Wiadomości › Region

Ciężarówka uderzyła w mercedesa na S3

4 października 2019, 08:55
Na trasie S3 z Międzyrzecza w kierunku Zielonej Góry doszło do poważnego wypadku z udziałem samochodu ciężarowego i osobowego mercedesa. Ciężarówka w wyniku zderzenia z samochodem osobowym przewróciła się na bok i zablokowała dwa pasy ruchu.

Zwłoki kobiety w oczku wodnym

25 września 2019, 09:49
We wtorkowy poranek w oczku wodnym na terenie posesji w miejscowości Gostkowice znaleziono ciało 62-letniej kobiety. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, która ma wyjaśnić przyczyny śmierci kobiety.

Pożar starej dyskoteki [zdjęcia]

22 września 2019, 10:30
W sobotni wieczór w miejscowości Zwierzyn w powiecie strzelecko-drezdeneckim doszło do pożaru budynku, w którym mieściła się kiedyś dyskoteka. Z ogniem walczyło 10 zastępów straży pożarnej. Spaleniu uległ cały budynek.

Zderzenie dwóch pojazdów w Jeninie

16 września 2019, 15:05
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w poniedziałkowe popołudnie w Jeninie, w gminie Bogdaniec. Kierujący peugeotem wymusił pierwszeństwo przejazdu. Do szpitala trafiła jedna osoba.

Jechał hulajnogą elektryczną po A2, bo zabrakło mu paliwa w aucie [film]

13 września 2019, 10:11
Policjanci zajmują się sprawą mężczyzny, który na początku września jechał autostradą A2 pod prąd na hulajnodze elektrycznej. Okazało się, że obywatelowi Litwy wcześniej zabrakło paliwa w samochodzie i postanowił pojechać po nie hulajnogą na stację benzynową.

Byk zaatakował kobietę na polu

12 września 2019, 15:31
Do dramatycznego zdarzenia doszło w czwartek 12 września w miejscowości Jeżyki koło Gorzowa. Kobietę, która zbierała pieczarki na polu zaatakował byk. 38-latka została przetransportowana w ciężkim stanie śmigłowcem LPR do gorzowskiego szpitala.

Jurek Owsiak ma dwa postępowania za przekleństwa na Pol'and'Rock Festival

9 września 2019, 15:17
Toczące się postępowanie wyjaśniające w sprawie przekleństw Jurka Owsiaka podczas zakończenia festiwalu Pol’and’Rock 2019 to nie wszystko. Jak się okazało Owsiak odpowie również za przekleństwa podczas zakończenia Pol’and’Rock 2018. Tutaj sprawa jest już w Sądzie Rejonowym w Słubicach.

Hulajnogą elektryczną pod prąd po autostradzie A2 [film]

9 września 2019, 12:05
Jeden z kierowców jadących autostradą A2 od strony Jordanowa w kierunku Świecka nagrał jak pod prąd, pasem awaryjnym jedzie mężczyzna na elektrycznej hulajnodze. Jazda takim urządzeniem po autostradzie czy drodze ekspresowej jest zabroniona. Natomiast mężczyzna wykazał się skrajną głupotą i nieodpowiedzialnością.

Tysiące śniętych ryb w podgorzowskim jeziorze [zdjęcia]

5 września 2019, 20:35
Nad jeziorem Wojcieszyckim w Wojcieszycach koło Gorzowa doszło do masowego śnięcia ryb. Widok jest dramatyczny, bo w jeziorze dryfują tysiące martwych ryb. Powodem jest prawdopodobnie tzw. przyducha, czyli zbyt mała ilość tlenu w wodzie.

Całą noc walczyli z pożarem stodoły [zdjęcia]

2 września 2019, 16:07
Straż pożarna miała pracowitą noc z niedzieli na poniedziałek. Wszystko za sprawą pożaru stodoły i garażu w miejscowości Lubczyno. Na miejscu pracowało łącznie 7 zastępów straży pożarnej, a akcja strażaków trwała blisko 9 godzin.


Fotoreportaże


x