• Dziś 30°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10
Wiadomości

Sylwia Grzeszczak na Jarmarku Strzeleckim

21 marca 2024, 09:53, Anna Kluwak
fot. Nasze Strzelece / facebook.com/SylwiaGrzeszczakOfficial
W sobotę 1 czerwca na stadionie miejskim w Strzelcach Krajeńskich odbędzie się Jarmark Strzelecki. Gwiazdą wieczoru, która pojawi się na strzeleckiej scenie, będzie Sylwia Grzeszczak.

W ramach naszego cyklu "Dzieje się wokół Gorzowa" informujemy naszych czytelników o koncertach i ciekawych wydarzeniach, które odbywają się nie tylko w powiecie gorzowskim, ale również w sąsiednich powiatach.

Jarmark Strzelecki. Sylwia Grzeszczak wystąpi na Jarmarku Strzeleckim

W sobotę 1 czerwca w Strzelcach Krajeńskich odbędzie się Jarmark Strzelecki. Impreza w tym roku przenosi się ze strzeleckiego rynku na stadion miejski, gdzie jest zdecydowanie więcej miejsca. Gwiazdą wieczoru, która wystąpi na scenie, będzie Sylwia Grzeszczak.

- To nie tylko największa impreza roku, ale również prawdziwa uczta dla zmysłów i serc mieszkańców oraz odwiedzających nas gości. 1 czerwca stadion miejski ożyje niezwykłą atmosferą, pełną kolorów, dźwięków i zapachów. Na Jarmarku Strzeleckim znajdziesz wszystko, czego dusza zapragnie, od tradycyjnych rękodzieł po nowoczesne atrakcje dla całej rodziny. A co najlepsze, w samym sercu jarmarku, na wielkiej scenie zagości słynna artystka! W tym roku szczególnie miło nam ogłosić, że gwiazdą wieczoru będzie niezrównana Sylwia Grzeszczak! Jej przejmujący głos i przeboje zapewnią niezapomnianą rozrywkę dla wszystkich miłośników dobrej muzyki - Strzelecki Ośrodek Kultury.

Sylwia Grzeszczak to niezwykle utalentowana polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Ma na swoim koncie cztery albumy studyjne, a wśród jej największych hitów znajdą się piosenki takie jak "Małe rzeczy", "Księżniczka", "Tamta dziewczyna" czy najnowszy singiel "Motyle".

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości