Wiadomości › Region

Dwa auta dachowały na S3 [zdjęcia]

17 listopada 2019, 16:39
Na trasie S3 z Gorzowa do Skwierzyny doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – mercedesa i hondy. W wyniku zderzenia oba pojazdy dachowały i zatrzymały się w rowie. Poszkodowane zostały cztery osoby, w tym 7-letnie dziecko.

Nie żyje 35-latek. Na imprezie był alkohol i narkotyki

14 listopada 2019, 15:03
W Drezdenku podczas imprezy w jednym z domów doszło do zgonu 35-letniego mężczyzny. Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci mężczyzny była niewydolność krążeniowo-oddechowa. Natomiast uczestnicy imprezy zeznali, że pili alkohol i brali narkotyki. Ponadto w mieszkaniu zabezpieczono środki odurzające.

Tragiczny finał imprezy w Drezdenku

11 listopada 2019, 15:58
W Drezdenku podczas imprezy doszło do zgonu mężczyzny. Według nieoficjalnych informacji, 35-letni mężczyzna miał przedawkować narkotyki. Do sprawy zatrzymano pięć osób, w tym radnego miejskiego czy też pracownika starostwa powiatowego.

Krowom z Ciecierzyc grozi rzeźnia?

8 listopada 2019, 20:08
Biuro Ochrony Zwierząt próbuje znaleźć nowy dom dla krów z Ciecierzyc koło Gorzowa. Niestety rolnicy, którzy mieli przyjąć całe stado 180 zwierząt wycofali się. Społecznikom udało się znaleźć miejsce tylko dla 50 krów. Jeżeli reszta nie będzie miała schronienia przed zimą, najprawdopodobniej trafi do rzeźni.

Substancja ropopochodna na jeziorze w Kłodawie

7 listopada 2019, 12:29
Akcja strażaków w podgorzowskiej Kłodawie. Na miejscu jest specjalistyczny wóz ratownictwa chemicznego. Strażacy zbierają z powierzchni nieznaną – oleistą ciecz.

Pożar autobusu pod Gorzowem [zdjęcia]

5 listopada 2019, 14:46
We wtorkowe popołudnie na starej trójce na wysokości Ściechowa doszło do pożaru autobusu, który jechał po pracowników do Gorzowa. Ogień pojawił się w komorze silnika i strawił połowę pojazdu. W akcji brały udział cztery zastępy straży pożarnej.

70-latek miał zgwałcić 42-letnią kobietę

24 października 2019, 16:30
Prokuratura Rejonowa w Strzelcach Krajeńskich prowadzi sprawę 70-letniego mężczyzny, który podczas turnusu rehabilitacyjnego miał zgwałcić 42-letnią kobietę. Mężczyzna usłyszał zarzuty, grozi mu do 12 lat więzienia. Jednak 70-latek nie przyznaje się do winy i twierdzi, że do stosunku doszło za zgodą kobiety.

Ukryta kamera nagrywała urzędniczki w toalecie [film]

17 października 2019, 15:19
Do szokującego zdarzenia doszło w Urzędzie Miasta i Gminy w Witnicy. W damskiej toalecie dla pracowników urzędu była zamontowana ukryta kamera, która nagrywała wszystko to, co działo się w środku. Sprawa została zgłoszona na policję.

Nie będzie biogazowni pod Gorzowem!

13 października 2019, 14:00
Po kilku miesiącach walki, mieszkańcom gminy Kłodawa udało się zablokować budowę biogazowni na drodze z Gorzowa do Różanek. Jak poinformowała wójt gminy Kłodawa Anna Mołodciak, inwestor wycofał się z planowanej inwestycji.

Pożar domu koło Gorzowa. Mężczyzna podtruł się dymem

10 października 2019, 10:10
W czwartkowy poranek w miejscowości Gajewo w gminie Lubiszyn doszło do pożaru poddasza w domu jednorodzinnym. Z płonącego domu strażacy ewakuowali mężczyznę z objawami podtrucia dymem. Mężczyzna został zabrany do szpitala w Gorzowie.


Fotoreportaże


x