Pod patronatem

Pyszności z różnych stron świata znów zawitają na Plac Grunwaldzki!

21 września 2022, 13:55
Festiwal Smaków Food Trucków ma w Gorzowie już długą tradycję. Najlepsze jedzenie serwowane z food trucków znów trafi do naszego miasta. Jubileuszowa, 10 edycja odbędzie się na Placu Grunwaldzkim w dniach 15-16 października!

Foodtruckowe święto w Gorzowie już w ten weekend

15 marca 2022, 15:23
Najbliższy weekend zapowiada się wyjątkowo smacznie. Festiwal Smaków Food Trucków zagości na Placu Grunwaldzkim. Jakie dania będą serwowane?

Już w ten weekend szykuje się wielka, smakowita podróż! I to bez opuszczania miasta!

29 września 2021, 21:14
Festiwal Smaków Food Trucków ponownie odwiedzi Gorzów serwując mieszkańcom najlepsze smakołyki z odległych zakątków świata. Dania rodem z Gruzji, Chin, Węgier czy USA zagoszczą na Placu Grunwaldzkim już 2 i 3 października. To doskonała okazja, by w gronie rodziny i przyjaciół odpocząć od codzienności.

Egzotyczne smaki znów w Gorzowie. Wracają Food Trucki!

13 września 2021, 15:10
Aby poznać egzotyczne smaki z różnych zakątków świata, wcale nie są potrzebne dalekie podróże. Wystarczy jedna - na Plac Grunwaldzki w Gorzowie. Tam już niebawem znów pojawią się znane wszystkim Food Trucki. Mobilne restauracje jeszcze raz w tym roku zabiorą mieszkańców Gorzowa i okolic w kulinarną podróż dookoła świata.

Pyszności na Placu Grunwaldzkim. Już w ten weekend rusza Festiwal Smaków Food Trucków

17 maja 2021, 12:34
Wraz z nadejściem cieplejszych dni mobilne restauracje ponownie rozpoczęły serwowanie swoich popisowych dań. Wkrótce przyjadą także do Gorzowa. W tę sobotę i niedzielę Plac Grunwaldzki wypełnią smaki i zapachy dań z najróżniejszych zakątków świata.

Festiwal Smaków Food Trucków w Gorzowie już w ten weekend!

1 października 2020, 12:52
Najbliższy weekend zapowiada się wyjątkowo smacznie. Do Gorzowa przyjadą food trucki serwujące różnorodną kuchnię. Pojawią się dania wytrawne i na słodko, pikantne i łagodne, mięsne i wegetariańskie – każdy znajdzie coś dla siebie!

W sobotę w Gorzowie zagra Lady Pank!

17 września 2020, 09:18
Lady Pank zawita do Gorzowa na zakończenie lata. Przeboje znane od blisko czterech dekad będzie można usłyszeć w amfiteatrze już w najbliższą sobotę.

Mrozu wystąpi w amfiteatrze

23 sierpnia 2020, 14:50
W niedzielę 30 sierpnia w gorzowskim amfiteatrze odbędzie się koncert Mroza. Podczas występu na pewno nie zabraknie takich hitów jak „Jak nie my, to kto” czy „Nic do stracenia”. Start o godz. 19. Impreza biletowana.

Motocykliści pożegnają sezon na ulicach Gorzowa

21 października 2019, 14:52
W sobotę na ulice Gorzowa wyjadą setki motocyklistów, a wszystko w ramach oficjalnego zakończenia sezonu motocyklowego. Tradycyjnie do naszego miasta zjadą fani jednośladów z całej zachodniej Polski. Impreza odbywa się pod patronatem portalu gorzowianin.com.

Euforia Dźwięku zawładnie plażą w Barlinku

31 maja 2019, 19:50
Po raz kolejny na plaży w Barlinku usłyszymy najlepszych dj'ów polskiej i europejskiej sceny klubowej. Impreza odbędzie się w piątek 14 czerwca i sobotę 15 czerwca. Na scenie zobaczymy takich dj'ów jak Richard Durand, Dj Jean & MC Maron Hill czy Prean Van Dijk.


Fotoreportaże