• Dziś 11°/2°
  • Jutro 11°/0°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 9 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Tak zmieniła się restauracja z Witnicy po Kuchennych Rewolucjach [zdjęcia]

28 stycznia 2023, 14:00, red
fot. facebook.com/hotelwitnica
Na początku stycznia Magda Gessler przeprowadziła Kuchenne Rewolucje w Hotelu i Restauracji Witnica. Lokal przeszedł totalną metamorfozę. Zmieniła się nie tylko nazwa, ale również wystrój i menu. Teraz na dania lokalnej kuchni zaprasza Zajazd „Je...je...Jeleń!”.

W ubiegłym roku w sierpniu Magda Gessler przeprowadziła Kuchenne Rewolucje w Barze Mlecznym Agata w Gorzowie. W tym przypadku nazwa lokalu nie została zmieniona, a zdecydowano się jedynie na odświeżenie wnętrza oraz wymianę szyldu. Natomiast w menu pojawiło się kilka nowych propozycji.

Z kolei na początku stycznia 2023 roku Kuchenne Rewolucje dotarły do Witnicy w powiecie gorzowski. Magda Gessler wraz z telewizyjną ekipą pojawiła się we wtorek 10 stycznia w Hotelu i Restauracji Witnica, który mieści się na Placu Andrzeja Zabłockiego 5 w Witnicy.

Restauracja przeszła już metamorfozę, a właściciele powoli chwalą się efektami Kuchennych Rewolucji. W przypadku witnickiej restauracji, Magda Gessler zaszalała i zmieniła praktycznie wszystko.

Restauracja w Witnicy po Kuchennych Rewolucjach

Zamiast dotychczasowej nazwy, czyli Hotelu i Restauracji "Witnica" jest teraz Zajazd „Je...je...Jeleń!”. Zmienił się również wystrój lokalu i menu. - Je...je...Jeleń! będzie serwował dla was najpyszniejsze dania lokalnej kuchni. Gwarantujemy, że takich potraw nie spróbujecie nigdzie indziej! Takiego leśnego, przytulnego klimatu nie znajdziecie nigdzie indziej! W nasze progi dumne zaprasza pan Jeleń gwarantując niezwykłe doznania kulinarne! Ale o tym czy (wciąż) jest smacznie musicie przekonać się sami! - podkreślają właściciel witnickiej restauracji, która przeszła Kuchenne Rewolucje.

Faktycznie, wnętrze lokalu jest bardzo stonowane, królują odcienie brązu i zieleni. Nie brakuje też motywów jelenia - zarówno na obrazach czy podkładkach na stołach. Całość uzupełniają żywe rośliny.

A co ciekawego pojawiło się w menu? Wśród nowości jest carpaccio z jelenia. - Cieniutkie plasterki delikatnego mięsa w połączeniu ze świeżymi ziołami to gwarancja niezapomnianych doznań kulinarnych! Carpaccio z jelenia idealnie sprawdzi się na przystawkę albo lekką kolację. Tak wyjątkowego dania nie znajdziecie nigdzie indziej! - podkreślają właściciele Zajazdu „Je...je...Jeleń!”.

Natomiast na deser możemy zjeść sernik szefa kuchni z sosem waniliowym i malinami, który zachwycił nawet niezwykle wymagające podniebienie Magdy Gessler.

Odcinek „Kuchennych Rewolucji: z udziałem Hotelu i Restauracji "Witnica", a obecnie Zajazdu „Je...je...Jeleń!” zostanie wyemitowany na antenie telewizji TVN za kilka miesięcy. Dokładna data emisji póki co nie jest znana.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/7 Restauracja z Witnicy po Kuchennych Rewolucjach

1/7 Restauracja z Witnicy po Kuchennych Rewolucjach

2/7 Restauracja z Witnicy po Kuchennych Rewolucjach

2/7 Restauracja z Witnicy po Kuchennych Rewolucjach

3/7 Restauracja z Witnicy po Kuchennych Rewolucjach

3/7 Restauracja z Witnicy po Kuchennych Rewolucjach

4/7 Restauracja z Witnicy po Kuchennych Rewolucjach

4/7 Restauracja z Witnicy po Kuchennych Rewolucjach

5/7 Restauracja z Witnicy po Kuchennych Rewolucjach

5/7 Restauracja z Witnicy po Kuchennych Rewolucjach

6/7 Restauracja z Witnicy po Kuchennych Rewolucjach

6/7 Restauracja z Witnicy po Kuchennych Rewolucjach

7/7 Restauracja z Witnicy po Kuchennych Rewolucjach

7/7 Restauracja z Witnicy po Kuchennych Rewolucjach

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości