec, to trzeci synek państwa Kondratenko – w domu czekają na niego dwaj bracia. Rodzina pochodzi z Ukrainy, a do Polski przyjechali dwa lata temu, uciekając przed wojną.

W poniedziałek 1 stycznia w gorzowskim szpitalu urodziła się również Róża – córeczka Kornelii i Przemysława ze Stańska oraz Sebastian – synek Sandry i Piotra z Brzozowca. Maluchy, jak i ich mamy czują się dobrze i wkrótce wrócą do domów.

W minionym 2023 roku w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie urodziło się łącznie 1106 dzieci.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości