Wiadomości

Uwolnij się ze strasznego domu

23 listopada 2018, 20:47, ak
fot. facebook.com/scaryhousegorzow
Każdy kto lubi się bać musi koniecznie odwiedzić Scary House, czyli miejsce rozrywki które od kilku miesięcy działa w Gorzowie. A już w niedzielę w strasznej kamienicy przy ul. Obotryckiej czeka na śmiałków zupełna nowość - Escape the House, czyli Dom Ucieczki.

Scary House, to dom grozy mieszczący się w kamienicy przy ul. Obotryckiej w Gorzowie. Do tej pory to wyjątkowe miejsce rozrywki oferowało trzy wersje przejścia domu grozy - wersję normal, light i hard. W domu grozy czeka na nas aż 15 mrocznych pomieszczeń. W każdym z nich czai się zło. Nigdy nie wiemy, z którego rogu wyskoczy upiór i co znajdziemy za kolejnymi drzwiami, w których panuje tylko ciemność… a do dyspozycji mamy tylko jedną latarkę, którą możemy oświetlać sobie drogę. Potwierdzamy, że jest to miejsce przeznaczone osób tylko osób o mocnych nerwach, które chcą przeżyć sceny jak z horrorów.

Natomiast już od niedzieli 25 listopada na osoby, które lubią się bać czeka zupełna nowość. W strasznej kamienicy będzie również funkcjonował Escape the House, czyli Dom Ucieczki.

- W Escape the House oddamy do dyspozycji grupy cały nasz dom ze wszystkimi przerażającymi aranżacjami i oczywiście naszymi straszydłami. Zabawa będzie polegała na tym, że każda grupa w czasie 60 minut będzie musiała rozwiązać kilka zagadek, otworzyć drzwi i wydostać się z domu grozy. A to wszystko w całkowitej ciemności i tylko z jedną latarką – opowiada menadżerka Scary House.

Pierwsi śmiałkowie będą mogli sprawdzić się w Escape the House już w niedzielę 25 listopada. Zostały wolne wejścia na godz. 12 i 15. Do Escape the House będą mogły wejść grupy od 2 do 5 osób. Cena za całą grupę, niezależnie od ilości osób to 100 zł. Escape the House, czyli Dom Ucieczki będzie czynny od poniedziałku do czwartku, a wejścia  grup będą odbywały się w godz. 15, 16.30 i 18. Natomiast Scary House będzie funkcjonował od piątku do niedzieli.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości