Wydarzenia

Dobry Wieczór Gorzów. Co będzie grane w weekend?

25 czerwca 2022, 12:47
Przed nami kolejny weekend wydarzeń w ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów". Tym razem na mieszkańców Gorzowa czekają koncerty nie tylko na scenie plenerowej na Starym Rynku, ale również Scena Letnia gorzowskiego teatru czy Wartownia.

Startuje Dobry Wieczór Gorzów. Sprawdź, co będzie się działo [program]

17 czerwca 2022, 17:19
W sobotni wieczór 18 czerwca na scenie plenerowej na Starym Rynku rusza cykl wydarzeń w ramach projektu „Dobry wieczór Gorzów”. W letni czerwcowy weekend na mieszkańców Gorzowa, czeka koncert zespołu Blackend, Nocny Szlak Kulturalny oraz koncert Krystyny Prońko.

Takiej imprezy jeszcze nie było! Gorzowie odbędzie się festiwal Polska od kuchni

10 czerwca 2022, 10:12
W niedzielę 19 czerwca do Gorzowa zjadą członkowie Kół Gospodyń Wiejskich z całej Polski, aby zaprezentować swoje najlepsze i najpopularniejsze potrawy. „Polska od kuchni” to największa impreza kulinarna w Polsce, która tym razem zawita również do Gorzowa. Start w niedzielę o godz. 11 na Starym Rynku.

Ruszyła budowa Wartowni. Nad Wartę przywieziono morskie kontenery [zdjęcia]

27 maja 2022, 20:50
Nad Wartę przyjechały pierwsze morskie kontenery. Docelowo miasteczko Wartowni będzie się składało z 16 kontenerów. Wszystko ma być gotowe w drugiej połowie czerwca, kiedy zaplanowano pierwsze koncerty. Wartownia wystartuje w piątek 24 czerwca.

Rowerzyści będą kręcić kilometry dla Gorzowa

23 maja 2022, 12:40
W sobotę 4 czerwca o godz. 18 z parku Górczyńskiego w Gorzowie wyruszy masa rowerowa, która będzie poświęcona rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Rowerzyści, którzy zdecydują się wziąć udział w imprezie, będą mieli do pokonania 13-kilometrową trasę.

Miejskie granie, czyli koncerty muzyków Filharmonii Gorzowskiej na osiedlach

19 maja 2022, 09:39
W sobotę i niedzielę na mieszkańców Gorzowa czeka prawdziwa muzyczna uczta. Muzycy Filharmonii Gorzowskiej ruszają z koncertami plenerowymi na gorzowskich osiedlach. Przez dwa dni muzycy zagrają w ośmiu lokalizacjach.

Enej gwiazdą Kłodawskiej Majówki. To już w ten weekend!

17 maja 2022, 10:14
Zespół Enej zagości w Kłodawie. 21 maja o godzinie 21 na Błoniach wystąpi znany i lubiany zespół, który zaśpiewa między innymi takie przeboje jak: Symetryczno-liryczna, Skrzydlate Ręce, czy Tak smakuje życie. Koniecznie zarezerwujcie sobie sobotni wieczór!

Tak będzie grała Wartownia 2022! Mamy dla Was program koncertów [lista]

13 maja 2022, 14:52
W piątek 24 czerwca na Wale Okrężnym w Gorzowie ponownie rusza Wartownia. Przez całe wakacje odbędzie się tam aż 27 koncertów z udziałem artystów sceny klubowej, jak i alternatywnej. Na scenie wystąpią m.in. Mark Knight, Westbam, Tom Novy, Richard Durand, DJ Hell, Tomcraft, Słoń czy Peja.

Strażacy pokażą, jak gasić płonącą patelnię i uratować ofiarę z wypadku

12 maja 2022, 13:26
Strażacy z całego województwa lubuskiego zjadą w sobotę 14 maja do Gorzowa, aby wspólnie świętować 30-lecie Państwowej Straży Pożarnej. Po oficjalnych uroczystościach odbędzie się festyn strażacki podczas którego odbędzie się szereg dynamicznych pokazów. Będzie gaszenie płonącego oleju na patelni czy wycinanie zakleszczonej osoby z wraku auta.

Gorzów: Orkiestra Dęta OSP Siedlice rusza z osiedlowymi koncertami

27 kwietnia 2022, 12:45
Muzycy z Orkiestry Dętej OSP Siedlice ponownie ruszają w plener i będą koncertować na gorzowskich osiedlach. Pierwszy koncert już w niedzielne popołudnie w parku Róż.


Fotoreportaże