• Dziś 22°/14°
  • Jutro 24°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17
Wiadomości

Święto Pieczonego Kurczaka z gwiazdami! Wystąpi Dżem oraz Kalwi&Remi

19 marca 2024, 11:00, Anna Kluwak
fot. Gmina Deszczno
W ostatnią sobotę sierpnia w podgorzowskim Maszewie odbędzie się Święto Pieczonego Kurczaka. Impreza wraca po rocznej przerwie, co z pewnością ucieszy jej sympatyków. Na scenie pojawią się polscy artyści. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Dżem. Ponadto wystąpi Kalwi&Remi oraz Dawid Narożny z zespołu Piękni i Młodzi. Święto Pieczonego Kurczaka odbędzie się pod patronatem medialnym portalu gorzowianin.com.

Wracamy do tematu Święta Pieczonego Kurczaka, które wraca po rocznej przerwie do gminy Deszczno. Jak już informował portal gorzowianin.com, tegoroczna impreza odbędzie się w sobotę 31 sierpnia na placu kurczakowym w Maszewie.

Jak poinformował wójt Deszczna Paweł Tymszan, Święto Pieczonego Kurczaka będzie odbywało się raz na dwa lata, będą to lata parzyste. To oznacza, że impreza odbędzie się w tym roku, a kolejna dopiero w 2026 roku.

- Jest to droga impreza, ale myślę, że w ciągu dwóch lat uda się nam pozyskać sponsorów. W tym roku mamy już dwóch strategicznych sponsorów. Uważam, że bawienie się na kredyt nie jest dobre, stąd też decyzje o powrocie Kurczaka, ale w terminie co dwa lata – mówił Paweł Tymszan, wójt gminy Deszczno.

Święto Pieczonego Kurczaka odbędzie się pod patronatem medialnym portalu gorzowianin.com.

Święto Pieczonego Kurczaka z gwiazdami. Podczas Święta Pieczonego Kurczaka wystąpi Dżem oraz Kalwi&Remi

Święto Pieczonego Kurczaka odbędzie się w sobotę 31 sierpnia na placu kurczakowym w Maszewie. Oczywiście nie zabraknie stoisk, wesołego miasteczka, dmuchańców, konkursów oraz koncertów. Kogo zatem zobaczymy na scenie?

Gwiazdą wieczoru będzie kultowy zespół Dżem. Ponadto na scenie zobaczymy polski duet dj-ów Kalwi&Remi, a dla fanów disco polo zaśpiewa Dawid Narożny z zespołu Piękni i Młodzi. Nie zapomniano również o najmłodszych wystąpi zespół Maskotki.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości