• Dziś 12°/1°
  • Jutro 11°/5°
  • Pojutrze /5°
  • Jakość powietrza (CAQI): 24 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Gorzów: Zamiast kostki jest... asfalt. „To tymczasowe”

31 stycznia 2024, 10:30, Anna Kluwak
fot. Damian Pyta
Zniszczona kostka i popękane płyty na przejeździe przez torowisko przy ul. Chrobrego i 30 Stycznia w Gorzowie zostały zdemontowane. W ich miejscu pojawił się za to… asfalt. Miasto uspokaja, że to naprawa tymczasowa.

Wracamy do tematu zniszczonego przejazdu przez torowisko tramwajowe przy ul. Chrobrego i 30 Stycznia. W sobotę 27 stycznia portal gorzowianin.com informował, że rozpoczęły się prace przy naprawie kostki i płyt, które zostały zniszczone pod wpływem ciężaru autobusów MZK.

Robotnicy, którzy pojawili się na miejscu, rozebrali zniszczoną kostkę oraz popękane płyty i w tym miejscu wylali masę bitumiczną. Wielu mieszkańców zaczęło się dopytywać czy to tak na serio czy to tylko rozwiązanie tymczasowe. Uspokajamy, tak jak już wcześniej informowaliśmy, firma w ramach gwarancji wykonała najpierw naprawę tymczasową, natomiast po zakończeniu prac przy ul. Kosynierów Gdyńskich na deptak przy Chrobrego wróci kostka.

- Wykonawca inwestycji zastosował rozwiązanie tymczasowe, by ułatwić kierowcom przejazd przez skrzyżowanie. Po zakończeniu zmian organizacyjnych w ruchu drogowym w tej części miasta przeprowadzona zostanie naprawa docelowa – komentuje Wiesław Ciepiela, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Gorzowa.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/3 Tymczasowa naprawa przejazdu przez torowisko na Chrobrego

1/3 Tymczasowa naprawa przejazdu przez torowisko na Chrobrego

2/3 Tymczasowa naprawa przejazdu przez torowisko na Chrobrego

2/3 Tymczasowa naprawa przejazdu przez torowisko na Chrobrego

3/3 Tymczasowa naprawa przejazdu przez torowisko na Chrobrego

3/3 Tymczasowa naprawa przejazdu przez torowisko na Chrobrego

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości