• Dziś /-1°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /0°
  • Jakość powietrza (CAQI): 96 Zła jakość powietrza! Lepiej zostań dzisiaj w domu.
Wiadomości

Komputerowy powrót do przeszłości. Zagraj w retrogry

7 lutego 2023, 12:41, red
fot. archiwum
Atari, Commodore, Amiga - te nazwy nic nie mówią obecnej młodzieży. Jednak w latach 90-tych każdy chciał mieć taki sprzęt. Właśnie na takich „starociach” będzie można pograć w kultowe gry sprzed 30 lat w Gminnym Ośrodku Kultury w Kłodawie. Interaktywna wystawa Retrogry odbędzie się w dniach 7-8 lutego. Wstęp 10 zł.

- Tego jeszcze u nas nie było! Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie zaprasza na interaktywną wystawę konsol i komputerów oraz gier z lat 90. Będzie można nie tylko oglądać, ale i również zagrać na niektórych urządzeniach. Zapraszamy zarówno dzieci, jak i dorosłych – informuje Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie.

Na interaktywnej wystawie, którą odbędzie się w dniach 7-8 lutego pojawi się taki sprzęt jak m.in. Commodore 64, Amiga, Pegasus, Amperod, Super Nintendo, Playstation. Ponadto będzie można zagrać w takie kultowe gry jak m.in. Super Mario, Giana Sisters, River Raid, Pong Sensible World od Soccer, Duck Hunt.

Będzie to nie lada gratka dla osób dorosłych, które będą chciały pokazać swoim dzieciom stare konsole i komputery na których sami grali w dzieciństwie. Natomiast dla dzieci i młodzieży będzie to wyzwanie i zmierzenie się ze starą technologią, w tym na graniu za pomocą joysticka.

Wstęp 10 zł od osoby. Zapisy i informacje pod numerem telefonu 95 73 11 745

Program interaktywnej wystawy Retrogry w Gminnym Centrum Kultury w Kłodawie

wtorek 7 lutego

godz. 12-15 wejścia grupowe

godz. 15-18 wejścia indywidualne

środa 8 lutego

godz. 10-14 wejścia grupowe

godz. 14-16 wejścia indywidualne

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości