Wiadomości

Witamy wiosnę ze smakiem!

10 marca 2019, 18:30, red
fot. archiwum
Wybudziliście się z zimowego snu? Zgłodnieliście przez ostatnie chłodne miesiące? Już w ostatni weekend marca szykuje się porządna wyżerka! To piąta edycja Festiwalu Smaków Food Trucków w Gorzowie Wielkopolskim.

Wiosną zdecydowanie więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, spacerujemy, bawimy się z dziećmi w parku. Na powitanie zielonej pory roku mieszkańcy Gorzowa będą mieli okazję spędzić miło czas pod chmurką, zjeść coś dobrego, pobawić się i zrelaksować z rodziną i znajomymi. Wszystko w ramach Festiwalu Smaków Food Trucków, który po raz piąty zagości w Gorzowie otwierając nowy sezon foodtruckowy.

Przez dwa dni Plac Grunwaldzki zamieni się w arenę najlepszych smaków z całego świata. Pojawią się się znane i lubiane food trucki, które zaserwują zarówno klasykę street foodu: burgery, frytki i zapiekanki, jak i bardziej oryginalne dania europejskiej i światowej kuchni.

Festiwal Smaków Food Trucków to nie tylko jedzenie. W ramach Festiwalu przygotowaliśmy specjalną strefę zabaw dla dzieci, przestrzeń dla sympatyków gier planszowych, a nawet strefę chill-outu, gdzie przy spokojnej muzyce będzie można oddać się beztroskiemu nicnierobieniu. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w zawodach kulinarnych oraz pasjonującej grze terenowej. Podczas imprezy głosami odwiedzających wybierzemy także najsmaczniejszego food trucka.

Zapraszamy na V Festiwal Smaków Food Trucków w Gorzowie.

Zlot food trucków potrwa w sobotę od godz. 12 do 21, w niedzielę od 12 do 20.

Wstęp jak zawsze bezpłatny.

Głodni informacji? Zapraszamy na stronę wydarzenia: www.facebook.com/events/231924200943829/


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości