• Dziś 17°/6°
  • Jutro 13°/5°
  • Pojutrze 10°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Przełam granice strachu w wersji hard

26 września 2018, 18:45, ak
fot. archiwum
Każdy kto lubi się bać musi koniecznie odwiedzić Scary House, czyli miejsce rozrywki które od czerwca działa w Gorzowie. Do tej pory śmiałkowie mogli wybrać dwie wersje przejścia domu grozy – standardową i łagodną dla mniej odważnych osób. Natomiast od czwartku zostanie wprowadzona wersja hard dla osób o mocnych nerwach.

Najpierw dostajesz kaptur, który zakładasz na głowę, następnie wchodzisz do mrocznego pomieszczenia, a za Tobą zatrzaskują się drzwi – tak właśnie zaczyna się przygoda w Scary House, który działa w Gorzowie od 20 czerwca przy ul. Obotryckiej 7. W domu grozy można przeżyć sceny z horrorów na własnej skórze, a od lipca jest też wersja light dla nastolatków i osób o słabszych nerwach.

Natomiast już od czwartku 27 września zostanie wprowadzona wersja hard, która dopiero będzie sprawdzianem dla granicy strachu i swoich fobii. Uczestnicy, którzy zdecydują się na wersją hard będą mogli wejść do domu grozy wyłącznie w 2-osobowych grupach. Tam będą musieli uwolnić się z opresji, a aktorzy na pewno przekroczą granicę cielesności, oczywiście w granicach rozsądku.

- Mówiąc hard, mamy na myśli prawdziwy hardcore. Dlatego też zalecamy, aby przed wersją hard, przejść najpierw tą normalną, aby wiedzieć na co się piszemy. Dlatego też każdy z uczestników wybierając najstraszniejszą wersję będzie musiał podpisać dodatkowe oświadczenie, że jest świadom tego, w czym bierze udział, nie ma przeciwwskazań zdrowotnych oraz zgadza się na działania aktorów – opowiada menadżerka Scary House.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości