• Dziś 17°/6°
  • Jutro 13°/5°
  • Pojutrze 10°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 14 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Czas na Moto Start w Gorzowie. Wielka parada motocykli na rozpoczęcie sezonu

5 marca 2024, 08:40, Anna Kluwak
fot. archiwum
W sobotę 13 kwietnia odbędzie się impreza „Moto Start”, czyli motocyklowe rozpoczęcie sezonu w Gorzowie. Fani jednośladów przejadą paradą przez całe miasto, więc kierowcy samochodów muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Impreza jest jak zawsze charytatywna, a zebrane pieniądze trafią do podopiecznych Fundacji Mam Marzenie. Motocyklowe rozpoczęcie sezonu odbywa się pod patronatem portalu gorzowianin.com.

Powoli żegnamy sezon zimowy, więc pierwsi motocykliści pojawiają się na ulicach. Na fanów jednośladów czeka oficjalne rozpoczęcie sezonu, które zaplanowano na sobotę 13 kwietnia. Moto Start, to największa impreza tego typu w zachodniej Polsce, podczas której setki motocyklistów przejeżdża we wspólnej paradzie ulicami miasta.

Motocykliści wystartują o godz. 12 z Bulwaru Zachodniego, gdzie również zakończą swój przejazd. Natomiast po zakończeniu parady, na bulwarze będzie odbywał się piknik z ciastem, kawą i herbatą oraz konkursami w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Nie zabraknie również ogniska z kiełbaskami.

Motocyklowe rozpoczęcie sezonu odbywa się pod patronatem portalu gorzowianin.com.

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Gorzowie. Czas na Moto Start w Gorzowie

- Motocyklowe rozpoczęcie sezonu to impreza cykliczna. W tym roku świętujemy jubileusz, minęło już 10 lat od organizacji pierwszej naszej imprezy. Zapraszamy do udziału wszystkich miłośników motocykli, mieszkańców Gorzowa i okolic, zarówno tych bliskich jak i dalszych. Musicie być z nami. Impreza jak zawsze jest charytatywna, a wolontariusze fundacji Mam Marzenie będą zbierać darowizny, które w 100% przeznaczone będą na zrealizowanie marzeń podopiecznych tej fundacji - mówi Jacek "Yapa" Sterżeń, organizator Moto Startu.

Zbiórka o godz. 10 na Bulwarze Zachodnim. Start parady o godz. 12. Obecnie trwają jeszcze ostatnie ustalenia co do trasy przejazdu. Szczegóły poznamy w ciągu najbliższych tygodni.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości