Mieszkańcy Wieprzyc zwrócili się do radnej Marty Bejnar-Bejnarowicz z klubu Trzecia Droga z prośbą o pomoc. Chodzi o budowę sygnalizacji świetlnej przy ul. Kostrzyńskiej tuż obok kościoła pw. Trójcy Świętej. Jak wskazują mieszkańcy, wszystko po to aby poprawić bezpieczeństwo. W końcu przez pasy przechodzą dzieci idące do szkoły, a w niedzielę osoby idące do kościoła.
Dlatego też radna napisała w tej sprawie interpelację do prezydenta Gorzowa Jacka Wójcickiego. - Na prośbę mieszkańców zwracam się o wykonanie wzbudzanej sygnalizacji świetlnej obok kościoła na Wieprzycach. Ruch na Kostrzyńskiej jest bardzo duży, kierowcy rozwijają tam duże prędkości. Wzbudzana sygnalizacja znacząco poprawi bezpieczeństwo pieszych w tym miejscu – pisze Marta Bejnar-Bejnarowicz, radna klubu Trzecia Droga.
Co na to władze Gorzowa? Czekamy na odpowiedź w tej sprawie.
|
Kabaretowa Biesiada Śląska
22 listopada 2026
kup bilet |
|
OD NOWA: Kortez | Igo | Ralph Kaminski | Kasia Sienkiewicz
26 lipca 2026
kup bilet |
|
NIRVANA SYMPHONIC TRIBUTE - przebojowy program na żywo w Polsce
6 listopada 2026
kup bilet |
|
Bad Boys Blue, No Mercy, Francesco Napoli i Joy
3 października 2026
kup bilet |