Wiadomości

Mrozu wystąpi w amfiteatrze

23 sierpnia 2020, 14:50, red
fot. Adria Art
W niedzielę 30 sierpnia w gorzowskim amfiteatrze odbędzie się koncert Mroza. Podczas występu na pewno nie zabraknie takich hitów jak „Jak nie my, to kto” czy „Nic do stracenia”. Start o godz. 19. Impreza biletowana.

Kto był, ten wie, że koncerty Mroza to potężna dawka pozytywnej energii. Kto jeszcze nie miał okazji, będzie mógł się o tym przekonać w ostatnią niedzielę wakacji. W niedzielę 30 sierpnia o godz. 19 w gorzowskim amfiteatrze odbędzie się koncert Mroza, który został przeniesiony z Filharmonii Gorzowskiej.

BILETY MOŻNA KUPIĆ TUTAJ

Mrozu to producent muzyczny, kompozytor, autor tekstów, który łączy blues, soul i rock and roll. To jeden z ciekawszych głosów polskiej sceny muzycznej, czego dowód daje na energetycznych koncertach ze swoim rasowo brzmiącym zespołem. Na scenie daje z siebie wszystko, a pozytywną energią potrafi zarazić całą publiczność. Jest zdobywcą wielu muzycznych nagród, szturmem podbił listy przebojów, a numery „Jak nie my, to kto” czy „Nic do stracenia” śpiewa cała Polska.

Trzeci album artysty, pt. „Rollercoaster”, uzyskał status platynowej płyty. „Zew”, nominowany do Fryderyków w kategorii alternatywa, pokrył się złotem i zyskał uznanie zarówno wśród fanów, jak i krytyków muzycznych. Jego hity są nieustannie grane w największych polskich stacjach radiowych.

Bilety na koncert możemy kupić za  75 zł, 100 zł i 130 zł – wszystko w zależności od miejsca na widowni amfiteatru. Sprzedaż za pośrednictwem adria-art.pl lub rezerwacja pod numerem telefonu 605 555 676.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości