• Dziś 17°/6°
  • Jutro 13°/5°
  • Pojutrze 10°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 14 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Euforia Dźwięku zawładnie plażą w Barlinku

31 maja 2019, 19:50, red
Po raz kolejny na plaży w Barlinku usłyszymy najlepszych dj'ów polskiej i europejskiej sceny klubowej. Impreza odbędzie się w piątek 14 czerwca i sobotę 15 czerwca. Na scenie zobaczymy takich dj'ów jak Richard Durand, Dj Jean & MC Maron Hill czy Prean Van Dijk.

Dwie gorące noce, wielka scena na plaży i duża dawka muzyki w zaserwowana przez najlepszych polskich i europejskich dj’ów sceny klubowej – tak w skrócie można opisać Euforię Dźwięku, która odbędzie się w piątek 14 czerwca i sobotę 15 czerwca na plaży w Barlinku. Organizatorzy zapewniają potężne nagłośnienie, ekrany LED, najlepszy klimat, ogródki piwne i gastronomiczne.

Impreza wystartuje w piątek o godz. 19 na barlineckiej plaży. Na scenie zobaczymy takich dj'ów jak Hazel, Clubbasse, Diabllo, I.GOT.U, Matson, Drilla & Carma, Dj B White, Matey, Dj eMKa, Snaypi, Gru.

Drugi dzień imprezy (sobota) również rozpocznie się o godz. 19. Na fanów muzyki klubowej czekają koncerty takich dj'ów jak Richard Durand, Dj Jean & MC Maron Hill, Prean Van Dijk oraz Dj W, Matys, Ed Friends, Copecky, Qusi, Masist, Smoggy, Unique, Dj Kriss, Maniek.

Wejściówki w cenie 49 zł na każdy dzień imprezy, lub karnet 2-dniowy w cenie 69 zł. Natomiast już niedługo portal gorzowianin.com, który jest patronem medialnym imprezy ogłosi konkurs, w którym do wygrania będzie 8 wejściówek na dowolny dzień imprezy. Śledźcie naszą stronę.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości