• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 9
Wiadomości

Mieszkańcy chcą sygnalizacji świetlnej obok kościoła

21 lutego 2024, 09:28, Anna Kluwak
fot. gorzowianin.com
Radna Marta Bejnar-Bejnarowicz napisała do prezydenta Gorzowa w sprawie budowy sygnalizacji świetlnej przy ul. Kostrzyńskiej tuż obok kościoła. Mieszkańcy Wieprzyc zwracają uwagę, że na pasach jest niebezpiecznie i przydałyby się światła w tym miejscu.

Zanim zatankujesz, sprawdź ceny paliw w Gorzowie.

Mieszkańcy Wieprzyc zwrócili się do radnej Marty Bejnar-Bejnarowicz z klubu Trzecia Droga z prośbą o pomoc. Chodzi o budowę sygnalizacji świetlnej przy ul. Kostrzyńskiej tuż obok kościoła pw. Trójcy Świętej. Jak wskazują mieszkańcy, wszystko po to aby poprawić bezpieczeństwo. W końcu przez pasy przechodzą dzieci idące do szkoły, a w niedzielę osoby idące do kościoła.

Coś Cię wkurza? Widzisz coś niepokojącego? Daj nam znać! Napisz do nas na WhatsApp-ie lub Messengerze.

Dlatego też radna napisała w tej sprawie interpelację do prezydenta Gorzowa Jacka Wójcickiego. - Na prośbę mieszkańców zwracam się o wykonanie wzbudzanej sygnalizacji świetlnej obok kościoła na Wieprzycach. Ruch na Kostrzyńskiej jest bardzo duży, kierowcy rozwijają tam duże prędkości. Wzbudzana sygnalizacja znacząco poprawi bezpieczeństwo pieszych w tym miejscu – pisze Marta Bejnar-Bejnarowicz, radna klubu Trzecia Droga.

Co na to władze Gorzowa? Czekamy na odpowiedź w tej sprawie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości