• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23
Wiadomości

Rewolucyjne połączenie lasera i egzosomów ASCE+ w Lotus Clinic

11 czerwca 2023, 18:41, Artykuł promocyjny Lotus Clinic
Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowego zabiegu, który obejmuje jednoczesne zastosowanie dwóch nowoczesnych technologii: pierwszego lasera tulowego i erbowo- szklanego w jednym urządzeniu oraz egzosomów ASCE+. To połączenie dwóch innowacyjnych rozwiązań, które zapewniają zaskakujące rezultaty w poprawie wyglądu i kondycji skóry naszych Pacjentów.
Egzosomy ASCE+ to pęcherzyki zewnątrzkomórkowe, które są pozyskiwane z komórek macierzystych róży damasceńskiej. Mają niezwykłe działanie odbudowujące i przeciwzapalne oraz są stosowane w celu:
 

- redukcji zmarszczek, poprawy kolorytu oraz zwiększenia nawilżenia skóry – dzięki aktywacji procesów regeneracyjnych, skóra staje się bardziej jędrna i promienna

- wsparcie w leczeniu hipermelanozy – egzosomy pomagają w redukcji ilości melaniny w komórkach skóry, a to przyczynia się do rozjaśnienia przebarwień i redukcji hiperpigmentacji

– wspomagania leczenia blizn potrądzikowych 

– przyspieszenia gojenia ran i redukcji blizn po zabiegach chirurgicznych

– wsparcia w leczeniu atopowego zapalenia skóry – egzosomy ASCE+ łagodzą ciężki stan zapalny skóry i wspomagają odbudowę jej naturalnej bariery ochronnej

–wsparcia w leczeniu łysienia androgenowego oraz telogenowego zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn 

– redukcji blizn przerośniętych

 

W Lotus Clinic proponujemy nowoczesną procedurę laseroterapii, czyli laser nieablacyjny o dwóch długościach fali, które działają jednocześnie dla zdrowej i promiennej skóry. 

 

Neblacyjny laser erbowo - szklany to sprawdzona skuteczność oddziaływania na głębsze warstwy skóry. Stymuluje fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych, co  w konsekwencji spłyca zmarszczki,  wyrównuje koloryt oraz poprawia jakość skóry.

Laser tulowy to wysoka skuteczność w leczeniu powierzchownych warstw skóry oraz uszkodzeń słonecznych (przebarwień czy rogowacenia słonecznego).

 

Opatentowane rozwiązania w urządzeniu pozwalają podczas zabiegu oddziaływać na obie warstwy skóry, czyniąc zabieg wysoce innowacyjnym oraz bezpiecznym dla wszystkich typów skóry. 

 

Na uwagę zasługuje fakt, że zabieg jest procedurą CAŁOROCZNĄ w odróżnieniu od powszechnie używanych technologii laserowych,  BEZBOLESNĄ  dla Pacjenta oraz nie wymagającą czasu rekonwalescencji. 

 

Spektakularne efekty zabiegów polegają na zastosowaniu jednoczasowo egzosomów ASCE+  w połączeniu z  laserem. Korzyści takiej synergicznej pracy to zmniejszenie uszkodzeń termicznych i większa penetracja egzosomów  w głąb skóry a co za tym idzie mocniejsze ich działanie, które przekłada się na wyższą skuteczność procedur.

 

Ponadto podejmując decyzję o zabiegu w naszej klinice, Pacjenci nie tylko oszczędzają pieniądze, korzystając z atrakcyjnych lokalnych cen i najwyższej jakości gwarantowanej przez doświadczonych lekarzy, ale także zyskują czas, unikając niedogodności związanych z wyjazdem do sąsiednich większych ośrodków medycznych jak Szczecin czy Poznań. 

 

Zarezerwuj wizytę w Lotus Clinic: 


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości