• Dziś 17°/6°
  • Jutro 13°/5°
  • Pojutrze 10°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 14 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Uwolnij się ze strasznego domu

23 listopada 2018, 20:47, ak
fot. facebook.com/scaryhousegorzow
Każdy kto lubi się bać musi koniecznie odwiedzić Scary House, czyli miejsce rozrywki które od kilku miesięcy działa w Gorzowie. A już w niedzielę w strasznej kamienicy przy ul. Obotryckiej czeka na śmiałków zupełna nowość - Escape the House, czyli Dom Ucieczki.

Scary House, to dom grozy mieszczący się w kamienicy przy ul. Obotryckiej w Gorzowie. Do tej pory to wyjątkowe miejsce rozrywki oferowało trzy wersje przejścia domu grozy - wersję normal, light i hard. W domu grozy czeka na nas aż 15 mrocznych pomieszczeń. W każdym z nich czai się zło. Nigdy nie wiemy, z którego rogu wyskoczy upiór i co znajdziemy za kolejnymi drzwiami, w których panuje tylko ciemność… a do dyspozycji mamy tylko jedną latarkę, którą możemy oświetlać sobie drogę. Potwierdzamy, że jest to miejsce przeznaczone osób tylko osób o mocnych nerwach, które chcą przeżyć sceny jak z horrorów.

Natomiast już od niedzieli 25 listopada na osoby, które lubią się bać czeka zupełna nowość. W strasznej kamienicy będzie również funkcjonował Escape the House, czyli Dom Ucieczki.

- W Escape the House oddamy do dyspozycji grupy cały nasz dom ze wszystkimi przerażającymi aranżacjami i oczywiście naszymi straszydłami. Zabawa będzie polegała na tym, że każda grupa w czasie 60 minut będzie musiała rozwiązać kilka zagadek, otworzyć drzwi i wydostać się z domu grozy. A to wszystko w całkowitej ciemności i tylko z jedną latarką – opowiada menadżerka Scary House.

Pierwsi śmiałkowie będą mogli sprawdzić się w Escape the House już w niedzielę 25 listopada. Zostały wolne wejścia na godz. 12 i 15. Do Escape the House będą mogły wejść grupy od 2 do 5 osób. Cena za całą grupę, niezależnie od ilości osób to 100 zł. Escape the House, czyli Dom Ucieczki będzie czynny od poniedziałku do czwartku, a wejścia  grup będą odbywały się w godz. 15, 16.30 i 18. Natomiast Scary House będzie funkcjonował od piątku do niedzieli.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości