• Dziś 11°/2°
  • Jutro 11°/0°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 21 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Przyjdź na bezpłatne badania. Biała sobota w szpitalu w Gorzowie

16 czerwca 2023, 07:34, Paulina Woźny
Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie
Szpital w Gorzowie zaprasza w sobotę 17 czerwca na darmowe badania profilaktyczne. Kobiety będą mogły skorzystać z USG piersi, natomiast kobiety i mężczyźni - sprawdzić stan wątroby.

USG piersi w Gorzowskim Szpitalu

USG piersi to propozycja dla kobiet do 50. roku życia, które nie są pacjentkami poradni onkologicznych i do tej pory nie brały udziału w akcji. Aby móc skorzystać z badania niezbędne jest zarejestrowanie się przez szpitalne call center pod numerem: 95 782 77 77 (można dzwonić od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-14:30). Ilość miejsc ograniczona.

Badania rozpoczną się od godz. 8:30 w ośrodku radioterapii (gabinet 0029). Przeprowadzi je dr n med. Piotr Plecka, który - jeśli zajdzie potrzeba - skieruje pacjentki na dodatkową diagnostykę, np. mammografię czy biopsję.

Badania wątroby w Zakładzie Diagnostyki Laboratoryjnej

W ramach ‘’Białej Soboty’’ Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej (nowy budynek niedaleko głównego wejścia do szpitala) zaprasza w sobotę 17 czerwca od godz.12:00 do godz.15:00 na badania wątroby pod hasłem ‘’Wątroba pod kontrolą’’. Badania obejmują: AST, ALT, GGT i bilirubinę całkowitą, które pokazują funkcjonowanie i stan wątroby (wymagane jest pobranie krwi, ale nie trzeba być na czczo).

Nie trzeba się wcześniej zapisywać. - Wyniki będą dostępne tego samego dnia po południu na koncie internetowym pacjenta szpitala lub od poniedziałku w punkcie wydawania wyników - dodaje Marta Mackiewicz-Polska.

Piknik Zdrowia i Profilaktyki w niedzielę 18 czerwca w gorzowskim Parku Róż

W niedzielę 18 czerwca od godz.12 do godz.16 w gorzowskim Parku Róż, podczas rodzinnej zabawy, będzie można sprawdzić ciśnienie, poziom cukru i saturację, ale też zapisać się na niektóre badania i skorzystać z usług oraz porad Tomasza Jankowiaka z działu rehabilitacji.

USG piersi:

Kiedy? W sobotę 17 czerwca

Godzina? Od godz. 8:30

Gdzie? Ośrodek radioterapii, gab.0029

Badania wątroby:

Kiedy? W sobotę 17 czerwca

Godzina? Od godz.12

Gdzie? Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej

Piknik Zdrowia i Profilaktyki:

Kiedy? W niedzielę 18 czerwca

Godzina? Od godz.12

Gdzie? Gorzowski Park Róż

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości