Wydarzenia

Pyszności z różnych stron świata znów zawitają na Plac Grunwaldzki!

21 września 2022, 13:55
Festiwal Smaków Food Trucków ma w Gorzowie już długą tradycję. Najlepsze jedzenie serwowane z food trucków znów trafi do naszego miasta. Jubileuszowa, 10 edycja odbędzie się na Placu Grunwaldzkim w dniach 15-16 października!

Zbliża się koniec Dobry Wieczór Gorzów

2 września 2022, 12:42
Przed nami pierwszy weekend września, a co za tym idzie przedostatnie wydarzenia w ramach ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów". W sobotę i niedzielę na scenie na Starym Rynku na mieszkańców czekają koncerty.

Kurczę pieczone! To dopiero będzie impreza

30 sierpnia 2022, 11:46
W sobotę 3 września w podgorzowskim Deszcznie odbędzie się Święto Pieczonego Kurczaka. Impreza wraca po dwuletniej przerwie, co cieszy jej sympatyków. Na scenie pojawią się tym razem polscy artyści. Gwiazdą wieczoru będzie Cleo oraz C-Bool.

Ostatni wakacyjny weekend z Dobry Wieczór Gorzów

26 sierpnia 2022, 09:08
Przed nami ostatni sierpniowy weekend, a co za tym idzie koniec wakacji. Co zatem przygotowano w ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów"? Będzie pożegnanie Wartowni oraz Pikników Chopinowskich w Filharmonii Gorzowskiej. Natomiast na scenie na Starym Rynku na mieszkańców Gorzowa czekają koncerty i spektakle.

Czas na pożegnanie Wartowni

25 sierpnia 2022, 10:24
Przed nami ostatni weekend z wydarzeniami na Wartowni, czyli popularnym wśród mieszkańców miejscem spotkań nad rzeką Wartą. Co będzie grane? W piątkowy wieczór wystąpi Peja oraz DVJ Rink, natomiast w sobotę Duss i przyjaciele Wartowni.

Dobry Wieczór Gorzów. Co będzie grane w weekend?

19 sierpnia 2022, 09:58
Przed nami kolejny sierpniowy weekend z wydarzeniami w ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów". Tym razem na mieszkańców Gorzowa będzie czekać spotkanie z kulturą łemkowską i Wojewódzki Festiwal Różnorodności „Wschodnia Strona Regionu”. A także tradycyjne koncerty na Wartowni oraz Piknik Chopinowski w Filharmonii Gorzowskiej.

Co będzie grane w weekend? Dobry Wieczór Gorzów

29 lipca 2022, 11:37
Przed nami ostatni lipcowy weekend z wydarzeniami w ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów". Na mieszkańców Gorzowa będą czekać przede wszystkim koncerty na scenie na Starym Rynku oraz Wartownia, a także Scena Letnia czy Kino po zmroku.

Westbam nad Wartą powie „Dobry wieczór Gorzów”

22 lipca 2022, 11:21
Przed nami kolejny lipcowy weekend z wydarzeniami w ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów". Na mieszkańców Gorzowa będą czekać przede wszystkim koncerty na scenie na Starym Rynku oraz Wartownia. Gwiazdą tego weekendu będzie niewątpliwie Westbam, który będzie gościem Wartowni.

Jary Oddział Zamknięty i Kobranocka już w ten weekend w Kłodawie!

21 lipca 2022, 11:28
Po raz kolejny w Kłodawie będzie bardzo rockowo. W najbliższy weekend, na sympatyków tego rodzaju brzmień czekają nie lada atrakcje. Gwiazdami tegorocznej edycji Kłodawskiej Nocy Rockowej będą zespoły Jary Oddział Zamknięty oraz Kobranocka.

W weekend będzie się działo. Gorzów świętuje urodziny [program]

1 lipca 2022, 11:02
Przed nami pierwszy lipcowy weekend z wydarzeniami w ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów". Oprócz koncertów i spektakli, na gorzowian czekają również atrakcje z okazji 765. urodzin Gorzowa. Mieszkańcy będą mogli całkowicie za darmo skorzystać z lotu widokowego balonem na uwięzi.


Fotoreportaże