Wiadomości

Skandal w OSP Barlinek. Ktoś zrobił rozbieraną sesję w remizie [zdjęcia]

1 marca 2023, 09:45, Marcin Kluwak
Do skandalicznego zachowania doszło pod koniec lutego w remizie OSP Barlinek. Ktoś zrobił kobiecie rozbieraną sesję zdjęciową na tle strażackiego sprzętu i fotografie opublikował w sieci. Strażacy z OSP Barlinek podkreślają, że wszystko wydarzyło się bez ich wiedzy i zgody.

Do sieci wyciekły zdjęcia z rozbieranej sesji zdjęciowej, która została zrobiona w remizie OSP Barlinek. Na fotografiach widać, jak naga kobieta w średnim wieku, ubrana jedynie w stringi pozuje na tle strażackiego wozu czy też łodzi ratunkowej. Na kolejnych zdjęciach siedzi na rowerze czy też przymierza maskę tlenową.

Skandaliczna sesja zdjęciowa w strażackiej remizie odbyła się pod koniec lutego. Strażacy z OSP Barlinek podkreślają, że wszystko wydarzyło się bez ich wiedzy i zgody. Dlatego też opublikowali oświadczenie w tej sprawie.

Oświadczenie OSP Barlinek w sprawie skandalicznej nagiej sesji w remizie

- Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku oświadcza, że incydent w ostatnim czasie związany z niestosownymi zdjęciami wykonanymi w remizie naszej jednostki miał miejsce bez zgody i wiedzy członków OSP Barlinek. W związku z tym, sprawa w celu wyjaśnienia została zgłoszona na policję. Jako strażacy gotowi nieść pomoc ludziom i ratować ich życie jesteśmy poruszeni, że ktoś dopuścił się tak niestosownych czynów w naszym imieniu. Mamy nadzieję, że mieszkańcy naszej gminy nie będą utożsamiać naszych druhów z tą sprawą - czytamy w oświadczeniu OSP Barlinek.

Mieszkańcy Barlinka są zaskoczeni całą sytuacją i przyznają, że nie mieli pojęcia co się wydarzyło w ich remizie, dopóki strażacy nie opublikowali oświadczenia. - Po co te oświadczenie? Większość mieszkańców nic nie wiedziała a teraz zrobiliście niepotrzebny szum na swój temat w mieście. Ludzie teraz dociekają o co chodzi, rozsyłają zdjęcia i się z was śmieją. Zamiast przyjąć wszystko na klatę, nic nie pisać, to robicie z siebie ofiary. Mało tego z oświadczenia wnioskuję, że każdy może sobie wejść i np. wozem strażackim po mieście pojeździć? Łodzią popływać? Słynny rower pożyczyć? Śmiech na sali - pisze Sylwester na forum Barlinek24. - Fajnie macie w tym Barlinku. Możemy się domyślać, że były to zdjęcia do kalendarza na następny rok, takie +18? - pyta się Lubomierz.

Fotoreportaż


1/5 Ktoś zrobił skandaliczne zdjęcia w OSP Barlinek

1/5 Ktoś zrobił skandaliczne zdjęcia w OSP Barlinek

2/5 Ktoś zrobił skandaliczne zdjęcia w OSP Barlinek

2/5 Ktoś zrobił skandaliczne zdjęcia w OSP Barlinek

3/5 Ktoś zrobił skandaliczne zdjęcia w OSP Barlinek

3/5 Ktoś zrobił skandaliczne zdjęcia w OSP Barlinek

4/5 Ktoś zrobił skandaliczne zdjęcia w OSP Barlinek

4/5 Ktoś zrobił skandaliczne zdjęcia w OSP Barlinek

5/5 Ktoś zrobił skandaliczne zdjęcia w OSP Barlinek

5/5 Ktoś zrobił skandaliczne zdjęcia w OSP Barlinek

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości