• Dziś 22°/14°
  • Jutro 24°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17
Wiadomości

Łobuzy i Stachurski wystąpią podczas Kłodawskiej Majówki 2024

8 kwietnia 2024, 16:37, Marcin Kluwak
Zapiszcie sobie koniecznie tę datę. 18 maja 2024 roku po raz kolejny gmina Kłodawa organizuje Kłodawską Majówkę. Impreza, która na stałe wpisała się w kalendarz, przyciąga co roku tłumy mieszkańców gminy, ale przede wszystkim gorzowian. Nie ma co się dziwić, skoro zabawa odbywa się tuż za granicami miasta.

Tak będzie i tym razem. 18 maja wieczorem na wszystkich tych, którzy zjawią się na kłodawskich błoniach, czekają nie lada atrakcje. Organizatorzy zaprosili w tym roku Stachurskiego oraz zespół Łobuzy. "Typ Niepokorny", "Z każdym twym oddechem", "Za Każdy Dzień, Za Każdy Szept", "Czuje i Wiem", czy "Zostańmy Razem" wybrzmi na kłodawskiej scenie w godzinach wieczornych. Natomiast discopolowy zespół Łobuzy, znany jest z takich hitów jak: "Zbuntowany Anioł" czy "Ona czuje we mnie piniądz".

Zanim jednak na scenie pojawią się wspomniane gwiazdy wieczoru, na błoniach przy jeziorze zobaczymy lokalne gwiazdy - te mniejsze i te większe. Impreza rozpoczyna się w samo południe, koncerty zakończą się o 22. Wtedy do wspólnej zabawy wszystkich zaprosi DJ B White.

Kłodawska Majówka 2024 odbywa się pod patronatem medialnym portalu gorzowianin.com

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości