• Dziś /-2°
  • Jutro /-1°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 8 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Jubileuszowa parada motocykli w Gorzowie. Znamy trasę przejazdu

26 marca 2024, 08:44, Anna Kluwak
fot. archiwum
W tym roku impreza „Moto Start”, czyli motocyklowe rozpoczęcie sezonu w Gorzowie odbędzie się już po raz 10. Impreza jest jak zawsze charytatywna, a zebrane pieniądze trafią do podopiecznych Fundacji Mam Marzenie. Motocyklowe rozpoczęcie sezonu odbywa się pod patronatem portalu gorzowianin.com.

Moto Start, to największa impreza tego typu w zachodniej Polsce, podczas której setki motocyklistów przejeżdża we wspólnej paradzie ulicami miasta. W tym roku impreza odbędzie się w sobotę 13 kwietnia i będzie to jubileuszowa 10. edycja imprezy.

Motocykliści wystartują o godz. 12 z Bulwaru Zachodniego, gdzie również zakończą swój przejazd. Natomiast po zakończeniu parady, na bulwarze będzie odbywał się piknik z ciastem, kawą i herbatą oraz konkursami w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Nie zabraknie również ogniska z kiełbaskami.

- W tym roku świętujemy jubileusz, minęło już 10 lat od organizacji pierwszej naszej imprezy. Zapraszamy do udziału wszystkich miłośników motocykli, mieszkańców Gorzowa i okolic, zarówno tych bliskich jak i dalszych. Musicie być z nami. Impreza jak zawsze jest charytatywna, a wolontariusze fundacji Mam Marzenie będą zbierać darowizny, które w 100% przeznaczone będą na zrealizowanie marzeń podopiecznych tej fundacji - mówi Jacek "Yapa" Sterżeń, organizator Moto Startu.

Motocyklowe rozpoczęcie sezonu odbywa się pod patronatem portalu gorzowianin.com.

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Gorzowie. Tak przejadą motocykliści przez Gorzów

Zbiórka o godz. 10 na Bulwarze Zachodnim. Przejazd rozpocznie się o godz. 12 z ul. Nadbrzeżnej na Bulwarze Zachodnim, następnie motocykliści pojadą w prawo na most Staromiejski, na rondzie św. Jerzego skręcą w ul. Grobla, a następnie pojadą w lewo w ul. Zieloną, gdzie wjadą na Most Lubuski.

Dalej przejadą przez rondo Santockie w kierunku ul. Podmiejskiej, przez rondo Solidarności, ul. Pomorską i rondo Ofiar Katynia, następnie skręcą w prawo w ul. Walczaka aż do ronda Gdańskiego, gdzie skręcą w lewo w ul. Górczyńską. Dalej przejadą aż do ronda Górczyńskiego, gdzie pojadą dalej ul. Piłsudskiego, dojadą do ronda Piłsudskiego i pojadą dalej prosto aż do ul. Walczaka.

Następnie zjadą ul. Walczaka w dół, skręcą w prawo w ul. Jagiełły, a następnie pojadą ul. Chrobrego i wjadą pod prąd na ul. Nadbrzeżną.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości