• Dziś 10°/1°
  • Jutro 10°/3°
  • Pojutrze /4°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Czadoman i Papa D. rozkręcą Kłodawską Majówkę!

6 marca 2023, 15:43, Marcin Kluwak
facebook.com/CZADOMAN
Gmina Kłodawa szykuje się do organizacji Kłodawskiej Majówki. Tegoroczna impreza odbędzie się tradycyjnie na błoniach nad jeziorem w Kłodawie w sobotę 20 maja. Gwiazdą wieczoru będzie Czadoman oraz zespół Papa D. Impreza odbędzie się pod patronatem portalu gorzowianin.com.

Kłodawska Majówka w gminie Kłodawa. Czadoman i Papa D. gwiazdami Kłodawskiej Majówki

Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców gminy Kłodawa, Gorzowa i okolicznych gmin. Gmina Kłodawa nie rezygnuje z organizacji imprez i już szykuje się do Kłodawskiej Majówki. W tym roku impreza odbędzie się w sobotę 20 maja na błoniach nad jeziorem w Kłodawie.

Gwiazdą wieczoru tegorocznej majówki będzie Czadoman i zespół Papa D. Impreza odbędzie się pod patronatem portalu gorzowianin.com. Szczegóły Kłodawskiej poznamy niebawem.

Czadomen, czyli tak naprawdę Paweł Dudek to wokalista wykonujący muzykę disco polo i dance. Swoją solową karierę rozpoczął w 2013 roku, natomiast wcześniej był wokalistą zespołu muzycznego Arena, który grał muzykę rockową. Na swoim koncie ma takie hity jak "Ruda tańczy jak szalona", który ma ponad 132 mln odtworzeń w serwisie YouTube czy też "Chodź na kolana" - 52 mln odsłon.

Zespół Papa D. to polski zespół synthpopowy, który powstał w 1984 roku z inicjatywy producentów muzycznych – Sławomira Wesołowskiego i Mariusza Zabrodzkiego. Wcześniej zespół działał pod takimi nazwami jak Papa Dance, Papa Dance New Sound oraz Papa Dock. Na swoim koncie mają takie hity jak "Będziemy tańczyć", "Bezimienni", "Monaliza / Nasz Disneyland", "Naj Story".

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości