Wiadomości

Euforia Dźwięku zawładnie plażą w Barlinku

31 maja 2019, 19:50, red
Po raz kolejny na plaży w Barlinku usłyszymy najlepszych dj'ów polskiej i europejskiej sceny klubowej. Impreza odbędzie się w piątek 14 czerwca i sobotę 15 czerwca. Na scenie zobaczymy takich dj'ów jak Richard Durand, Dj Jean & MC Maron Hill czy Prean Van Dijk.

Dwie gorące noce, wielka scena na plaży i duża dawka muzyki w zaserwowana przez najlepszych polskich i europejskich dj’ów sceny klubowej – tak w skrócie można opisać Euforię Dźwięku, która odbędzie się w piątek 14 czerwca i sobotę 15 czerwca na plaży w Barlinku. Organizatorzy zapewniają potężne nagłośnienie, ekrany LED, najlepszy klimat, ogródki piwne i gastronomiczne.

Impreza wystartuje w piątek o godz. 19 na barlineckiej plaży. Na scenie zobaczymy takich dj'ów jak Hazel, Clubbasse, Diabllo, I.GOT.U, Matson, Drilla & Carma, Dj B White, Matey, Dj eMKa, Snaypi, Gru.

Drugi dzień imprezy (sobota) również rozpocznie się o godz. 19. Na fanów muzyki klubowej czekają koncerty takich dj'ów jak Richard Durand, Dj Jean & MC Maron Hill, Prean Van Dijk oraz Dj W, Matys, Ed Friends, Copecky, Qusi, Masist, Smoggy, Unique, Dj Kriss, Maniek.

Wejściówki w cenie 49 zł na każdy dzień imprezy, lub karnet 2-dniowy w cenie 69 zł. Natomiast już niedługo portal gorzowianin.com, który jest patronem medialnym imprezy ogłosi konkurs, w którym do wygrania będzie 8 wejściówek na dowolny dzień imprezy. Śledźcie naszą stronę.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości