• Dziś 30°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10
Wiadomości

Pyszności z różnych stron świata znów zawitają na Plac Grunwaldzki!

21 września 2022, 13:55
Festiwal Smaków Food Trucków ma w Gorzowie już długą tradycję. Najlepsze jedzenie serwowane z food trucków znów trafi do naszego miasta. Jubileuszowa, 10 edycja odbędzie się na Placu Grunwaldzkim w dniach 15-16 października!

Dwadzieścia food trucków zabierze gości, którzy przybędą na Plac Grunwaldzki w Gorzowie  w kulinarną podróż dookoła świata. Jakie smaki będą czekać na najbliższej edycji? Będzie w czym wybierać! Gruzińskie chinkali, meksykańskie burrito, ukraińskie pielmieni i holenderski kapsalon. Brzmi dobrze? A to dopiero początek. Nie zabraknie klasyków, czyli soczystych burgerów, belgijskich frytek i chrupiących zapiekanek. Oczywiście będą też pyszne desery, m.in. hiszpańskie churrosy z gorącą nutellą lub owoce w czekoladzie! 

Na to smakowite wydarzenie warto zabrać rodzinę, przyjaciół i wspólnie posmakować wszystkich pyszności! Na gości czekać będzie strefa konsumpcyjna oraz strefa chill z leżaczkami i muzyką. Warto odwiedzić 10. edycję wydarzenia, bo kolejna dopiero w 2023! 

Dla osób, którym marzy się spróbowanie tych potraw na żywo polecamy wybranie się w podróż z agencją wyprawową Sunsara. Wraz z grupą osobiście spróbujesz potraw z takich obszarów jak Ameryka Środkowa, Afryka, czy Azja.

Festiwal Smaków Food Trucków to nie tylko dużo pysznego jedzenia, ale też atrakcje dodatkowe. Starszych i młodszych zapraszamy do udziału w grze terenowej oraz do głosowania na najsmaczniejszego food trucka wydarzenia. Na najmłodszych czekać będzie strefa z kolorowankami. 

Więcej smacznych informacji i konkursy znajdują się na stronie wydarzenia: www.facebook.com/events/658133825439575/


Najważniejsze informacje: 

Co? X Festiwal Smaków Food Trucków w Gorzowie Wielkopolskim

Gdzie? Plac Grunwaldzki 

Kiedy? 15 i 16 października 

O której? Sobota 12:00-21:00, niedziela 12:00-20:00

Partner: 

Browar Amber

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości