Wydarzenia

Motocykliści wracają na drogi. Czas na Moto Start w Gorzowie

19 marca 2023, 19:00
W sobotę 15 kwietnia odbędzie się impreza „Moto Start”, czyli motocyklowe rozpoczęcie sezonu. Fani jednośladów przejadą paradą przez całe miasto, więc kierowcy samochodów muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Impreza jest jak zawsze charytatywna. W tym roku pieniądze będą zbierane dla 5-letniego Kuby i 7-letniej Laury, podopiecznych Fundacja Mam Marzenie.

Tego jeszcze nie było! W Gorzowie pojawi się cyrk na wodzie [film]

8 marca 2023, 13:47
Już w czerwcu na mieszkańców Gorzowa czeka niezwykłe widowisko. Do naszego miasta przyjedzie cyrk na wodzie Waterland z Ukrainy, który zamieni arenę cyrkową w taflę wody z tysiącem podświetlanych fontann. Efektowne show czeka zarówno na dzieci, jak i dorosłych. Bilety w cenie 50-120 zł.

Czadoman i Papa D. rozkręcą Kłodawską Majówkę!

6 marca 2023, 15:43
Gmina Kłodawa szykuje się do organizacji Kłodawskiej Majówki. Tegoroczna impreza odbędzie się tradycyjnie na błoniach nad jeziorem w Kłodawie w sobotę 20 maja. Gwiazdą wieczoru będzie Czadoman oraz zespół Papa D. Impreza odbędzie się pod patronatem portalu gorzowianin.com.

Gorzów: Wartownia w 2023 roku zmieni lokalizację?

10 lutego 2023, 16:42
Wartownia przy ul. Wał Okrężny w Gorzowie przez ostatnie dwa lata przyciągała tłumy osób. Jednocześnie mieszkańcy ul. Wał Okrężny, Spichrzowej czy Warszawskiej skarżyli się na działalność Wartowni i chcieli zmiany jej lokalizacji. Władze Gorzowa podkreślają, że wychodzą naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i pracują właśnie nad wyborem nowej lokalizacji Wartowni.

WOŚP w Gorzowie. Ile pieniędzy zebrano?

30 stycznia 2023, 10:50
W niedzielę 29 stycznia odbył się 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ile pieniędzy zebrano podczas finału WOŚP w Gorzowie? Jak się okazało, mieszkańcy Gorzowa i Kłodawy pokazali, że mocno wspierają WOŚP, bo udało się zebrać ponad 313 tys. zł.

Tłumy mieszkańców Gorzowa podczas Orszaku Trzech Króli [zdjęcia]

6 stycznia 2023, 14:34
Po raz dziewiąty ulicami Gorzowa przeszedł Orszak Trzech Króli. Chociaż pogoda nie sprzyjała, to mieszkańcy Gorzowa nie zawiedli organizatorów i tłumnie pojawili się na placu Grunwaldzkim oraz trasie przemarszu.

Ryk silników na ulicach Gorzowa. Tak motocykliści pożegnali sezon [film i zdjęcia]

15 października 2022, 13:44
W sobotę ulice Gorzowa należały do motocyklistów. Setki fanów jednośladów tłumnie przejechały w paradzie przez miasto, aby oficjalnie pożegnać sezon motocyklowy. Impreza jak zawsze miała również charakter charytatywny. Podczas tegorocznego zakończenia sezonu, pieniądze są zbierane na spełnienie marzenia 4-letniej Hani, podopiecznej fundacji Mam Marzenie.

Motocykliści opanują ulice Gorzowa. Czas na pożegnanie sezonu

12 października 2022, 08:00
W sobotę 15 października na ulice Gorzowa wyjadą setki motocyklistów, a wszystko w ramach oficjalnego zakończenia sezonu motocyklowego. Trasa przejazdu liczy aż 15,4 km i będzie to najdłuższy przejazd ulicami miasta w historii tej imprezy. Start o godz. 12 z Bulwaru Zachodniego.

Pyszności z różnych stron świata znów zawitają na Plac Grunwaldzki!

21 września 2022, 13:55
Festiwal Smaków Food Trucków ma w Gorzowie już długą tradycję. Najlepsze jedzenie serwowane z food trucków znów trafi do naszego miasta. Jubileuszowa, 10 edycja odbędzie się na Placu Grunwaldzkim w dniach 15-16 października!

Zbliża się koniec Dobry Wieczór Gorzów

2 września 2022, 12:42
Przed nami pierwszy weekend września, a co za tym idzie przedostatnie wydarzenia w ramach ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów". W sobotę i niedzielę na scenie na Starym Rynku na mieszkańców czekają koncerty.


Fotoreportaże