Wiadomości › Interwencje

Zwłoki psa zawinięte w worek

13 kwietnia 2019, 21:37
W sobotnie popołudnie nad rzeką Wartą w Gorzowie zostały odnalezione zwłoki psa wraz z obrożą i smyczą. Suczka była zawinięta w foliowy worek. OTOZ Animals prosi o pomoc w znalezieniu właściciela psa. Sprawa została również zgłoszona na policję.

Bo wiata nie odda...

15 marca 2019, 11:39
Nie ma tygodnia, aby w Gorzowie nie dochodziło do dewastacji wiat przystankowych. Bardzo często otrzymujemy od naszych czytelników zdjęcia wybitych szyb. Tylko w ubiegłym roku miasto wydało na naprawy zniszczonych wiat 57 tysięcy złotych.

Ścieżka powoli dewastowana

19 lutego 2019, 11:44
Miasto chwali się zakończeniem budowy ścieżki pieszo-rowerowej wzdłuż Kłodawki. Pomysł na ożywienie tej części miasta jak najbardziej słuszny. Problem w tym, że nowe elementy już teraz są dewastowane, a ławeczki zamiast rodzicom z dziećmi - służą amatorom napojów wyskokowych.

Samochodem po ścieżce rowerowej

31 stycznia 2019, 13:12
Trwa przebudowa ul. Kazimierza Wielkiego w Gorzowie i dojazd autem do niektórych posesji stał się niemożliwy. Jednak kilku mieszkańców remontowanej ulicy znalazło rozwiązanie w tej sytuacji i postanowiło dojechać pod dom ścieżką pieszo-rowerową wzdłuż Kłodawki.

Zalany plac zabaw przy Sulęcińskiej

10 stycznia 2019, 11:05
Mieszkaniec ul. Sulęcińskiej w Gorzowie wskazuje, że nowy plac zabaw to fuszerka, ponieważ podczas budowy nikt nie podniósł terenu i plac jest po prostu zalewany. Z kolei urzędnicy podkreślają, że monitorują sytuację i w razie czego podejmą niezbędne działania.

Dzieci wabione cukierkami do auta?

28 listopada 2018, 19:10
W ostatnim czasie przy ul. Jana Pawła II w Gorzowie nieznany mężczyzna częstując cukierkami zaprasza chłopców do swojego auta. Rodzice obawiają się o bezpieczeństwo swoich dzieci i przestrzegają innych rodziców. Policja uspokaja i prosi o kontakt osoby, które były świadkiem takiej sytuacji.

Wychowawczyni biła dzieci w przedszkolu w Gorzowie?

8 października 2018, 13:52
Biła po głowie, szarpała i ciągnęła za uszy – tak miała zachowywać się wobec dzieci pani Kasia, wychowawczyni jednej z grup w Przedszkolu Miejskim nr 17 w Gorzowie. Nauczycielka została odsunięta od obowiązków, a sprawą zajmuje się kuratorium oświaty i prokuratura.

Podrzucanie śmieci po „gorzowsku” [film]

29 września 2018, 18:19
Podjechali busem i zaczęli wyrzucać z bagażnika odpady do osiedlowego śmietnika. Takie zachowanie starszego małżeństwa nagrał jeden z mieszkańców Gorzowa. Wszystko działo się na początku tygodnia na osiedlu Dolinki.

Co ze schronem na Kwadracie?

19 września 2018, 13:33
Odkryty podczas przebudowy Placu Nieznanego Żołnierza schron miał być atrakcją turystyczną Gorzowa. Według zapowiedzi urzędników obiekt miał zostać udostępniony mieszkańcom i turystom jeszcze w tym roku. Czy tak się stanie, tego wciąż nie wiadomo.

Bałagan na podwórku? Winni sami mieszkańcy

19 września 2018, 12:18
Podwórko przy ul. Krzywoustego w Gorzowie przez kilka tygodni wyglądało jak dzikie wysypisko śmieci. Pomimo tego, że odpady zostały usunięte w ubiegłym tygodniu, to wokół wiaty śmietnikowej gromadzone są nowe gabaryty. A podrzucają je sami mieszkańcy pobliskich kamienic.


Fotoreportaże


x