Wiadomości › Interwencje

Mieszkańcy chcą zieleni, nie „dzikiego” parkingu

23 kwietnia 2018, 12:05
Gorzowianie mieszkający na osiedlu Staszica mają dosyć kierowców parkujących w miejscach niedozwolonych, co powoduje niszczenie zieleni. Mieszkańcy żalą się, że nie mogą liczyć na pomoc ze strony urzędników.

Słowianka za droga?

13 kwietnia 2018, 13:29
Czytelnicy portalu gorzowianin.com skarżą się, że gorzowska „Słowianka” podniosła ceny niektórych usług, nikogo o tym nie informując. Chodzi głównie o Aqua Aerobik, którego cena wzrosła o prawie 40%. Sprawdziliśmy, dlaczego seniorzy muszą płacić więcej za wstęp na basen.

Ktoś strzelał do kota. Śrut utknął w kręgosłupie

10 kwietnia 2018, 10:21
W miniony weekend w Kłodawie koło Gorzowa ktoś postrzelił kota z wiatrówki. Zwierzę za bardzo cierpiało, więc właściciele musieli je uśpić. Teraz proszą o pomoc w znalezieniu sprawcy.

70-latkowie żyją bez ogrzewania i toalety [zdjęcia]

28 marca 2018, 16:05
W skandalicznych warunkach mieszka starsze małżeństwo w samym centrum Gorzowa. Schorowani ludzi nie mają w domu ogrzewania, ciepłej wody czy nawet toalety. Radny Robert Surowiec zwrócił się do prezydenta Gorzowa z prośbą o pilną interwencję w tej sprawie.

Zwiadowców i Minerów doczeka się oświetlenia [zdjęcia]

27 marca 2018, 12:21
Mieszkańcy ul. Zwiadowców i Minerów w Gorzowie narzekają na stan swoich ulic oraz na brak oświetlenia. Władze miasta zapewniły, że oświetlenie powstanie do 2019 roku, natomiast drogi zostaną utwardzone.

Ponad 250 tys. zł dla SP nr 1 w Gorzowie [film]

26 marca 2018, 12:15
Jeszcze w tym roku dwie najbardziej zniszczone klasy w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Dąbrowskiego w Gorzowie doczekają się remontu. Natomiast magistrat zapewnia, że zajmie się wykonaniem dokumentacji konserwatorsko-budowalnej, która jest niezbędna do wykonania modernizacji budynków.

Makabryczne odkrycie na os. Staszica [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

19 marca 2018, 20:08
Podczas niedzielnego spaceru z psem, jeden z mieszkańców Gorzowa dokonał makabrycznego odkrycia na osiedlu Staszica. W okolicy Alei Konstytucji 3 Maja znalazł głowę samca sarny, która wyglądała jakby została odcięta przez człowieka, a nie odgryziona przez inne zwierzę.

Samochody zastawiają wjazd pod kamienicę [zdjęcia]

14 marca 2018, 16:13
Mieszkańcy kamienic przy ul. Sikorskiego 109 i 110 w Gorzowie mają problem z dojazdem pod własny dom. Wszystko przez to, że tymczasowy dojazd, który został wyznaczony przez parking centrum handlowego jest zastawiany przez auta pracowników.

Podgórna po „naprawie” tonie w błocie [zdjęcia]

14 marca 2018, 14:53
Mieszkańcy ul. Podgórnej w Gorzowie mają dosyć fatalnego stanu drogi, która zamieniła się w wielkie grzęzawisko. A pomoc od miasta poprzez przywiezienie tłucznia okazało się nieskuteczne.

Mieszkańcy Wieprzyc czekają na remonty dróg [zdjęcia]

13 marca 2018, 11:12
Czujemy się jakbyśmy żyli w średniowieczu, a pragniemy żyć w godnych warunkach jak przystało w XXI wieku - żalą się mieszkańcy ul. Minerów i Zwiadowców w Gorzowie. Mieszkańcy od wielu lat zabiegają o remont ulic, które są drogami gruntowymi. Po kilku latach walki czują się już bezsilni.


Fotoreportaże


x