• Dziś 11°/1°
  • Jutro 11°/4°
  • Pojutrze /6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 28 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Czytelnik: Co z naprawą zniszczonych schodów w parku?

2 lutego 2024, 14:29, Anna Kluwak
fot. czytelnik Kuba
Tydzień temu silny wiatr powalił drzewo w parku Róż, które spadło na schody od strony ronda Kosynierów Gdyńskich. Drzewo zniszczyło nie tylko barierki, ale również siedziska i stopnie na schodach oraz lampę. Mieszkaniec Gorzowa dopytuje się, kiedy miasto zamierza naprawić zniszczenia.

Pod koniec stycznia wichura dała się we znaki w Gorzowie. Porywy silnego wiatru powaliły drzewo w parku Róż (park Wiosny Ludów), które spadło na schody i lampę od strony ronda Kosynierów Gdyńskich. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a zniszczona została jedynie infrastruktura.

Jak się okazało, pod wpływem upadającego drzewa zniszczone zostały nie tylko barierki, ale również siedziska i stopnie na schodach. Uszkodzona została również latarnia.

Do redakcji portalu gorzowianin.com zwrócił się czytelnik Kuba, który dopytuje się, co z naprawą zniszczonych schodów w parku. - Jak to jest, że ciężkie pieniądze idą na remont, a potem już grosza nie ma na naprawy? - pyta się czytelnik Kuba.

Zwróciliśmy się w tej sprawie do Urzędu Miasta Gorzowa. Jak się okazuje, miasto zamierza w najbliższym czasie zająć się ich naprawą. Pieniądze będą pochodziły z budżetu miasta.

- Wydział gospodarki komunalnej przygotowuje się do naprawy i postara się ją przeprowadzić jak najszybciej. To wypadek losowy, miasto jest ubezpieczone na takie okoliczności. Dlatego naprawa schodów zostanie sfinansowana z budżetu miasta - komentuje Wiesław Ciepiela, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Gorzowa.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości