• Dziś 17°/6°
  • Jutro 13°/5°
  • Pojutrze 10°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 12 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Gorzów też wybierze swój smak

13 sierpnia 2018, 19:33, red
Już w ten weekend Przystanek Smaku zawita do naszego miasta. Na nadwarciańskich Błoniach na głodnych wrażeń, będzie czekać 20 food trucków ze znakomitym jedzeniem oraz kultowa akcja Wyzwanie Smaku Pepsi.

Atmosferę zabawy podkręci zwycięzca MasterChef Polska - Damian Kordas oraz ekipa 5 sposobów na. Organizator zaprasza w sobotę w godz. 12-22 oraz w niedzielę od 12 do 20.

- Każde lato ma swój niepowtarzalny smak, który na długo pozostaje w pamięci. Wspólnie z Wyzwaniem Smaku Pepsi odwiedzimy aż 8 polskich miast, by udowodnić, że to prawda. Już 18 i 19 sierpnia podbijemy Gorzów Wielkopolski. Zachęcamy mieszkańców do wspólnej zabaw. I życzymy wszystkim smacznego, bo tym razem towarzyszyć nam będzie 20 przepysznych food trucków z całej Polski – gorąco zaprasza Michał Szewczyk, Senior Brand Manager Pepsi.

Każdy uczestnik ma okazję spróbować Pepsi oraz innego napoju typu cola i wybrać ten, który mu bardziej smakuje. Oba napoje schłodzone są do tej samej temperatury, nalewane ze świeżo otwartych puszek i serwowane w identycznych, nieoznaczonych kubkach. Uczestnik wyzwania nie wie, który napój znajduje się w którym kubku, więc w swoim wyborze kieruje się wyłącznie smakiem. Wyzwanie Smaku można podjąć także z Pepsi bez kalorii i innym bezcukrowym napojem typu cola. Każda osoba, która weźmie udział w Wyzwaniu Smaku Pepsi, w nagrodę otrzyma modny gadżet idealny na wakacyjny czas.

To nie wszystko. Całej zabawie będzie towarzyszyć niezwykła wyżerka, którą zaserwuje 20 food trucków. Nie zabraknie klasyków Street-Foodu oraz dań z najodleglejszych zakątków świata.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/4 Przystanek Smaku w Gorzowie

1/4 Przystanek Smaku w Gorzowie

2/4 Przystanek Smaku w Gorzowie

2/4 Przystanek Smaku w Gorzowie

3/4 Przystanek Smaku w Gorzowie

3/4 Przystanek Smaku w Gorzowie

4/4 Przystanek Smaku w Gorzowie

4/4 Przystanek Smaku w Gorzowie

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości